68-latek nagrany. Były mistrz zszokował internautów [WIDEO]

Zdjęcie okładkowe artykułu: Twitter / Na zdjęciu: Sugar Ray Leonard
Twitter / Na zdjęciu: Sugar Ray Leonard
zdjęcie autora artykułu

Powiedzenie "Wiek to tylko liczba" najwyraźniej sprawdza się w przypadku Sugara Raya Leonarda. Legendarny bokser, który niedawno skończył 68 lat, pokazał w sieci, co jeszcze potrafi. "Wciąż jest w topowej formie" - komentują internauci.

W ostatnim czasie zrobiło się głośno o dawnych sławach ringu. 47-letni Tomasz Adamek wrócił w tym roku do sportu i odniósł dwa zwycięstwa (z Mamedem Chalidowem i Patrykiem "Bandurą" Bandurskim). Z kolei 57-letni Mike Tyson, były mistrz świata wagi ciężkiej, szykuje się do listopadowego pojedynku z youtuberem Jake'em Paulem.

Teraz zaś w roli głównej wystąpił Sugar Ray Leonard, który 17 maja skończył 68 lat. Legendarny pięściarz zamieścił kilka dni temu film na Instagramie. "Zaczynamy tydzień w trybie bestii" - tak podpisał nagranie.

Leonard pokazał, w jakiej znajduje się formie w siódmej dekadzie życia. Najpierw liny, potem tarczowanie i trening z gruszką. Jak na człowieka w wieku emerytalnym, nadal imponuje szybkością. Internauci są pod wrażeniem jego umiejętności.

ZOBACZ WIDEO: "Sugerowaliśmy to UFC". Mateusz Gamrot czeka na rywala i rzuca pomysł

"Szybkość rąk mistrza nadal szalona", "Wciąż jesteś w topowej formie", "Po prostu wciąż najlepszy" - to kilka z wielu komentarzy, jakie pojawiły się pod filmem opublikowanym przez Amerykanina.

Sugar Ray Leonard to jedna z najwybitniejszych postaci w boksie. Mistrz olimpijski z Montrealu, a następnie gwiazda zawodowych ringów. Wielokrotny mistrz świata w kilku kategoriach wagowych. Stoczył 40 zawodowych walk, wygrywając 36 (w tym 25 przez nokaut). Doznał trzech porażek, jeden pojedynek zremisował.

Czytaj także: Adamek zareagował na zaczepki Najmana. "Klauni są w cyrku" Czytaj także: Legendarny pięściarz wraca na ring. W wieku 45 lat!

Źródło artykułu: WP SportoweFakty