3:1
Zakończony
Polska
22:40

Niestety Kazachstan był lepszy. Polacy przegrywają 3:1 i spadają z dywizji elitarnej. Dziękujemy państwu za uwagę

16
8
6
47
19
22:39

60. minuta Polska - Kazachstan (1:3) Nie mamy czasu. Polacy spadną z elity

16
10
9
38
47
22:38

59. minuta Polska - Kazachstan (1:3) Prosty błąd przy wyprowadzeniu akcji ofensywnej w naszym wykonaniu

8
12
7
17
16
22:38

59. minuta Polska - Kazachstan (1:3) Uwolnienie. Murray wraca do bramki

6
5
5
5
4
22:37

59. minuta Polska - Kazachstan (1:3) Zostają nam niecałe dwie minuty nadziei

6
9
8
14
8
22:36

59. minuta Polska - Kazachstan (1:3) Kontrolujemy krążek, jednak rywale się umiejętnie bronią

11
5
6
11
11
22:36

58. minuta Polska - Kazachstan (1:3) Jak to nie wpadło? Mieliśmy ogromną szansę

6
5
11
9
5
22:36

57. minuta Polska - Kazachstan (1:3) Koniec kary. Polacy wciąż bez bramkarza

7
5
2
1
1
22:35

57. minuta Polska - Kazachstan (1:3) Biało-Czerwoni pod bramką przeciwników

13
6
2
1
2
22:35

57. minuta Polska - Kazachstan (1:3) Mocny strzał. Bronią rywale

13
7
3
1
5
22:34

56. minuta Polska - Kazachstan (1:3) Polacy wycofują bramkarza

15
8
3
1
1
22:34

56. minuta Polska - Kazachstan (1:3) Kazachowie dobrze w defensywie

3
3
4
5
12
22:32

56. minuta Polska - Kazachstan (1:3) Kara dla Kazachstanu

30
13
8
2
6
22:30

55. minuta Polska - Kazachstan (1:3) Trafia Starczenko

11
17
10
32
55
22:30

55. minuta Polska - Kazachstan (1:3) Koniec. Kazachstan z kontrą i okazja sam na sam zostaje wykorzystana

9
10
10
24
43
22:30

55. minuta Polska - Kazachstan (1:2) Oddajemy strzał, ale broni bramkarz Kazachstanu

8
4
6
4
12
22:27

53. minuta Polska - Kazachstan (1:2) Ponownie broni Murray

38
10
8
5
14
22:26

53. minuta Polska - Kazachstan (1:2) Coraz mniej czasu. Potrzebujemy dwóch bramek

12
9
6
11
32
22:26

52. minuta Polska - Kazachstan (1:2) Wielka szansa Łyszczarczyka. Wydawało się, że był faulowany. Sędzia uważa inaczej

6
6
14
8
32
22:26

52. minuta Polska - Kazachstan (1:2) Polacy rzucają się do ataku

36
18
6
6
7
22:26

51. minuta Polska - Kazachstan (1:2) Bramkę strzela Orechow

8
9
8
40
53
22:23

51. minuta Polska - Kazachstan (1:2) To jest chyba koniec marzeń. Kazachstan pokonuje Murraya

6
8
10
51
78
22:23

51. minuta Polska - Kazachstan (1:1) Niebezpiecznie pod naszą bramką

6
3
8
14
28
22:21

49. minuta Polska - Kazachstan (1:1) Druga szansa, ale Kazachstan w porę neutralizuje atak

12
2
4
14
17
22:21

49. minuta Polska - Kazachstan (1:1) Bryk nie zdołał przyjąć podania. Mogło być groźnie

11
3
5
7
7
22:20

49. minuta Polska - Kazachstan (1:1) Polacy wciąż nie ryzykują

25
5
7
4
7
22:18

48. minuta Polska - Kazachstan (1:1) Dobrze broni Murray

56
11
4
5
5
22:17

48. minuta Polska - Kazachstan (1:1) Kazachstan przejął kontrole. W hokeju to jednak bywa złudne

6
9
7
10
31
22:16

47. minuta Polska - Kazachstan (1:1) Polacy atakują, ale nie są w stanie oddać strzału

16
8
6
25
30
22:14

46. minuta Polska - Kazachstan (1:1) Spalony po stronie Kazachstanu

39
13
8
7
6
22:13
Piętnaście minut nadziei w Ostrawie (fot. Łukasz Witczyk)

21
9
10
7
5
22:12

44. minuta Polska - Kazachstan (1:1) Polacy sygnalizują faul, ale sędziowie nie reagują

5
4
15
12
25
22:11
Polacy dwoją się i troją (fot. Łukasz Witczyk)

