Bajek - lubi

 • Bajek lubi Komentarz

  Dzisiejsze zawody w Lublinie potwierdziły formę Rafała Karczmarza. Zamiast zbliżać się do czołówki polskich juniorów, to się oddala jadąc coraz słabiej.

 • Bajek lubi Komentarz

  Siwy niestety traci chyba powoli kontakt z rzeczywistością i być może to jest przyczyną jego coraz słabszej jazdy ostatnio...

 • Bajek lubi Komentarz

  Rafał..spójrz w terminarz..I tą walkę o play off..oodłóż na sezon 2020...jak się utrzymacie..co wcale takie pewne ..nie jest

 • Bajek lubi Komentarz

  Scooter,daj spokoj z PO. Wczoraj bez problemow miales wygrac z Turowskim i Wieczorkiem,a skladales motocykl jak Rafal Klein z Wybrzeza w 1992 roku.

 • Bajek lubi Komentarz

  Nie wierzę, że można stracić tyle punktów w kilku ostatnich biegach. W gorzowskiej drużynie nie jechali amatorzy.

 • Bajek lubi Komentarz

  Co by bylo, gdyby babcia miala wasy ?
  Caly zuzel polega ostatnio na prawidlowym odczytaniu warunkow torowych
  i dopasowaniu sprzetu do takowych - panie Wozniak !
  Ameryki pan nie odkryl !!!
  Wszystko w temacie.
  *
  P.S. Takie zdania, ze warunki toru i ..... , zawsze mozna wypowiedziec i to w stosunku do kazdego przeciwnika.
  P.S.1 Troche wstyd, ze nie potraficie w 8 zawodnikow trafic w dobre przelozenia w trakcie zmieniajacych sie warunkow pogodowych. Amen

 • Bajek lubi Komentarz

  od lat panuje taki trend, jak co ni eidzie to wina sprzętu albo toru. Przez 30 lat jezdzili i nikt takich farmazonow nie klepał, Gollob kiedy byl w formmie to przez 8 lat kręcił średnie na poziomie 2,500-2,700 i jakoś go sprzęt czy tor nie zaskakiwał a jezdzil na wszystkich torach i w kazdej pogodzie. Dziś tylko pokropi i już tor się nie nadaje do jazdy. Komedia....

 • Bajek lubi Komentarz

  Co za bzdury. Uczestnik GP, były IMP, doświadczeni zawodnicy nie potrafią w dwie serie ogarnąć ustawień, gdzie po jednym starcie w zawodach indywidualnych nie mają z tym najmniejszego problemu. Wynik pod bonus Torunia i 2pkt. Stali. Zobaczymy, czy się sprawdzi :)

 • Bajek lubi Komentarz

  To jest dziecinne tłumaczenie. Przecież tam w ekipie gorzowskiej nie jechali amatorzy tylko zawodowcy i powinni dopasować się do zmieniających warunków. W połowie zawodów stracić taką ich ilość to nie wszyscy potrafią. To jest blamaż i wstyd dla całej drużyny.

 • Bajek lubi Komentarz

  Gdyby, słowo klucz.

 • Bajek lubi Komentarz

  Trzeba było wczoraj jechać , a nie kombinować , karma wraca. I dlatego Rusko złota nie poczuje , bo kombinuje , takie kluby jak Stal czy Unia jadą zawsze i w każdych warunkach , czy w osłabieniu

 • Bajek lubi Komentarz

  Wy wygraliście ze Stalowym szpitalem w zeszłym sezonie i też dobrze

 • Bajek lubi Komentarz

  Co innego gdyby się szczepili tymi motocyklami to mógł by go jeszcze tłumaczyć że niezamierzone ale tutaj Maciek ewidentnie przeszarżował. Ścinał do kredy ale aż go z niej wyrzuciło i uderzył motocyklem w rywala. Ale czy to nie Maciek ma zawsze pretensje do rywali o ostrą jazdę?

 • Bajek lubi Komentarz

  Janowski wczorajszym atakiem się skompromitował. Napisałem wczoraj, że bandyterka torowa i czerwona kartka na co wielu się oburzyło, ale niestety. Takie fakty. Gdyby to był ktoś inny, w tym sławienny Pedersen, to by rządano wyrzucenia go z zawodów gdyby był zdolny do jazdy. U nas mam wrażenie, że jak dotyczy to naszego pupilka, to nie. No przecież nie wypada krytykować. Ale jak jemu ktoś zrobi krzywdę to już wrzawa. Jednych się krytykuje, miesza z błotem, a inni co? Faktycznie równi i równiejsi? Z jednej strony chłop ma pretensje do innych zawodników, a z drugiej bez pardonu ładuje się w kolegę z toru. Młodemu zawodnikowi z gorącą głową to bym się nie dziwił, ale tak doświadczonemu zawodnikowi? Atak kompletnie na pałę. Równie dobrze można wsiąść w osobówkę i próbować przelecieć przez drogę z pierwszeństwem przejazdu. Z drugiej strony jak to się ma do szarpaniny z Pedersenem, zresztą nie uzasadnionej z poprzedniego sezonu, czy krawężników w Pile i bezpieczeństwa? Z jednej strony mówi się o bezpieczeństwie, a z drugiej odwala taki numer. Znaczy co? Jak mała kasa i jazda o pietruchę to rozmawiamy o bezpieczeństwie, a jak już kasa jest, to jazda po trupach? Jak by był Zmarzlik, Pedersen, Miedziński czy Lindgren to zaraz by afera była.

 • Bajek lubi Komentarz

  Jeszcze parę artykułów i wyjdzie, że winnym zdarzenia był jedynie Krzysztof. Janowski pojechał jak " jeździec bez głowy" i jest jedynym winnym tej sytuacji! Może następnym razem nie będzie tak pochopnie pokazywał fucków innym zawodnikom po nie zamierzonych zdarzeniach na torze!

 • Bajek lubi Komentarz

  Tu chodzi o to,że kapitanem jest nasz gorzowski chłopak,który odda serce za Stal ( i z tego jesteśmy dumni),a nie z kogoś takiego jak ten poprzedni,co dzisiaj kocha Falubaz,wczoraj Stal,a przedwczoraj Toruń,a jutro pewnie zakocha się w innym klubie.

 • Bajek lubi Komentarz

  Nareszcie Stal ma kapitana, z którego możemy być dumni.

 • Bajek lubi Komentarz

  Mały zawistne czlowieczku z dużego miasta ..... :):)

 • Bajek lubi Komentarz

  Dlatego napisałem że pod względem sportowym każdy klub by chciał mieć Bartka u siebie ale to są zawodnicy których moim zdaniem nie powinno się wyciągać ze swoich klubów . Na naszych oczach rosną legendy i niech pozostaną tam gdzie ich miejsce . Tego życzę kibicom Stali i Falubazu a reszcie by doczekali się takich wychowanków .

 • Bajek lubi Komentarz

  Bartek to świetny gość , i prawdziwy kapitan który zawsze będzie dla Stali oddawał serce . Widać , że role traktuje bardzo poważnie i chyba pozostaje się tylko cieszyć z takiej postawy wychowanka . Moim zdaniem super wybór . Tylko głupie to pytanie było w magazynie o jazdę w Falubazie . Myślę że nikt by nie chciał Bartka w Zielonej Górze ale absolutnie nie ze względu na jego talent i to jaki jest . Tylko jego miejsce jest po prostu w Gorzowie , tam go wszyscy kochają , tam się wychował i tam moim zdaniem powinien zostać , tak jak Patryk w Zielonej Górze .