matilda - lubi

 • matilda lubi Komentarz

  Jednego z drugim..jak najszybciej do pokojów bez klamek...

 • matilda lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • matilda lubi Komentarz

  Cenzura na Wirtualnej gorsza niż w PRL, szkoda gadać.

 • matilda lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • matilda lubi Komentarz

  Bardzo stronniczy artykuł. W 90% poświęcony drużynie Orła. Huckenbeck upadł na ostatnim łuku jadąc na czwartej pozycji więc odbieranie wywalczonych na torze punktów Cierniakowi i napisanie jakoby on tylko dowiózł jeden punkt bo niemy upadł jest haniebne. Kaczmarek miał słaby pierwszy bieg później wyglądał o wiele lepiej. Punkty które dowoził były cenne i po walce. Zrobił co do niego należało. Koza słabo w pierwszej kolejce i o wiele lepiej później gdzie także po walce dowoził cenne ,,oczka". Ljung i Kułakow to klasa sama w sobie. Czaja w pierwszym biegu słabo w drugim jeszcze gorzej natomiast później zaczął robić swoje. Cierniak to co zrobił w biegu juniorskim to była poezja. Pięknie się wiózł. W trzecim swoim starcie pojechał nieco zbyt rozważnie i zachowawczo kurczowo trzymając się krawężnika zamiast łuki pokonywać środkiem lub kompletnie orbitować i częstować przeciwnika nawierzchnią. Dokładnie tak jak pojechał w biegu czternastym. Zawiódł niestety Rempała. Trudno się oglądało jego poczynania bo widać że chciał ale z niewiadomych przyczyn przeciwnicy mu odjeżdżali. Musielakowi winni motor do kontroli zabrać. To co on miał dzisiaj pod sobą to było coś nieprawdopodobnego. Cierniak wyszedł ze startu i pierwsze cztery metry prowadzi o pół motocykla a ten i tak dojechał do łuku pierwszy. Ja na trybunie widziałem że w trzech biegach w pierwszych dwóch seriach zawodnicy Orła kradli start. Jeden z zawodników Orła nie pamiętam który tak machał nogami na przeciwległej prostej że wyglądało to gorzej od tego co robił Miesiąc i nie dostał ostrzeżenia natomiast Łełek już tak. Kaczmarek dostał ostrzeżenie za stworzenie niebezpiecznej sytuacji natomiast zawodnik Orła(chyba Musielak) jak od połowy łuku od balotów robił prostą centralnie w miejsce gdzie był już zawodnik Unii nie otrzymał kary. Czy sędziowie mogą odnieść się do tych sytuacji? Juniorzy Orła powalczyli z naszymi zawodnikami więc na plus. Na meczu z pewnością było więcej niż dwa tysiące ludzi. Było mało ale nie aż tak. Sobota(ludzie pracują), GP i godzina 14:00 robią swoje. Mecz był bardzo ciekawy, dużo wyprzedzania i ciekawych akcji. Warto było pójść. Spotkały się dwie klasowe drużyny to i zawody były interesujące. Dziękuje jednej i drugiej drużynie za dobrą rozrywkę. Brakowało mi tego. UNIA PANY!!!

 • matilda lubi Komentarz

  Pan Ostafiński jak zwykle burza w szklance wody. Ciekawe skąd ma takie info dokładne? Jak zwykle pasuje po Tarnowie poskakać dla zasady. Długu nie ma nawet połowy z tego i dziwi fakt braku reakcji klubu na to szambo.

 • matilda lubi Komentarz

  Jamróg to mądry gość. Nie popełni tego błędu co Dróżdż.

 • matilda lubi Komentarz

  Dobrze zrobił. Piszczałka za dużo sobie pozwala jak zwykle....

 • matilda lubi Komentarz

  "ale wstyd
  rzez"

  wstyd to wy mieliście na początku sezonu

 • matilda lubi Komentarz

  Kibicom którzy widzą "podłożenie" się drużyny leszczyńskiej w Tarnowie powiadam, że na tym torze "podłożą się i" inne drużyny, między innymi gorzowska Stal. Wiele drużyn na tym torze nie potrafi jechać.

 • matilda lubi Komentarz

  Bartek w niedzielnym meczu mógł swym chamskim atakiem pozbawić zdrowia nie tylko siebie, ale coz jest świętą krową w Gorzowie i nikt mu nic nie powie, mam nadzieje że się opamięta bo może byc nie ciekawie ...

 • matilda lubi Komentarz

  Gdyby to Nicki tak pojechał ze Zmarzlikiem to byłby okrzyknięty bandyta i z Jancarza by wyjechał w asyście policji...

 • matilda lubi Komentarz

  Najmocniejszą drużynę na papierze wydaje się mieć klub z Rybnika. Jednak będę bardzo mocno kibicował innym drużynom, aby Rybnik nie wygrał i nie awansował do ekstraligi. Dlaczego? Tyle ile złych emocji, i niesportowych postaw reprezentuje ten klub w ostatnich latach, dla kibica pamiętającego świetność klubu może być wstydem postawa i zachowanie klubu i jej prezesa w ostatnich latach... Poczynając od bardzo kontrowersyjnego "Awansu", który nie był wywalczony sportową postawą. Emocje i widowisko jakie fundował prezes Mrozek po wpadce dopingowej Łaguty, były zaprzeczeniem wszystkich sportowych prawideł jakie do tej pory obowiązywały w sprawach dopingu na świecie. Próba robienia ofiary z "przestępcy sportowego", wyglądało jak próba legalizacji dopingu. Kilkukrotne zmiany zeznań raz chore serce, potem wypadek i utrata przytomności w 2017 roku, a dokumenty medyczne na podanie substancji z 2016 roku. Wiarygodność na poziomie czystych intencji Baltazara Gąbki. Do dziś nie rozumiem jak było tylko -3, zamiast -5. Jak jajogłowi polskich władz mogli uznać wynik sportowy z meczu w którym zakazana substancja była. Klepneli i żadnego komentarza do dzisiaj brak. Dodam tylko, że w analogicznej sytuacji Dudkowi odjęto wszystkie punkty z wszystkich meczy w jakich startował i to nie tylko w Polsce. W tym kontekście medal reprezentacji Rosji jest farsą przy zielonym stoliku i nie ma nic wspólnego ze sportem. Kolejne zachowania prezesa Mrożka z Frickiem i zapisy umowy kontraktu są dla mnie naganne i nie w duchu sportu a z punktu siły i niewiedzy zawodnika zrobione. Zatrzymywanie na siłę zawodnika po spadku z ligi to blokowanie jego rozwoju jak i działanie na jego niekorzyść w aspekcie utraty dużej części zarobków przez zawodnika. Wieści rozejdą się w środowisku szybko i wielu zawodników może już nie chcieć przyjść do Waszego klubu. Wiem, że teraz część kibiców Rybnika będzie urzywać sobie na mnie, ale gdy robią to kibice, którzy zaprzeczają swoim zachowaniem zasadą jakie winny obowiązywać w sporcie, to hejt ludzi bez honoru nie ma dla mnie znaczenia. Jeśli moja wypowiedź obraziła kibiców Rybnika, którzy nie aprobują i wstydzą się za zachowania klubu, ale kochają swój klub, to moje opinie nie dotyczą się Was, ale polityki Klubu i Wam życzę abyście mogli doczekać się czasów gdy z honorem i w myśl sportowej rywalizacji będzie mówić się o Waszym Klubie.