dziad956 - lubi

 • dziad956 lubi Komentarz

  @andelek: Przecież tegoroczny skład Skry jest całkiem sensowny i całkiem niezły, na każdej pozycji przynajmniej solidni zawodnicy (poza libero). Taki zestaw personalny jakim dysponuje obecnie Skra ma w normalnych warunkach obowiązek plasować się spokojnie w ligowym top 4 (co więcej, uważam że taki zestaw powinien celować w MP) - a taką Nysę powinni klepać bez mrugnięcia okiem 0:3 zawsze i wszędzie.
  Zespół od początku sezonu wygląda na fatalnie przygotowany, a za to odpowiedzialność ponosi trener wraz ze swoim sztabem (głównie mam na myśli trenera przygotowania fizycznego).
  Na ten moment w Skrze nie ma ani jednego zawodnika który byłby w dobrej formie, no może jedynie N. Huber - cała reszta gra o klasę lub nawet dwie niżej od tego co powinni (Skra nie gra nawet "solidnej przeciętności"). I to nie jest przypadek tylko sygnał, że popełniono błędy w przygotowaniu do sezonu - i być może dalej są popełniane skoro mamy połowę sezonu, rozegranych kilkanaście spotkań, a kompletnie nie widać żadnej poprawy jakości gry Skry. A w środę szykuje się kolejna porażka bo grają z JW który nawet w lepszej dyspozycji nigdy im nie leżał

 • dziad956 lubi Komentarz

  pana Gogola całe przedsięwzięcie po prostu przerosło

 • dziad956 lubi Komentarz

  jaki Gogol taka SKRA

  i tylko kibiców żal

 • dziad956 lubi Komentarz

  wszyscy co potrafili grać w siatkówkę to ze Skry odeszli no może poza Ebadipourem a trener to naprawdę cudo na patyku.Skończyły się pieniądze w bełchatowskim sporcie bo wszystko zabiera PGE a oddaje na jakieś ochłapy to i wyniki są marne a będą jeszcze gorsze.Zarówno GKS jak i SKRA będą coraz niżej w tabelach i poziomach rozgrywek taki drugi Wałbrzych zgotowali rządzący w PGE.

 • dziad956 lubi Komentarz

  Coś złego dzieje się w ŁKS-ie . 2 koj=lejne mecze u siebie 7 strzelonych bramek i .... 1 pkt zdobyty ... a w 4 ostatnich meczach 2 pkt tylko ...

 • dziad956 lubi Komentarz

  to jest sprawka Czarneckiego na 100%

 • dziad956 lubi Komentarz

  Oby tylko nie pisowsza Czarnecki.

 • dziad956 lubi Komentarz

  pewnie znawca calego swiatowego sportu r czarnecki bo nie wszyscy ba nikt nie przejechal zezlomowanym cabrio z jasla do bruksli

 • dziad956 lubi Komentarz

  Należy spodziewać się najgorszego że tym tajemniczym kimś będzie niejaki wazeliniarz Czarnecki. Nie chcieli go w PZPN ,nie wyszło z Komitetem olimpijskim to zrobił karierę w siatkówce , choć mam pewność , że on nie bardzo odróżnia siatkówkę od dwóch ogni.

 • dziad956 lubi Komentarz

  Przecież on nic nie powiedział... Ani nie chwalił , ani nie ganił...

 • dziad956 lubi Komentarz

  Boniek ma od dawna kompleks Lewego, i swoją zranioną dumę postawi ponad dobro kadry zostawi Brzęczka ( czym zawali nam euro)

 • dziad956 lubi Komentarz

  Faktycznie to były tak mocne słowa Bońka, że przez to ucierpi forma Lewego psychiczna i fizyczna. Wyolbrzymiania ciąg dalszy. Powiedział po prostu co mu nie pasuje i jak to powinno wyglądać a Wy od razu z takim tytułem jakby Lewy coś strasznego uczynił, jakby kogoś duma tu ucierpiała. Bez kitu jest BECZKA :D

 • dziad956 lubi Komentarz

  Nie mogło być inaczej , przecież Lewy pojechał z Bońka faworytem , najlepszym trenerem ostatnich czasów.Kuśwa zapomniał wół jak cielęciem był.Lewy trenuje z najlepszymi trenerami i widzi jak wyglądają treningi , jak omawiana jest taktyka itd.Na Lewego miejscu olałbym Bońka ciepłym moczem , jak jest taki mądry niech założy korki i zagra u Brzęczka.Przecież gra z takim trenerem obniża wartość marketingową zawodnika i ma wpływ na kasę.

 • dziad956 lubi Komentarz

  @Andrzej Lipiński: Dużo napisałeś dlatego w twoją analizę wkradła się niekonsekwencja. Zgadzam się z tobą w całej rozciągłości jeżeli chodzi o sprawy które poruszyłeś pisząc o latach 70-tych. Tak była drużyna, były tarcia i był TRENER. Pan Kazimierz Górski nie miał sukcesów jako piłkarz i nie miał doświadczenia w prowadzeniu dużyny na wysokim poziomie. ALE... miał wizję, miał koncepcję, miał pomysł "na grę". I tego trzymał się konsekwentnie. Wtedy mówiło się o polskiej piłce nożnej, o polskim stylu. Co mamy teraz. CHAOS do kwadratu. Co mecz to inny skład. Teraz też mamy polski styl: podanie bramkarza, kółeczo i... piłka wędruje ponownie do bramkarza. Gdzie, w którym meczu widziałeś jakieś ustawienie taktyczne. W jednym punkcie krytykujesz linię pomocy tj jest tych, którzy mają rozgrywać, nagrywać "do przodu" a następnie dziwisz się dlaczego Lewandowski nie strzela bramek. Sam się denerwujesz i zastanawiasz jak można tolerować grę Krychowiaka a następnie wytykasz Lewemu, że w Bayernie strzela z łatwością bramki a w Narodowej klapa. Pytałem wielokrotnie tych którzy porównują grę Lewandowskiego w klubie z grą w Reprezentacji aby wskazali jedną pozycję piłkarza Kadry Narodowej Polski który co najmniej zbiża się umiejętnościami do KLUBOWEGO kolegi Lewego? Jako odpowiedzi były wyzwiska oraz określenia zaczęrpnięte ze słownika łaciny nadwiślańskiej. Merytorycznej odpowiedzi - brak. Komentarze, że czeka pod bramką, inni harują itp są na porządku dziennym. Ale wierz mi, że nigdzie w prasie, w mediach niemieckich nie usłyszałem aby podobny zarzut padł ze strony kolegów klubowych Roberta. Odnośnie trenera i respektu w stosunku do niego.
  Nie będą się wypowiadał o kwalifikacjach trenerskich Pana Brzęczka. ponieważ wszyscy widzimy. Odnośnie szacunku. Na każdym stanowisku prowadzący uzyska szacunek dzięki swoim osiągnięciom (jeżeli doświadczenia potrafi przekazać) albo poprzez fachową wiedzę. Pan Prezes Boniek sugerował, że sprawy powinno załatwić sią przez rozmowy. Rozmowę pomiędzy Lewandowskima Brzęczkiem - ten drugi określił jako "egaminowanie". Czy piłkarz mający doświadczeni międzynarodowe, grający aktualnie w najlepszym klubie świata nie ma prawa dowiedzieć się jaką wiedzę posiada jego przełożony? Uważasz, że trener pokroju Pana Brzęczka posiada wiedzę aby poprowadził do sukcesu Reprezentację skoro nie ma wiedzy, doświadczenia? Drużyna sklada się z jedenastu zawodników. Prawie każdy gra w innej lidze. Każda liga ma swój sytem.Trener powinien te klocki poukładać: Jeżeli piłkarz z najlepszego klubu (dla przypomnienia Bayern zdobył puchar FIFA) widzi, że trener sobie nie radzi jaka będzie jego reakcja? Wpierw pomruczy pod nosem, potem zrobi po swojemu, przychodzi frusracja i w końcu bądzie milczał prze osiem sekund co też zostało źle odebrane. Problemu nie nalepy szukać u Lewandowskiego. Problem tkwi tam... na górze... w zarządzie PZPN. Od ponad dwoch lat nie Polska Drużyna Narodowa nie wygrała z topową drużyna europy. Lewandowski naraz nie umie strzelać bramek mimo iż na boiskach europy jest najlepszy. Przypomina to sytuację w Bayer'nie. Był Pep Mueller/Lewandowski byłi najlepszą parą w "napadzie". Przyszedł Kovac - Mueller nagle przestał grać, zaczął przesiadywać na ławie. Ba, trener chciał go sprzedać. W międzyczasie drużyna stawała się tłem rozgrywek. Zmieniono trenera i.... stał się cud. Zdobyli wszystko co było do zdobycia w piłce nożnej. A sytuacja była IDENTYCZNA jak w tej chwili w Reprezenacji. Mueller podzielił szatnię, część drużyny torpedowała trenera, Mueller był najsłabszym na boisku (jeżeli grał) itd. I nagle wszystko uległo zmianie. Dlaczego? Ponieważ Bayern jest klubem, który musi na siebie zarobić. Musi mieć wyniki. Zarząd wyciągnął wnioski i zwolnił trenera który nie panował nad sytuacją i... Z zarządem PZPN jest inaczej. Oni nie muszą zarabiać oni dostają pieniądze i im jest wszystko jedno co z nimi zrobią. Tak na marginesie - czy usłyszałeś jakąś opinię Prezesa Bońka na temat pracy trenera Brzęczka? Ja nie. Za wszystko jak się okazuje winny jest Lewandowski. Należy się zastanowić czy błędy nie są już popełniane gdzieś indziej. Np tam...

 • dziad956 lubi Komentarz

  Boniek jest Prezesem PZPN od kilku lat a co zrobił żeby " podniósł ' się poziom wyszkolenia technicznego zawodników ? Miejsce polskiej Reprezentacji w rankingu UEFA wynika z " lawirowania " meczami ze słabeuszami a nie z umiejętności zawodników ! Za jakie kwoty zawierają Oni kontrakty w Europie ? Żaden trener nie osiągnie sukcesów z taką Kadrą . Dlaczego R.Lewandowski strzela tyle goli i osiąga sukcesy z Bayernem ?

 • dziad956 lubi Komentarz

  Ale o co chodzi z tym milczeniem. lewy nie wiedział co powiedzieć chwilę się zastanowił, wyszło jak wyszło, daje do myślenia, to prawda, ale czy to było specjalnie, raczej nie.

 • dziad956 lubi Komentarz

  Najlepiej i najwięcej grał Wojtek Szczęsny

 • dziad956 lubi Komentarz

  Panie Marku nie pieprz pan głupot. Gdyby Włosi zagrali na swoim normalnym poziomie to wynik byłby dwucyfrowy!

 • dziad956 lubi Komentarz

  To teraz zobaczycie po pandemi kto przyjdzie oglądać obrzydliwy futbol Brzęczka. A ci co przyjdą i pokażą gdzie miejsce tego przypadkowego trenera. Kolesie na ten moment jeszcze trzymaiją się razem. Pytanie na jak długo. I jeszcze jedno. Nikt z was chłopaczki z podrzędnych klubików nie osiągnął tyle co Robert tak więc nawet nieśmiało nie próbujecie deprecjonować jego wypowiedzi. Sprawdźcie w słowniku co znaczy deprecjonować.

 • dziad956 lubi Komentarz

  Kolega Brzęczka nie wie za bardzo jak go bronić, to próbuje zwalić winę na piłkarzy, którzy nagle okazuje się, że są źle przygotowani fizycznie, choć na co dzień bez problemu grają w swoich klubach. A znowu tych co nie grają i być może faktycznie są nieprzygotowani nie trzeba było powoływać.