Janusz Szabłowski - lubi

 • Janusz Szabłowski lubi Komentarz

  franek zeszmacil sie w eurokolchozie-glosuje przeciw POLSCE-zwykly sprzedawczyk.

 • Janusz Szabłowski lubi Komentarz

  Nic tak nie cieszy jak porażka rodaka prawda dzbany?!?!?! Ot polska mentalność!!!!! Adam jest sportowcem i czasami się przegrywa, kibice są od tego by wspierać a nie dobijać, opluwać gdy nie poszło!!!! Czasem porażka jest potrzebna by coś poprawić i wrócić mocniejszym. Nie ma sportowca, który by przez to nie przechodził!!!! ADAM TRZYMAJ SIĘ I GŁOWA DO GÓRY!!!!!!!

 • Janusz Szabłowski lubi Komentarz

  Piątek nie jest niczego winien,gra Milanu to tragedia w dwóch aktach.Napastnik żyje z podań i chcę przypomnieć wszystkim ile to podań otrzymywał Piątek po przybyciu do Milanu a ile ich otrzymał choćby w ostatnim meczu(który pewnie odpuścił bo wiedział,że pójdzie do Herty)wystarczy spojrzeć na grę Zlatana,który w kolejnym meczu nie strzela do pustaka z pięciu metrów.Proszę sobie wyobrazić taką sytuację z Piątkiem i ile by było wtedy wrzasku.ITD ITP

 • Janusz Szabłowski lubi Komentarz

  Z przykrością czytam niektóre komentarze. Pamięć wielu jest krótka. Trzymam kciuki za Piątka. Marzenia się spełniają. Powodzenia

 • Janusz Szabłowski lubi Komentarz

  ,,Jak poinformowała Gazeta Wyborcza'' ? powinno być : Jak rozkazała posłom PO Gazeta Wyborcza, mają w końcu temat na najbliższe 5 lat, takie teorie spiskowe mają jak wielki detektyw Roman G. kabaret dinozaurów

 • Janusz Szabłowski lubi Komentarz

  Dlaczego czosnki grają w Mistrzostwach Europy skoro leżą w Azji ?

 • Janusz Szabłowski lubi Komentarz

  Kilku naprawdę fajnych trenerów było do wzięcia po MŚ rok temu, to pan wszystko wiedzący Boniek postanowił oddać kadrę pod opiekę człowiekowi bez żadnego warsztatu trenerskiego, bez żadnego doświadczenia trenerskiego w poważnej piłce, bez żadnej wizji... Brawo PZPN zatrudniliście miernotę to macie to co macie.

 • Janusz Szabłowski lubi Komentarz

  Trzymaj sie Isia !
  Wroc na kort !!!!!!!!!!!!!!!!!!
  Wracaj do WTA,tam jestes KIMS .

 • Janusz Szabłowski lubi Komentarz

  Kompromitacja radnych Krakowa :(

 • Janusz Szabłowski lubi Komentarz

  Nie dziwi mnie to. Kraków z pięknego miasta stał się teraz miastem gdzie można tanio wypić i zaliczyć przygodę. To wręcz europejska stolica melanżu. Zero wartości. Polecam szczególnie weekendy, tylko uważajcie na stopy bo można wdepnąć w rzygowiny.

 • Janusz Szabłowski lubi Komentarz

  ,,Dziennikarka śledcza "Gazety Polskiej" "lustruje" także szefa "Wiadomości" TVP Piotra Kraśkę, (obecnie TVN) który jest absolwentem Wydziału Wiedzy o Teatrze warszawskiej PWST (obecnie Akademia Teatralna im. Aleksandra Zelwerowicza). W czasach PRL pracował dla Telewizji Polskiej, jako prezenter programu dla dzieci i młodzieży "5-10-15", później był spikerem TVP1. Przygotowywał także magazyn interwencyjny "Na żywo" oraz program poświęcony środkom masowego przekazu "Oblicza mediów". Następnie został korespondentem telewizji publicznej w Rzymie. Po wygaśnięciu kontraktu korespondenta TVP w Ameryce Mariusza Maxa Kolonki w 2005 r., został przeniesiony do Waszyngtonu.

  Jak przypomina autorka książki "Resortowe dzieci", Kraśko kierował ekipą TVP relacjonującą wydarzenia po katastrofie smoleńskiej. Jak twierdzi, zasłynął wówczas "iście sowiecką pokazuchą" - polecił ekipie wykupić znicze w Smoleńsku, a następnie przedstawił je w relacji jako przyniesione przez zwykłych Rosjan. "Rzecz w tym, że Rosjanie nie mogli kupić zniczy, bo już ich w sklepach nie było, a do miejsca, gdzie ekipa TVP znicze ustawiła, w ogóle nie mieli dostępu. O tym wszystkim opowiedział w rozmowie z Teresą Torańską

  Dziadek Piotra Kraśki był prominentnym działaczem komunistycznym

  ojciec Piotra Kraśki, Tadeusz uczył zawodu Ninę Terentiew, która następnie została jego żoną. To dla Terentiew ojciec Piotra rozwiódł się z jego matką, producentką filmową Barbarą Pietkiewicz (brat Pietkiewicz jest z kolei ojcem Moniki Richardson). W czasach PRL Tadeusz Kraśko pracował dla Telewizji Polskiej, był zastępcą redaktora naczelnego Redakcji Publicystyki Kulturalnej TVP1 i szefem Redakcji Reportażu i Filmu Dokumentalnego TVP2. Był autorem i realizatorem wielu programów telewizyjnych i reportaży zagranicznych. Na przełomie lat 70. i 80. pełnił funkcję radcy ambasady PRL i był dyrektorem Instytutu Kultury Polskiej w Sztokholmie.

