Yareckyyy - lubi

 • Yareckyyy lubi Komentarz

  Ktoś wierzy, że Polki zdobędą medal?? Poważnie....xD Turczynki je rozjadą, nadal grają nie równo, ale problemem nie są dziewczyny, tylko ten stary łach....

 • Yareckyyy lubi Komentarz

  Właściwie to na tym forum od 2 lat wszyscy wyjemy jak " kujoty" żeby nie czekać ani dnia ,tylko pogonić Nawrockiego. I co na to PZPS ? NIC !!!! Heynena mimo wielu sukcesów , po jednej wpadce Kasprzyk upokarza i bredzi coś o konkursie ,a Nawrockiego mimo wielu wpadek ,ba wielkich "wsyp" trzyma się jak pisowskiego ministra oświaty . Jakoś pan Bosek nie rozdziera szat nad kobiecą siatką . Heynena podtapia z wprawą węgierskiego waterpolisty .

 • Yareckyyy lubi Komentarz

  Szlag człowieka trafia, po prostu chce mi się wyć. To nie dziewczyny przegrały ten mecz. To trener który od drugiego seta stał i patrzył jak dziewczyny się rozsypują, jak punkt po punkcie wzrasta przewaga Bułgarek a on stoi jak wryty!!! Młode dziewczyny o dużej wrażliwości a ten pierwszy "zwiał z boiska" zamiast je podbudować , zamiast dać konstruktywną uwagę zamiast coś zmienić a nie tylko liczyć że jak trwoga to wszystko do Stysiak a potem do Smarzek. Mocne słowa się cisną ....ale wykasują posta. W pierwszym secie nasze dziewczyny pokazywały wszystkie atuty w każdym elemencie. Po wczorajszym meczu Bułgarek takiej naszej postawy się spodziewałem. Kiedy jednak kilka akcji nam nie wyszło zaczęło się granie tylko do Magdy. Aż żal był na nią patrzeć. Ale czy trener to widział ? Przez całe 3 sety nie usłyszeliśmy ani jednej uwagi jak poszukać skuteczności. Słyszeliśmy że mamy blok ( jakoś nie bardzo) że pilnujmy kiwek ( to akurat była prawda tyle że minęło 2 przegrane sety kiedy trener to zauważył) żeby później skakać do Wasilewej ,ale ANI JEDNEJ UWAGI JAK SAMEMU ZDOBYĆ PUNKT !!! Mieliśmy dziś całkiem skuteczną Górecką na skrzydle ( jak już pisałem 3/4 ataków po prostej jest skutecznych) Wielu pewnie skrytykuje Łukasik bo nie ulega kwestii że trafiały się jej irytujące babole ale oprócz nich uważam że miała dość sporo jak na nią pozytywów. Ale zastępuje ją Grajber że niby dla przyjęcia ale w ataku w serwisie ona nie istnieje. A my nie mamy czym zrobić punktu. Jak Górecka była z tyłu to lewego nie było. Na środku również nie graliśmy więc łola Boga to wszystko do atakujących. Na litość, ja rozumiem że Alagierska i Efimienko mają swoje plusy i doświadczenie ale skoro na lewym brakło odwagi żeby weszła młoda to trzeba było spróbować na zmianę na środku żeby poszukać skuteczności a ich skuteczność też nie powalała. Ale trzeba było znaleźć coś dla wsparcia Stysiak i Smarzek. Prowadzenie drużyny nie dość że nie pomogło dziewczynom to jeszcze je zniszczyło. Jeśli to ma być pomysł na grę to lepiej niech Nawrocki już nie siada na ławkę trenerską. To co on dziś zaprezentował to jest dramat. A wyprzedzając nieco , bo może niektórym się śni jakiś sukces na tych mistrzostwach , to była Bułgaria , tylko Bułgaria. My z takim sposobem gry na Turcję lub Holandię to nawet nie wychodźmy....Cała nadzieja że te ME będą ostatnim aktem tej nędzy , bo warto było by nie zmarnować potencjału tych młodych dziewczyn.

 • Yareckyyy lubi Komentarz

  "Messi zdetronizował Lewandowskiego!" - najlepszy dowcip miesiąca a może i roku ? :-)

 • Yareckyyy lubi Komentarz

  ...a Tesla zdetronizowała Syrenkę!

 • Yareckyyy lubi Komentarz

  Policja!!! Nie chronić jednych przed drugimi. Chronić postronnych w autobusach, pociągach, na dworcach, na przystankach i na ulicach. Oni niech się nawet pozabijają, mało kto się tym będzie przejmował.

 • Yareckyyy lubi Komentarz

  Bezapelacyjnie, powinni jeszcze wprowadzić do zawodów plucie na odległość i sikanie na obfitość i odległość ! To będzie dopiero atrakcja ! Choroby umysłowej działaczy sportowych ciąg dalszy. Czekam na dalsze propozycje !

 • Yareckyyy lubi Komentarz

  Ale się giganci zmartwili, nie ma co...

 • Yareckyyy lubi Komentarz

  ale przecież to głównie wy pismaczki tym żyjecie, robicie newsa z "coming outów" i dzielicie kibiców. To wy jesteście hipokrytami, piszecie tylko o jednych ideologicznie pasujących wam sportowcach (który z was napisał cokolwiek o wyznaniach np. Anity Włodarczyk czy Marii Andrzejczak)
  żałośni jesteście

 • Yareckyyy lubi Komentarz

  To co ,teraz Legia ??

 • Yareckyyy lubi Komentarz

  Może teraz wreszcie dokończy podstawufkę?

 • Yareckyyy lubi Komentarz

  And the Oscar goes to ... Leo Messi xD Żenujący, wyreżyserowany spektakl. Wyglądało to co najmniej tak, jakby dowiedział się, że jest śmiertelnie chory, a on załatwił sobie tylko przejście do innego klubu i bardziej lukratywny kontrakt. Mógł zyskać szacunek, a to zostanie zapamiętany jako kolejny durny i łasy na kasę piłkarzyk. Idę o zakład, że w Katalonii od dziś facet jest persona non grata.

 • Yareckyyy lubi Komentarz

  @StGforever To moja drużyna: Ja nie lubię, więc mów za siebie nie za innych. Części rowerowe zawsze pozostaną częściami rowerowymi bez względu na płeć tych rowerów.

 • Yareckyyy lubi Komentarz

  @Zeusek: Nie zgodzę się. Sebastian bardzo ciekawie mówi. Dużo spostrzeżeń dotyczących detali niewidocznych dla kibica, ale widocznych dla byłego zawodnika: przesunięcie rozbiegu o kilka centymetrów, zmiana uchwytu tyczki itp. Takie pierdoły, ale które mogą zainteresować.

 • Yareckyyy lubi Komentarz

  Były już takie tenisistki, które największe sukcesy odnosiły ok. 30. Po latach doświadczeń, gdy uporały się z własną psychiką, negatywnymi emocjami. Przypuszczam, że Magda może okazać się jedną z nich. Technikę i motorykę już od dawna ma na miarę TOP 20.

 • Yareckyyy lubi Komentarz

  Organizacja igrzysk i sędziowanie leżą. Wystarczy nie wyrazić zgody a ci od razu grożą dyskwalifikacją. Oni są normalni? Bardzo dobrze że będzie proces o przywrócenie amerykańskiej sztafety. Bo to co odwalają sędziowie jest co najmniej dziwne. A organizatorzy? Kilka dni temu zrzucili trenującą holenderkę mistrzynię olimpijską z roweru bo myśleli że nie ma pozwolenia na trening.

 • Yareckyyy lubi Komentarz

  Kogo to obchodzi ile zarobią?
  Jaką szkołę trzeba skończyć by pisać takie artykuły?
  Szkoła podstawowa myślę że wystarczy.

 • Yareckyyy lubi Komentarz

  No wreszcie jest, ulubiony temat "redakcji" czyli cudze pieniądze...

 • Yareckyyy lubi Komentarz

  Ale to skandal kazda inna sztafeta nie miala by szans na wystep .Blad byl wyrazny sama Amerykanka w wywiadzie sie przyznala ale teraz niby sie okazalo ze to z winy sedziow .Duzy moze wiecej

 • Yareckyyy lubi Komentarz

  Koniecznie wywalcie Śliwkę oraz sprawcie łomot Drzyzdze...........