Legia szybko zaczęła strzelać. Rywale jednak nie odpuścili do końca [WIDEO]

Sporo emocji zagwarantował mecz Fogo Futsal Ekstraklasy Legia Warszawa - FC Reiter Toruń. Ostatecznie gospodarze wygrali to spotkanie 3:2.

Mateusz Domański
Legia Warszawa wygrała z FC Reiter Toruń 3:2 YouTube / Futsal Ekstraklasa / Legia Warszawa wygrała z FC Reiter Toruń 3:2
Legia Warszawa była faworytem starcia z FC Reiter Toruń. "Wojskowi" imponująco weszli w ten pojedynek. Już w czwartej minucie trafił Davidson Silva. Chwilę po tym bramkę zdobył Mykyta Storożuk, a później jeszcze Rui Pinto.

Tym samym po sześciu minutach na tablicy było 3:0 dla Legii. W dalszych fragmentach tego starcia torunianie jeszcze trochę powalczyli.

15. minuta przyniosła trafienie Jakuba Sławkowskiego. Tym samym do przerwy było 3:1.

W drugiej połowie padła zaś tylko jedna bramka. Jej autorem został Sergio Monteiro, który skierował piłkę do własnej siatki.

Ostatecznie Legia pokonała niżej notowany zespół z Torunia 3:2.

Mecze Fogo Futsal Ekstraklasy można oglądać na platformie Pilot WP (link sponsorowany).

> Kolejny zwrot ws. Alvesa. "Wysokie ryzyko ucieczki"

Oglądaj NA ŻYWO mecze Fogo Futsal Ekstraklasy! (link sponsorowany)