  Ojciec Tadeusza Kraśki, a dziadek Piotra, był z kolei prominentnym działaczem komunistycznym, prawnikiem i dziennikarzem. Od grudnia 1948 r. członek Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej, zajmował wiele funkcji w kierownictwie lokalnym i centralnym partii: był członkiem egzekutywy KW PZPR w Kielcach, następnie sekretarzem ds. propagandy i I sekretarzem Komitetu Wojewódzkiego w Poznaniu, członkiem Komitetu Centralnego, kierownikiem Wydziału Kultury KC, wreszcie sekretarzem KC.

  W latach 1945-1954 pracował w redakcji "Dziennika Bałtyckiego", kierował też pismami partyjnymi: pełnił funkcję redaktora naczelnego pierwszego powojennego dziennika w Poznaniu "Głosu Wielkopolskiego", "Gazety Poznańskiej", "Słowa Ludu" (Kielce) oraz "Kuriera Szczecińskiego". Był także posłem na sejm PRL, wicepremierem w piątym rządzie Józefa Cyrankiewicza oraz członkiem Rady Państwa.''

 • Janusz Szabłowski lubi Komentarz

  ,,Monika Olejnik wyraźnie zakpiła z ofiar katastrofy smoleńskiej i ofiar zamachu terrorystycznego w Bostonie – powiedział Kamil Bazelak- Nie dziwi mnie takie podejście, do tak ważnych spraw przez tą pseudo-dziennikarkę, która karierę rozpoczęła dzięki koneksjom swojego tatusia znanego Ubeka, pułkownika Urzędu Bezpieczeństwa Tadeusza Olejnika. Swój debiut Monika miała w programie III Polskiego Radia podczas stanu wojennego. Pracę w tym radiu dostała na polecenie komisarza wojskowego, a  nie dzięki swoim dziennikarskim talentom. Od dawna głośno było o tym, że Monika Olejnik od samego początku swej dziennikarskiej kariery była współpracowniczką SB o pseudonimie TW”Stokrotka”. Już świętej pamięci Prezydent Lech Kaczyński nazwał ją podczas wywiadu Stokrotką”. Nie dziwi mnie więc nienawiść  Olejnik do zmarłego Prezydenta Kaczyńskiego  i ofiar katastrofy smoleńskiej , z których  to „Stokrotka” wyraźnie ostatnio zakpiła. Nienawiść do polskiej prawicy i włażenie w tyłki starym komuchom to jej chleb powszedni. Trochę więcej światła na jej osobę rzucił podczas wykładów na politechnice Janusz Korwin Mikke mówiąc, iż nie była ona współpracownikiem UB, ale oficerem bezpieki. To zupełnie inna ranga niż współpracownik ubecji. Wynika z tego, że jako zakamuflowana agentka służb bezpieczeństwa  udawała dziennikarkę donosząc jednocześnie na swoich redakcyjnych kolegów i koleżanki i tworząc programy radiowe na zlecenie komunistycznych władz. Po upadku reżimu komunistycznego przestała pełnić swoją tajną misję i stała się dziennikarka pełną gębą domagającą się lustracji innych. Jest ona jednak ewidentną karykaturą dziennikarstwa i osobą, która w żaden sposób nie powinna brać udziału w życiu publicznym z uwagi na jej nieobiektywizm, brak jakiejkolwiek empatii i wstrętną, wręcz obrzydliwą złośliwość przejawiającą się w kpinach z ludzkiej tragedii. Uważam, że w Polsce powinna zostać przeprowadzona dekomunizacja i osoby takie jak Monika Olejnik, powinny zostać trwale odsunięte od pracy w mediach. Ta sztuczna, wypełniona botoksem i silikonem twarz naczelnej komunistki wśród dziennikarzy powinna raz na zawsze zniknąć z naszego widoku. Jak powszechnie wiadomo w Polsce nie było jednak lustracji dziennikarzy, dlatego w mediach pracuje niestety wiele osób, mających za sobą agenturalną przeszłość w bezpiece. To się powinno zmienić. ''

 • Janusz Szabłowski lubi Komentarz

  Wystarczy przeczytać artykuł liberalnych mediach. Tam definicja faszyzmu jest już całkowicie zaktualizowana i rozciąga się na szowinizm, nacjonalizm i patriotyzm. O tym, że to całkowicie co innego chyba nie muszę tłumaczyć?
  Podobnie psudospecjaliści redefiniują wg potrzeby definicję słowa tolerancja. Po pierwsze utożsamiają je ze słowem 'akceptacja' gdy im na rękę, a gdy nie, to każdy przejaw innego argumentowania podciągają właśnie pod tę definicję. KŁAMSTWO dla motłochu. Ale łykają ile wlezie.
  p. Szabłowski ma rację.

 • Janusz Szabłowski lubi Komentarz

  PZPN powinien być neutralny i zapewne takowym jest. Twitter jest prywatną sprawą Bońka tylko po co udziela się politycznie? Szykuje sobie grunt na wypadek jak nie przeforsuje poprawki w statucie o kadencjach prezesa?

 • Janusz Szabłowski lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Janusz Szabłowski lubi Komentarz

  Phi, rok temu Deschwanden skoczył 230 metrów i nie awansował do konkursu głównego.

 • Janusz Szabłowski lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Janusz Szabłowski lubi Komentarz

  Komentarz usunięty przez użytkownika

 • Janusz Szabłowski lubi Komentarz

  Hmmm...skoro jest normalne, że dwóch facetów są razem i tworzą "parę" to normalnym powinno być spłodzenie sobie i urodzenie dzieci a nie adoptowanie.A niby kto ma im rodzić dzieci???

 • Janusz Szabłowski lubi Komentarz

  Komentarz usunięty