Hit transferowy w zespole Fogo Futsal Ekstraklasy

Futsaliści Fogo Futsal Ekstraklasy odpoczywają po wyczerpującym sezonie. Sporo pracy mają działacze. BSF ABJ Bochnia ogłosił pozyskanie nowego zawodnika. To jak na razie jeden z ciekawszych transferów.

Michał Piegza
Michał Piegza
Sebastian Leszczak po latach wrócił do BSF ABJ Bochnia Facebook / BSF ABJ Bocjnia / Sebastian Leszczak po latach wrócił do BSF ABJ Bochnia
Coraz więcej dzieje się na rynku transferowym. Kluby Fogo Futsal Ekstraklasy budują zespoły na nowy sezon, który rozpocznie się we wrześniu.

Mecze Fogo Futsal Ekstraklasy z sezonu 2022/2023 można oglądać w bibliotece platformy Pilot WP!

W piątek transfer ogłosił zespół BSF ABJ Bochnia. Po latach do drużyny wraca Sebastian Leszczak. Zawodnik w latach 2013-2015 bronił już barw zespołu z Małopolski.

Z Bochni Leszczak ruszył w futsalowy świat i w kolejnych sezonach występował w Lex Kancelarii Słomniki, Clearexie Chorzów, z którego przeszedł do Rekordu Bielsko-Biała. Leszczak był także reprezentantem Polski.

Sezon 2023/22 nowy zawodnik klubu z Bochni zakończył z Rekordem na 2. miejscu w i dalszym ciągu czeka na swój pierwszy tytuł mistrzowski. Z kolei BSF ABJ w rozgrywkach finiszował na 12. miejscu.

Mecze Fogo Futsal Ekstraklasy z sezonu 2022/2023 można oglądać w bibliotece platformy Pilot WP.

Czytaj także:
Pogrozili najsilniejszym, ale z ligi spadli
Ta zmiana ma dać impuls Dremanowi Opole Komprachcice

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: Kobiety też strzelają piękne bramki. Ale przymierzyła!


Oglądaj NA ŻYWO mecze Fogo Futsal Ekstraklasy!
BSF ABJ Bochnia w kolejnym sezonie zakwalifikuje się do play-off?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×