Boks. Michał Cieślak - Ilunga Makabu. W końcu dotarł kontrakt. Było jednak nerwowo

Zdjęcie okładkowe artykułu: WP SportoweFakty / Krzysztof Porębski  / Na zdjęciu: Michał Cieślak
WP SportoweFakty / Krzysztof Porębski / Na zdjęciu: Michał Cieślak
zdjęcie autora artykułu

18 stycznia Michał Cieślak ma walczyć z Ilungą Makabu. Kongijczykom jednak się nie spieszy z dopięciem formalności. W efekcie menedżer Polaka dostał kontrakt dopiero 31 grudnia.

[tag=43157]

Michał Cieślak[/tag] może w wielkim stylu wejść w 2020 rok. Jeżeli nic nagle się nie zmieni, to 18 stycznia będzie walczyć o mistrzowski pas WBC z Ilungą Makabu. Ich starcie ma się odbyć w Demokratycznej Republice Konga.

Boks. Artur Szpilka o walce Cieślaka z Makabu. "Michał jedzie tam zwyciężyć" >> Kibice już odliczają dni do walki, a okazało się, że jeszcze nawet nie podpisano kontraktu. Promotor Andrzej Wasilewski poinformował o tym na Twitterze w sylwestra.

Dopiero kilka godzin później menedżer ponownie odezwał się do fanów. Tym razem z bardzo dobrą nowiną, bo dostał propozycję kontraktu.

Boks. Michał Cieślak ma nowego sparingpartnera. Artur Szpilka pomaga przed walką o pas WBC >> Cieślak już od kilku tygodni przygotowuje się do wielkiej walki. Polski pięściarz chce wykorzystać okazję i zostać nowym mistrzem świata. Oby tylko nic się nie wysypało na ostatniej prostej.

ZOBACZ WIDEO Daniel Obajtek: Mamy szersze plany związane z Kubicą. Czeka nas pracowity rok

Źródło artykułu: