KokpitKibice
Zobacz drużynę

Wielkie szaleństwo przed Euro 2020. Pula wejściówek na treningi zwiększona

Polscy kibice nie zawodzą. Zainteresowanie otwartymi treningami jest na tyle ogromne, że postanowiono zwiększyć liczbę wejściówek. Potwierdza to prezydent Gdańska Aleksandra Maria Dulkiewicz w wywiadzie dla Polsatu Sport.
Kamil Sobala
Kamil Sobala
Kibice i przedstawiciele mediów czekający na przyjazd piłkarskiej reprezentacji Polski do PAP / Adam Warżawa / Kibice i przedstawiciele mediów czekający na przyjazd piłkarskiej reprezentacji Polski do

Gdy reprezentacja przebywała w Opalenicy, kibice mogli oglądać urywki treningów jedynie w przygotowanych materiałach przez Łączy Nas Piłka. Polski Związek Piłki Nożnej wyszedł jednak na przeciw szerszym potrzebom fanów Biało-Czerwonych i zdecydował razem z gdańskim magistratem zorganizować otwarte treningi na stadionie Polsat Plus Arena Gdańsk.

- Cieszymy się, że reprezentacja trenuje w Polsce, gdzie może liczyć na doping kibiców, dlatego też zdecydowaliśmy się zaprosić ich do udziału w publicznych sesjach treningowych - powiedział Jakub Kwiatkowski, Team Manager ds. sportowych oraz rzecznik prasowy reprezentacji Polski i PZPN dla gdansk.pl.

Pierwszy trening zaplanowany jest na 10 czerwca, a dokładnie na godzinę 17:00. PZPN przy współpracy z miastem Gdańsk przygotował na to wydarzenie pięć tysięcy wejściówek.

ZOBACZ WIDEO: Wskazał największego wygranego spotkania Polska - Islandia. "Jest sporo do poprawy"

Kibice mogli zgłosić się na polsatplusarenagdansk.pl, gdzie znajdował się odnośnik do specjalnego formularza zgłoszeniowego. Aby wziąć udział w treningu należało wypełnić go i czekać na wiadomość e-mail.

Zaproszenia były bezpłatne, a o ich otrzymaniu zdecydowała kolejność zapisów w systemie, aż do wyczerpania. Jednak ono nastąpiło bardzo szybko. Informacje z serwerów, które podała prezydent Gdańska Aleksandra Maria Dulkiewicz dla Polsatu Sport, mówią o czterokrotnym przekroczeniu limitu możliwych miejsc.

Otwarte treningi cieszą się tak wielką popularnością, że magistrat Gdańska wraz z PZPN-en zdecydowali się na powiększenie puli wejściówek.

- Jesteśmy zaskoczeni zainteresowaniem kibiców treningami piłkarskiej reprezentacji Polski. Postanowiliśmy więc, że na drugi z nich będzie mogło wejść dwa razy więcej chętnych niż na pierwszy. Na najbliższy wtorek przygotujemy aż 10 tysięcy wejściówek - powiedziała prezydent Gdańska dla Polsatu Sport.

Następny otwarty trening dla kibiców odbędzie się 15 czerwca, także na Plus Arena Gdańsk.

Euro 2020 w nowej formule, ale czy bezpieczne? "To nie koronawirus jest największym problemem"

Reprezentacja Polski to ewenement. Tylko dwa takie przypadki na Euro 2020

Mecze EURO 2020 możesz oglądać online na platformie WP Pilot.

Polub Piłkę Nożną na Facebooku
Zgłoś błąd
WP SportoweFakty
Komentarze (0)
    Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
    ×
    Sport na ×