Boks. Michał Cieślak - Ilunga Makabu. Zła wiadomość dla kibiców. Gdzie i kiedy oglądać walkę? (transmisja)

Zdjęcie okładkowe artykułu: Newspix / Na zdjęciu: Michał Cieślak
Newspix / Na zdjęciu: Michał Cieślak
zdjęcie autora artykułu

Fani, którzy chcą zobaczyć walkę Michała Cieślaka, muszą przygotować się na wydatek. Gala w Kinszasie będzie dostępna jedynie w systemie PPV.

W tym artykule dowiesz się o:

W ostatnich tygodniach było dużo zamieszania wokół walki Michała Cieślaka z Ilunga Makabu, której stawką będzie mistrzowski pas WBC. Polak wreszcie dotarł do Kinszasy, a w piątek 31 stycznia wejdzie do ringu.

Boks. Michał Cieślak z wypłatą życia za walkę z Makabu >> Na razie jeszcze nie wiadomo, gdzie dokładnie odbędzie się ich pojedynek, bo organizator decyzję podejmie w ostatniej chwili. Pewne jednak jest, że fani w Polsce będą mogli obejrzeć galę na żywo. Jest jednak pewien haczyk.

Prawa do transmisji pozyskał Polsat. Niestety, nie będzie transmisji w otwartej telewizji ani na jednym z kanałów Polsatu Sportu. Fani muszą wykupić dostęp do PPV.

Tradycyjnie cena za dostęp wynosi 40 zł. Na razie mogą go wykupić abonenci Cyfrowego Polsatu, a także użytkownicy platformy Ipla. Wszelkie szczegóły na ten temat można znaleźć TUTAJ.

Boks. Michał Cieślak - Ilunga Makabu. Kongijczycy okradli członka ekipy polskiego pięściarza >> Transmisja rozpocznie się o godzinie 19:30 czasu polskiego. W PPV zostanie pokazana walka Cieślaka, a także dwa inne pojedynki oraz zostanie przygotowane studio z ekspertami.

ZOBACZ WIDEO Michał Pol wspomina spotkania z Kobem Bryantem. "Szanował Polaków, uwielbiał AC Milan"

Źródło artykułu: