JJS - lubi

 • JJS lubi Komentarz

  Nie ważne, czy Warta złożyła protest czy nie. Są przepisy, które wszyscy powinni respektować. W meczu wystąpili zawodnicy, co do których zachodziło podejrzenie zakażenia, więc wystąpili zawodnicy nieuprawnieni do gry.

 • JJS lubi Komentarz

  zrealizowała już swój cel, przegrała z "emerytką" coś fantastycznego

 • JJS lubi Komentarz

  Niestety ale większość OSP w odróżnieniu od zawodowej straży pożarnej to przypadkowi często niezbyt mądrzy ludzie wiec i ich działania ograniczają sie do prostych czynności nie wymagających myślenia ani przewidywania skutków ich działań.Ważne dla nich niezależnie czy potrzebny jest sam udział w jakiejkolwiek akcji bo za to maja płacone. Wielokrotnie widziałem i czytałem jak do np. stłuczki lub wjechania pojazdu do rowu przyjeżdżają jednostki z trzech okolicznych OSP i ich zbędne działanie ogranicza się z konieczności do odłączenia akumulatora.Po prostu druhowie rwą się do działania czasami nawet jesli to przyniesie wiecej szkody niż pożytku i tak najpewniej jest w tym przypadku skoro zawodowi strażacy nie widzieli potrzeby interwencji

 • JJS lubi Komentarz

  Żebyśmy jeszcze mieli trenera z "górnej półki". Z całym szacunkiem ale p. Nawrockiego przerasta ta funkcja. Drużyna ma potencjał, potrzeba reżysera, a wyniki zaskoczą cały świat.