19
3
5
5
3
22:11

43. minuta Polska - Kazachstan (1:1) Stosunek celnych strzałów wynosi 17:15

33
6
3
1
2
22:10

43. minuta Polska - Kazachstan (1:1) Ależ była szansa. Zabrakło niewiele

19
6
6
9
8
22:10

42. minuta Polska - Kazachstan (1:1) Biało-Czerwoni go przejmują i oddają strzał

13
3
2
2
22:09

42. minuta Polska - Kazachstan (1:1) Rywale utrzymują się przy krążku

1
3
4
10
22:09

42. minuta Polska - Kazachstan (1:1) Kazachstan bardzo rozważnie w defensywie i rusza do kontry

1
3
6
22:08

41. minuta Polska - Kazachstan (1:1) Polacy wiedzą, że nie ma czego bronić i zaczynają wyżej

32
8
5
5
3
22:07

41. minuta Polska - Kazachstan (1:1) Zaczynamy ostatnią tercję

12
4
5
4
5
22:06
Hokeiści są gotowi (fot. Łukasz Witczyk)

9
4
3
2
2
21:50

40. minuta Polska - Kazachstan (1:1) Polacy kończą tercję strzałem. Nadal remis w Ostrawie. Zapraszamy na ostatnie piętnaście minut przerwy (zakładając, że nie odbędzie się dogrywka)

49
19
7
10
9
21:47

39. minuta Polska - Kazachstan (1:1) Kolejny raz Murray musiał interweniować

66
16
8
5
14
21:47

39. minuta Polska - Kazachstan (1:1) Kazachstan przy krążku

9
4
10
13
42
21:46

38. minuta Polska - Kazachstan (1:1) Dwa razy broni Murray

44
11
5
2
7
21:45

38. minuta Polska - Kazachstan (1:1) Jest celny strzał, ale bramki brak. Rywale w komplecie

10
6
4
11
15
21:45

38. minuta Polska - Kazachstan (1:1) Polacy w ataku

46
9
1
4
21:44

37. minuta Polska - Kazachstan (1:1) Znowu broni Murray

32
7
3
1
4
21:43

37. minuta Polska - Kazachstan (1:1) Kazachstan w ataku. Mrozimy krążek

12
5
8
5
16
21:42

36. minuta Polska - Kazachstan (1:1) Ponownie zagramy w przewadze. Pasiut uderzony kijem w twarz

52
19
7
2
4
21:40

35. minuta Polska - Kazachstan (1:1) Murray świetnie broni instynktownie

66
16
7
1
21:39

35. minuta Polska - Kazachstan (1:1) Dzisiejszy mecz z pewnością można określić mianem spotkania walki. Obie drużyny zdają sobie sprawę z jego wagi

35
6
3
2
2
21:39

35. minuta Polska - Kazachstan (1:1) Kazachstan pod naszą bramką

3
2
9
7
24
21:37

33. minuta Polska - Kazachstan (1:1) Nie wykorzystujemy gry w przewadze

10
3
5
23
55
21:35

32. minuta Polska - Kazachstan (1:1) Oblężenie bramki rywali. Lepszy okres gry Polaków. Było blisko. I to nie raz

82
22
4
7
4
21:33

31. minuta Polska - Kazachstan (1:1) Dwie minuty kary dla Kazachstanu. Spróbujmy to wykorzystać

79
28
6
3
4
21:31

31. minuta Polska - Kazachstan (1:1) Dziewiąty celny strzał Polski

86
20
7
3
9
21:30

30. minuta Polska - Kazachstan (1:1) Polacy odpowiadają ósmym celnym

55
23
6
3
7
21:30

30. minuta Polska - Kazachstan (1:1) 7:7 w statystyce strzałów

11
4
6
7
7
21:29

30. minuta Polska - Kazachstan (1:1) Broni Murray. Polacy grają pasywnie

9
4
4
8
14
21:27

28. minuta Polska - Kazachstan (1:1) Polacy w tarapatach

7
4
10
21
46
21:25

27. minuta Polska - Kazachstan (1:1) Kazachstan pod naszą bramką

7
3
5
13
37
21:22

26. minuta Polska - Kazachstan (1:1) Stosunek strzałów wynosi 6:5

21:20

25. minuta Polska - Kazachstan (1:1) Niestety Biało-Czerwoni nie wykorzystują szansy

6
2
8
13
24
21:20

25. minuta Polska - Kazachstan (1:1) Zmuszamy rywali do brony

23
11
4
3
3
21:19

25. minuta Polska - Kazachstan (1:1) Dobra akcja Polaków. Strzał został zablokowany

17
10
3
6
5
21:17

23. minuta Polska - Kazachstan (1:1) Lepszy fragment gry rywali

2
8
8
27
21:16

22. minuta Polska - Kazachstan (1:1) Kazachstan z pierwszym strzałem w drugiej tercji. Broni Murray

27
6
3
7
21:16

22. minuta Polska - Kazachstan (1:1) Polacy wciąż dyktują warunki

30
15
1
2
2
21:14

21. minuta Polska - Kazachstan (1:1) Biało-Czerwoni starają się sforsować bramkę Kazachstanu. Rywale skutecznie w obronie

