MikoULaj - lubi - strona 2

 • MikoULaj lubi Komentarz

 • MikoULaj lubi Komentarz

  Jak się Fiatem Punto cabrio z Jasła do Brukseli jeździ w lutym to nie dziwota, że mu trochę główkę przewiało heh.

 • MikoULaj lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • MikoULaj lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • MikoULaj lubi Komentarz

  @Verner:On zdawał maturę u tej higienistki z Władcy Much.Czesio wreszcie się ujawnił:)

 • MikoULaj lubi Komentarz

  Dobranoc koledzy,idę się przespać

 • MikoULaj lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • MikoULaj lubi Komentarz

  @Fori 26: Jak to policzyłeś geniuszu ?

 • MikoULaj lubi Komentarz

  Zmiana trenera koniecna , najlepiej na duet Paluch-Staszewski

 • MikoULaj lubi Komentarz

  Gratulacje dla Unii Leszno. Zespół kompletny. Rewelacyjna dyspozycja Smektały. Talent i widać, że chyba mu nie robi różnica w byciu juniorem czy też seniorem. Brawo. Wiem jak cieszy gdy biegi wygrywa wychowanek. Co do Stali to może Iversen coś jeszcze pojedzie, ale panu Woźniakowi należy podziękować za jazdę. Zawodnik nie istnieje na wyjazdach a na "Jancarzu" też się męczy i nie potrafi przejechać okrążenia bez błędu. Dobrą atmosferę trener stworzył. Taką na 35pkt i idącą w kierunku minimum 8 porażek na początek.

 • MikoULaj lubi Komentarz

  Siema prosiak,dzięki i wzajemnie:D

 • MikoULaj lubi Komentarz

  Panowie Redaktorzy, a gdzie są statystyki z turbo-super ważnego Pucharu Eleven? W końcu słuchając piań Panów z tej stacji, to to jest najważniejsze trofeum tego sezonu, a nie jakieś Mistrzostwo Polski,.

 • MikoULaj lubi Komentarz

  kozy do domu

 • MikoULaj lubi Komentarz

  @Nίghtmare: O Tadku nic nie wiedzą? Borze co za dramat w tym mieście wielkim i wiozce oraz zagranicom i wszendzie posa Gożowem i Lerznem. I na koniec to ci powie, rze nazwy miast pirzemy z durzych liter albo wielkih jak ten cały motor.

 • MikoULaj lubi Komentarz

  Czy człowiek bez mózgu nadal będzie udawał dziennikarza i pisał na SF?

 • MikoULaj lubi Komentarz

  Leszczynska hydra, zdobywa kolejne punkty. No nie da się wygrać z nimi, gdy praktycznie nikt nie jedzie bdb meczu. Nie mieliśmy dzisiaj liderów, zdobycze w postaci 10 pkt Nickiego i 8 pkt Artioma, to na pewno nie pomogło. Zacznę od tego toru, oczywiście, nie umniejszam w zaden sposób mistrzom Polski, ale na pewno dzisiaj sobie nie pomogliśmy. Tor raczej na start, parę mijanek się zdarzyło, ale w przeciwieństwie do meczu z ROW, kurzyło się bardzo mocno, na trasie słabiej szło dzisiaj powalczyć. Trzeba z tym dojść do ładu. Z takimi startami z nikim nie da się dzisiaj wygrać w elidze.
  Pedersen, wywalczone te punkty, ale brakło pewności lidera, dodatkowo przeszkadza sobie z kolegami z zespołu, ale o tym powinniśmy wiedzieć, ze to zawodnik jadący głównie "samodzielnie". Brakło tych 2 choćby punktów więcej.
  Buczek, nieźle na początku, ale słabł z każdym biegiem, wolny, słaby z startu.
  Bjerre, śliwka często się mu zdarza, ale niestety tym razem trafiły mu się dwie, rollercoaster. Słaby momen startowy ma w tym sezonie. Limitery ?
  Przemek, jeden z dwóch zawodników GKM, gdzie nie można mieć pretensji, swoje zadanie wykonał jako druga linia 8 z bonusem, o to chodzi, szkoda, ze Nicki trochę mu przeszkodził w biegu 11. Oby tak dalej.
  Artiom, gdzie ten Łaguta z Częstochowy ? Apatyczny wolny, bieg 15 znów zawalony, jak to w jego stylu, no takiego lidera to raczej nikt nie chce.... Silnik w serwisie ? Czy schowany do szafy?
  Denis, dzisiaj zasłuzyl na pochwałę, juniorski bieg bez błysku, za to ładnie wyszedł w 4 wyscigu i ładnie sie wybronil przed Lidseyem. Niech jeździ dalej,
  Turowski, jak rok temu pomgól nam bardzo, tak teraz z jego strony nic, nie potrafił nawet podjąć walki z Szlauderbachem....
  Leszno, kompletna drużyna, ktoś pojedzie słabiej, za to ktoś inny te punkty zrobi.
  Emil, jedna pomyłka w 1 biegu później już praktycznie nie łapany.
  Kołodziej, dzisiaj slabiej, ale to dla nas dobrze, bo inaczej byłyby solidne baty...
  Smektała, po tym co Bartek pokazał wczoraj na twardym śliskim torze w Toruniu, obawiałem się go w szczegolnosci, zwłaszcza, ze i dzisiaj waznym elementem był start. Brawo dla niego.
  Lidsey, w teorii tylko 2 punkty, ale wrażenie dobre, miałby 2x 5-1 zaliczone, gdyby nie chyba pana w jednym z biegów.
  Piotr tez solidnie dzisiaj, coś za bardzo zaczyna lubić jechac w Grudziadzu.
  Kubera, bardzo dobre zawody, czepianie się na siłe, ale dla leszczynian zrobił błąd na ostatnim łuku w 14 biegu.
  Szlauderbach, swoje, zniszczył dzisiaj naszych juniorów, zwlaszcza Turowskiego.

  Gratulacje dla Unii, a my mamy problem, w teorii Leszno może spokojnie wygrać i np. w Lublinie czy w Zielonce, ale choćby punkcik dzisiaj dałby nam wciąż nadzieje na walkę o PO, Zielonka ma już +1 z Wrocławiem. Motor zapowiada się, ze może zrobić z swojego toru twierdzę. Niby porażka z Unią, wstydem nie jest, ale cóż, ogranicza nam to możlwości błędu w dalszej fazie sezonu.

 • MikoULaj lubi Komentarz

  @MikoULaj: nie ma żadnej sprzedarzy,wchodzą tylko karnetowcy.pozdrowienia ,niech będzie dobre widowisko i wygra lepszy

 • MikoULaj lubi Komentarz

  @MikoULaj:Koza o twarzy maszynki do zbierania jagód słucha tylko Kacperka.Na pytanie czy sam sobie sięga do dojenia po rumakowała koza doić komary na niebieskiej łące:)

 • MikoULaj lubi Komentarz

  @Verner
  @MikoULaj
  Chrum prosiaki:)

 • MikoULaj lubi Komentarz

  Borze ze świniami pastowanymi, jakie to piękne :).