Maciej Sulęcki wrócił z przytupem. "Nie było co zbierać"

Maciej Sulęcki ma za sobą pojedynek w ramach gali w Veronie (USA). Polski pięściarz zaprezentował się z bardzo dobrej strony i odnotował zwycięstwo.

Mateusz Domański
Mateusz Domański
Maciej Sulęcki WP SportoweFakty / Anna Klepaczko / Na zdjęciu: Maciej Sulęcki
Już w drugiej rundzie walki podczas gali w Veronie Maciej Sulęcki (30-2, 11 KO) znokautował przeciwnika. Angel Hernandez (19-21-1, 14 KO) musiał przełknąć gorycz porażki po mocnym ciosie Polaka z prawej ręki.

Tym samym Sulęcki zaliczył udany powrót na ring po półtorarocznej przerwie. "'Striczu' (pseudonim Sulęckiego - dop. red.) Maciej Sulęcki zupełnie bezproblemowy - w drugiej rundzie gali w Veronie nokautuje Hernandeza" - pisał po walce dziennikarz Przemysław Garczarczyk.

Szerzej na temat walki Sulęckiego wypowiedział się na YouTube. - Załatwił sprawę szybko, łatwo i przyjemnie - podkreślił na wstępie.

- Angel Hernandez już drugiej minucie pierwszej rundy dostał cios z prawej ręki. Dotrwał jednak do końca i jakimś cudem doszedł do narożnika. Natomiast kiedy na początku drugiej rundy w Veronie "Striczu" poprawił, to już nie było co zbierać - kontynuował.

ZOBACZ WIDEO: Mamed Chalidow powiedział "nie". Co zrobi KSW?

Następnie spostrzegł, że sędzia liczył, ale "specjalnie nie było czego liczyć". - Wygrana Maćka Sulęckiego przez nokaut na początku drugiej rundy. Ładne uderzenie z prawej ręki - ocenił.

- Co dalej? Zobaczymy. Już wcześniej były plany na dużą walkę, natomiast chodziło o to, by zrobić coś rozbiegowego. Teraz te plany na dużą walkę będą się realizowały - dodał.

Garczarczyk podkreślił również, że spodziewa się tego, iż w ciągu około miesiąca dowiemy się o kolejnej walce Sulęckiego.

Czytaj także:
Usyk mówi wprost, co zrobiłby z Putinem. Mocne słowa
Kłopoty Krzysztofa Głowackiego. To zaniepokoiło lekarza

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×