Ekspert TVP zadebiutował w ringu

Robert Podoliński ma bogate CV. Był piłkarzem, trenerem, doradcą zarządu ds. sportowych, komentatorem, a od kilku lat pracuje jako ekspert TVP. Teraz jeszcze może mówić o sobie, że jest bokserem.

Dominika Pawlik
Dominika Pawlik
Robert Podoliński (po prawej) Twitter / Kanał Sportowy / Na zdjęciu: Robert Podoliński (po prawej)
"Poznajecie Pana ze zdjęcia z ręką podniesioną w górę?" - napisał Kanał Sportowy na swoim profilu. Okazuje się, że Robert Podoliński miał okazję po raz pierwszy wyjść na ring w ramach gali Biznes Boxing Polska. W debiucie pokonał Aleksa Praska.

Cel był bardzo szczytny, bowiem zbierano funduszę na Stowarzyszenie Dzielni i Waleczni, a także Fundację Krwawy Sport, która organizuje akcje krwiodawstwa w całej Polsce.

Podoliński podziękował trenerom, Krystianowi Wojciechowskiemu i Pawłowi Kłakowi. W jego narożniku pojawił się też Mateusz Borek. Natomiast za obecność przy ringu Podoliński podziękował m.in. Leszkowi Ojrzyńskiemu, Arturowi Wichniarkowi i muzykowi Quebonafide.

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: film obejrzało pół miliona osób. Gwiazdor Realu zachwycił

Podoliński w trakcie swojej piłkarskiej kariery grał m.in. w MKS Piaseczno czy w Gwardii Warszawa. Później był asystentem w Cracovii, a następnie trenerem w tym samym klubie, a także w Podbeskidziu Bielsko-Biała i Radomiaku.

Od kilku jest także komentatorem w TVP Sport. Komentował mecze Ligi Mistrzów, a także reprezentacji Polski w eliminacjach, a także w samych imprezach, m.in. Euro 2020 czy MŚ 2018 i 2022.

Czytaj też:
Trafił idealnie w punkt? To dlatego Lewandowski zagrał tak słabo?
"Trzeba się modlić". Boniek szczery do bólu ws. sytuacji Polaków

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×