To wręcz nieprawdopodobne! Zobacz karty punktowe z Fury - Wilder 3

W tym pojedynku nic nie było przesądzone. Karty punktowe z trzeciej walki Deontaya Wildera z Tysonem Furym jasno pokazują, jak szalone było to starcie. Ostatecznie w Las Vegas triumfował Brytyjczyk.

Waldemar Ossowski
walka Tyson Fury vs Deontay Wilder PAP/EPA / ETIENNE LAURENT / Na zdjęciu: walka Tyson Fury vs Deontay Wilder
Wilder miał jednak swoje momenty Choć pogromca Artura Szpilki wylądował na deskach w trzeciej rundzie, to w kolejnej aż dwa razy zdołał odpłacić się tym samym rywalowi broniącemu tytułu.

Dzięki temu, że "Brązowy Bombardier" wygrał w stosunku aż 10-7 w czwartym starciu, to na półmetku walki prowadził na kartach punktowych u wszystkich trzech sędziów.

Druga połowa pojedynku należała jednak do Tysona Fury'ego. Swoją przewagę udokumentował on nokdaunem w dziewiątej rundzie, a w jedenastej zakończył pojedynek potwornym nokautem.

W momencie przerwania mistrzowskiego starcia "Król Cyganów" prowadził już u wszystkich sędziów.