• "RUSZYLI"... (11)

  I stało się to, na co wszyscy kibice czekali. Polska Ekstraklasa ruszyła, ruszyła do boju dokonczyć przerwane rozgrywki. Wczoraj rozegrano dwa pierwsze pojedynki, Śląsk Wrocław podejmował Raków z Częstochowy, a Zagłębie Lubin wybrało się nad morze do Pogoni ze Szczecina. Nie oglądałem tych meczy, nie (…)

  Więcej

 • RUSZYŁA LIGA - NIEMIECKA (10)

  I doczekali się kibice piłkarscy meczy, liga ruszyla, niestety nie u nas, ale w Niemczech. Na naszą piłkę, na gole na polskich stadionach musimy jeszcze zaczekać, ale rozpoczęcie coraz bliżej. Póki co oglądamy, kibicujemy drużynom niemieckim, tym które wlaśnie dzisiaj rozpoczęły rozgrywki. Pierwszy (…)

  Więcej

 • WIELKI PŁACZ SPORTOWCÓW (9)

  Ludzie, co to się dzieje i wyrabia na tym świecie. W kraju bez przerwy rozlega się wielki płacz sportowców, że nie mogą trenować, grać, strtować. Jedna z tego wszystkiego tak się załamała, że postanowiła skończyć karierę i zająć się biznesem (chwała jej za to), drugi płacze, że nie może boksować we (…)

  Więcej

 • "RUSZA SPORT, RUSZAJĄ GRY ZESPOŁOWE" (8)

  Narzekali, psioczyli, chcieli strajkować, bo zabrano im możliwość trenowania i grania. Tak się zachowywali sportowcy. Dzisiaj na konferencji prasowej, pan premier i pani minister sportu zapowiedzieli to, na co wszyscy czekali od dawna. Będzie można grać, będzie można trenować, machina sportu rusza powoli, (…)

  Więcej

 • SZPILKA WYGRAŁ, CZY PRZEGRAŁ (7)

  Na nowo odżyły  spory dotyczące walki bokserskiej, pomiędzy Arturem Szpilką a Sergiejem Radczenką, po wypowiedzi Artura w magazynie "W Ringu" na temat telewizyjnych komentatorów. Otóż pan Szpilka stwierdził, że komentatorzy nie mówili prawdy o walce i bezpodstawnie krytykowali jego, jak i werdykt sędziowski. (…)

  Więcej

 • "CZY CHCIAŁBYM BYĆ SPORTOWCEM OBECNIE?" (6)

  Cd... (...) Wiele meczy zagrałem, wielu poznałem, z wieloma się kolegowałem i wielu już niestety, ale odeszło od nas na zawsze. Wspminam ich, opowiadam o nich i wychwalam, bo w tamtych czasach byli naprawdę dobrymi zawodnikami. Często zadaję sobie pytanie, że gdybym tak wrócił do tamtych lat, to czy (…)

  Więcej

 • "CZY CHCIAŁBYM BYĆ SPORTOWCEM OBECNIE?" (5)

  Pan Rudolf Patkolo trenował mnie okazyjnie w wakacje. Przyjeżdzałem, do Stalowej Woli, chodziłem na treningi Stali, a że pana Potkolo znałem poprzez jego syna (też Rudolfa), słynny zawodnik przyjął mnie do grupy piłkarzy, których ternował. Oj, pamiętam doskonale jak dawał mi w kość, nie było u niego (…)

  Więcej

 • "CZY CHCIAŁBYM BYĆ SPORTOWCEM OBECNIE?" (4)

  Cd... (...)Lubiłem, tak jak każdy zresztą sportowieć, mieć obok siebie kibiców, lubiłem jak dziewczęta na meczu krzyczały i wiwatowały na moją cześć po udanej interwencji. To było przyjemne. Wracam myślami do terenigów, też były intensywne, niekiedy tak jak teraz dwukrotnie w ciągu dnia, ale z pewną (…)

  Więcej

 • "CZY CHCIAŁBYM BYĆ SPORTOWCEM OBECNIE?" (3)

  Zapewne wielu z was, a także byłych już sportowców zadaje sobie takie pytanie. Chcieliby w obecnych czasach uprawiać sport? Ja też zadaję sobie często to pytanie i nigdy nie mogę dać jednoznacznej odpowiedzi. Byłem sportowcem w latach 60 i 70-tych ubiegłego wieku, trenowałem różne dyscypliny, ale tak (…)

  Więcej

 • '' NIE ZAOPIEKOWALI SIE NIM" (2)

  Marcin Szreder zawodnik K-1 zachorował na "Koronawirusa", wyzdrowiał i teraz ma pretensje do służby zdrowia o brak opieki nad nim. ma pretensje, że w czasie pobytu w domu, kazano mu czekać na telefon z Sanepidu, a później gdy znalazł się w szpitalu, narzekał, że leży samotnie w izolatce. Panie Szreder, (…)

  Więcej