Euro 2020. Kamery tego nie pokazały. Mecz Francja - Szwajcaria przerwany tuż przed przerwą

Gra się toczyła i nagle... kamery telewizyjne pokazały zupełnie inny kadr, a sędzia na chwilę przerwał pojedynek Francji ze Szwajcarią. Piłkarze wykorzystali ten czas na uzupełnienie płynów. Co się zatem stało na boisku w Bukareszcie?

Szymon Łożyński
Ochroniarz łapie kibica, który wtargnął na murawę stadionu w Bukareszcie PAP/EPA / Marko Djurica / Ochroniarz łapie kibica, który wtargnął na murawę stadionu w Bukareszcie
Od początku dzieje się w meczu Francji ze Szwajcarami. W 15. minucie Haris Seferović idealnie główkował i wyprowadził Szwajcarów na sensacyjne prowadzenie 1:0 z mistrzami świata.

Do przerwy kolejne bramki już nie padły, ale na brak emocji kibice nie mogli narzekać. O dodatkowe atrakcje zadbał także jeden z fanów. W 37. minucie pojedynku kibic wbiegł na boisko w Bukareszcie. Sędzia na chwilę przerwał spotkanie, a piłkarze wykorzystali ten czas na uzupełnienie płynów.

Widzowie nie widzieli jednak jak służby porządkowe gonią i wyprowadzają z murawy kibica. Dlaczego? UEFA zdecydowała, by w takich sytuacjach realizatorzy transmisji pokazywali inne ujęcia z murawy. Fotoreporterzy agencji prasowych zachowali jednak czujność.

Zobaczcie zatem, jak ochroniarz złapał kibica, który wtargnął na murawę:
PAP/EPA/Marko Djurica PAP/EPA/Marko Djurica
Do przerwy Francuzi przegrywali ze Szwajcarią 0:1. Po regulaminowym czasie gry było 3:3. Dogrywka nie przyniosła rozstrzygnięcia. W rzutach karnych skuteczniejsi byli Szwajcarzy, którzy sensacyjnie pokonali mistrzów świata i zagrają w ćwierćfinale Euro 2020.