28
13
2
2
3
21:12

21. minuta Polska - Kazachstan (1:1) Polacy przy krążku

35
17
2
1
1
21:11

21. minuta Polska - Kazachstan (1:1) Zaczynamy drugą tercję

15
5
1
21:09
Wszystko gotowe na drugą tercję (fot. Łukasz Witczyk)

4
1
20:54

20. minuta Polska - Kazachstan (1:1) Jednak im się to nie udaje. Po dwudziestu minutach remis w Ostrawie. Zapraszamy na kwadrans przerwy

37
15
7
3
9
20:53

20. minuta Polska - Kazachstan (1:1) Biało-Czerwoni próbują zamknąć tercję golem

45
15
2
4
4
20:52

19. minuta Polska - Kazachstan (1:1) Niezły strzał Kruczka. Górą bramkarz Kazachstanu

23
8
2
5
11
20:51

19. minuta Polska - Kazachstan (1:1) Sporo chaosu po obu stronach. Murray mrozi krążek

29
13
2
2
5
20:49

18. minuta Polska - Kazachstan (1:1) Świetna akcja Polaków w defensywie, ale nic z tego nie wynika

31
13
2
2
20:49
Polacy robią, co mogą (fot. Łukasz Witczyk)
12
4
1
20:49

17. minuta Polska - Kazachstan (1:1) Bardzo wyrównane spotkanie. Stosunek strzałów wynosi 4:4

21
8
3
1
20:47

17. minuta Polska - Kazachstan (1:1) Biało-Czerwoni wciąż w natarciu

48
13
6
1
1
20:46

16. minuta Polska - Kazachstan (1:1) Ależ była szansa. Polacy z kolejnym strzałem

30
7
4
2
2
20:46

16. minuta Polska - Kazachstan (1:1) Oddajemy strzał, ale zostaje zablokowany. Gramy w komplecie

16
6
1
1
4
20:45

15. minuta Polska - Kazachstan (1:1) Polacy w tarapatach, jednak Kazach nie trafia w krążek, a później broni Murray

20
6
4
3
6
20:45

15. minuta Polska - Kazachstan (1:1) 55 sekund do końca kary Zygmunta

8
3
1
2
5
20:42

13. minuta Polska - Kazachstan (1:1) Kazachstan trafia po wznowieniu. Autorem bramki Michailis

2
6
23
52
20:41

13. minuta Polska - Kazachstan (1:1) Niestety tracimy bramkę

7
7
10
29
83
20:39

13. minuta Polska - Kazachstan (1:0) Polacy jednak bronią się umiejętnie i wychodzą z kontrą, która nie zostaje wykorzystana

35
14
3
7
10
20:39

12. minuta Polska - Kazachstan (1:0) Kazachstan pod naszą bramką

7
4
5
7
14
20:38

10. minuta Polska - Kazachstan (1:0) Stosunek celnych strzałów wynosi 3:1

34
12
4
3
20:36

10. minuta Polska - Kazachstan (1:0) Na trybunach głośne "jeszcze jeden"

76
36
6
7
2
20:36

10. minuta Polska - Kazachstan (1:0) Kamil Wałęga 4 sekundy przed końcem kary reprezentanta Kazachstanu otwiera wynik spotkania, a Polacy po raz pierwszy na tym turnieju trafiają w przewadze

119
42
9
2
6
20:35

10. minuta Polska - Kazachstan (1:0) Jest bramka!!

221
83
13
2
5
20:34

9. minuta Polska - Kazachstan (0:0) Zamieszanie pod bramką rywali. Polska z celnym strzałem

27
15
3
2
2
20:33

8. minuta Polska - Kazachstan (0:0) Polacy zagrozili bramce, ale ostatecznie piłka nie trafiła do siatki

14
20
5
5
9
20:31

8. minuta Polska - Kazachstan (0:0) Polacy zagrają w przewadze. Dwie minuty kary dla Muratowa

42
18
3
4
3
20:31

7. minuta Polska - Kazachstan (0:0) Biało-Czerwoni wciąż bez celnego strzału. Z kolei rywale z jednym

2
2
3
2
6
20:29

5. minuta Polska - Kazachstan (0:0) Kazachstan pod polską bramką

3
1
4
7
20:28

5. minuta Polska - Kazachstan (0:0) Spokojny fragment gry. Obie drużyny uważają, żeby nie stracić bramki

8
1
1
1
20:26

3. minuta Polska - Kazachstan (0:0) "Gramy u siebie, Polacy gramy u siebie" wybrzmiało na trybunach

24
6
1
1
1
20:25

2. minuta Polska - Kazachstan (0:0) Pierwsza interwencja Murraya

15
3
2
20:24
Na trybunach oblężenie polskich fanów (fot. Łukasz Witczyk)

8
2
1
2
20:22

1. minuta Polska - Kazachstan (0:0) Polacy próbują przejąć inicjatywę

14
3
2
20:20

1. minuta Polska - Kazachstan (0:0) Zaczynamy spotkanie