Wiadomość obiegła media. Pokaże się szerszemu gronu

Zdjęcie okładkowe artykułu: Instagram / gina_schumacher / Na zdjęciu: od lewej Mick, Gina i Michael Schumacher
Instagram / gina_schumacher / Na zdjęciu: od lewej Mick, Gina i Michael Schumacher
zdjęcie autora artykułu

Latem 2024 roku dojdzie do ślubu Giny Schumacher i Iaina Bethke. Na weselu ma pojawić się Michael Schumacher - twierdzą włoskie media. Tym samym legenda F1 po raz pierwszy od fatalnego wypadku pokaże się szerszemu gronu osób.

W tym artykule dowiesz się o:

Zaskakujące informacje ws. Michaela Schumachera przekazał dziennik "Corriere della Sera". Z jego ustaleń wynika, że siedmiokrotny mistrz świata Formuły 1 może pojawić się na ślubie swojej córki. Ceremonia, w trakcie której Gina Schumacher powie "tak" Iainowi Bethke odbędzie się latem 2024 roku.

Informacje o ślubie córki Schumachera na początku stycznia jako pierwszy podał magazyn "Bunte". Huczna impreza odbędzie się na Majorce, gdzie rodzina legendy F1 od kilku lat posiada luksusową willę wraz z działką o powierzchni 15 tys. metrów kwadratowych.

Z ustaleń "CdS" wynika, że na miejsce ślubu wybrano właśnie Majorkę, aby w uroczystości mógł uczestniczyć Michael Schumacher. Rezydencja na hiszpańskiej wyspie jest dostosowana do obecnego stanu zdrowia 55-latka. Były kierowca Ferrari ma w niej spędzać letnie miesiące, kiedy to opuszcza dom położony nad Jeziorem Genewskim w Szwajcarii.

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: pokazała zdjęcia z plaży. Piękna tenisistka zachwyciła

Włoski dziennik swoje informacje opiera na tym, że rodzina Schumacherów miała już zamówić profesjonalną firmę ochroniarską, która będzie zabezpieczać okolice willi na Majorce. Miałoby to świadczyć o obecności 55-latka na ceremonii. Zadaniem ochroniarzy byłoby uniemożliwienie osobom postronnym, zainteresowanym stanem zdrowia byłego mistrza F1, uczestnictwo w ślubie Giny Schumacher i Iaina Bethke.

Michael Schumacher nie był widziany publicznie od wypadku na nartach, który miał miejsce we francuskich Alpach 29 grudnia 2013 roku. "Schumi" wskutek uderzenia głową o skałę doznał skomplikowanego urazu mózgu. Przez kilka miesięcy znajdował się w śpiączce. Jego dokładny stan zdrowia nie jest obecnie znany, gdyż rodzina powołuje się na prawo do prywatności i nie chce o tym informować mediów.

Gina Schumacher i Iain Bethke ogłosili publicznie, że są parą przed sześcioma laty. W grudniu 2017 roku pojawili się wspólnie na ceremonii wręczenia nagród w Monachium. W ostatnich miesiącach spekulowano, że Niemka potajemnie wzięła ślub. Sugerować to miała specjalna bransoletka, jaką zaczęła nosić 26-latka. Zostały na niej wygrawerowane inicjały ukochanego oraz data, która miała sugerować moment zamążpójścia.

Czytaj także: - Hołowczyc odzyskał radość z jazdy w Dakarze. Na twarzy pojawił się uśmiech - To on wyszkolił nowego partnera Kubicy. Należy do bliskiego kręgu Putina

Źródło artykułu: WP SportoweFakty