Ma zakaz zbliżania się. Narzeczona ujawniła, co miał jej robić

Zdjęcie okładkowe artykułu: Getty Images / Amy Graves / Na zdjęciu: Deontay Wilder i Telli Swift
Getty Images / Amy Graves / Na zdjęciu: Deontay Wilder i Telli Swift
zdjęcie autora artykułu

Deontay Wilder jeszcze kilka lat temu był na szczycie, ale obecnie zmaga się z dużymi problemami z prawem. Zgodnie z wyrokiem sądu, były mistrz świata ma zakaz zbliżania się do swojej narzeczonej Telli Swift.

W tym artykule dowiesz się o:

W latach 2015-2020 Deontay Wilder był bokserskim mistrzem świata. Imponował pewnością siebie i siłą swoich ciosów, o czym boleśnie przekonał się m.in. Artur Szpilka. Wilder szokował też swoimi słowami i deklaracjami, że chce kogoś zabić w ringu. Sportowe sukcesy to już jednak przeszłość. Za to o skandalach z jego udziałem nadal jest głośno.

Wilder wielokrotnie stosował przemoc wobec swojej życiowej partnerki, Telli Swift. To popularna filipińska modelka, którą na Instagramie obserwuje 2 miliony followersów. Portal "TMZ Sports" informuje, że kobieta złożyła do sądu wniosek, w którym oskarżyła boksera o brutalną przemoc.

38-letni Amerykanin miał kilkukrotnie znęcać się fizycznie nad swoją o rok młodszą narzeczoną. Od 2018 roku - według słów Swift - doszło do tego co najmniej pięciokrotnie. Wilder miał ją dusić i kilkukrotnie opluć. Do tego Wilder uzyskał dostęp do jej laptopa i bez jej zgody wysyłać niepokojące wiadomości.

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: poszła na plażę o 8 rano. Co za zdjęcia!

Sprawą zajął się sąd, który nałożył na Wildera zakaz zbliżania się na odległość 100 metrów. Para zaręczyła się w 2018 roku, ale problemy w ich związku ciągną się od kilku miesięcy.

Kobieta obawia się, że jej partner będzie agresywny wobec niej. Zwłaszcza, że w ostatnim czasie poniósł porażkę z Zhangiem Zhileiem. Amerykanin został znokautowany w piątej rundzie, co może wzbudzić w nim dodatkową frustrację.

- Uważam, że Deontay jest w stanie wobec mnie zastosować przemoc fizyczną, gdy wróci z Arabii Saudyjskiej, gdzie ostatnio walczył. Od kwietnia wyrażał swoją złość wobec mnie, a w przeszłości znęcał się nade mną fizycznie - powiedziała Swift.

Para wspólnie wychowuje 6-letnią córkę. Zakaz zbliżania się obowiązuje do 25 czerwca. Wtedy ma odbyć się rozprawa sądowa w sprawie znęcania się Wildera nad narzeczoną.

Czytaj także: Legendarny pięściarz wraca na ring. W wieku 45 lat! Adamek zareagował na zaczepki Najmana. "Klauni są w cyrku"

Źródło artykułu: WP SportoweFakty