Maraczek - lubi - strona 2

 • Maraczek lubi Komentarz

  Angole rozkapiszony kraj. Taki nastolatek Narodów, wieczny płaczek. ONLY SCOTLAND U ENGLISH MONGOLS!!!!!

 • Maraczek lubi Komentarz

  Zamiast klękania w hołdzie przed czarnymi pałami proponuję angielskim deklom stanie przed meczem przez 30 sekund w pozycji z wypiętymi tyłkami.

 • Maraczek lubi Komentarz

  To nie ma konkursu na to stanowisko? Prezes ma decydować? Czyli stare powraca.Nie wróży to dobrze.

 • Maraczek lubi Komentarz

  Do ZIBI59 . Bardzo trafna wypowiedż! Bardzo dobrze że obatela odstrzelili bo chłop nie ma pojęcia co to piłka siatkowa. Z drugiej strony te politykiery mają wpływ na kasę i to jest dramat!!!!!!

 • Maraczek lubi Komentarz

  No i era obatela Ryśka się skończyła - nie ma go nawet w składzie zarządu PZPS.

 • Maraczek lubi Komentarz

  Przecież Czarnecki był naznaczony przez towarzysza Jarosława. Jak to możliwe, że oprócz obatela i tow. Jarosława nikt nie poparł szrota Czarneckiego? Panie prezesie Świderski takich samych sukcesów dla polskiej Reprezentacji, jakie Pan odnosił na boisku!

 • Maraczek lubi Komentarz

  Oby nie skończył jak Zagumny - wielkie zapowiedzi, nadzieje a skończył jak skończył. Patrząc na skład nowego zarządu wielu starych zostało, co nie wróży nic dobrego. Powiem wprost mam wrażenie kupczenia stanowiskami w zamian za poparcie - obym się mylił. Krytycznie oceniam udział w zarządzie wielu osób żeby nie powiedzieć szkodników!!! Jeżeli z takim osobami Sebastian chce naprawiać polską siatkówkę to krzyżyk na drogę!!!

 • Maraczek lubi Komentarz

  Mam nadzieję, iż Pan Kubiak w tym roku zakończy karierę reprezentacyjną, a tym samym odejdzie w niepamięć jego rasizm, brak kultury i pyszałkowatość. Z pokorą obejrzy rozegrane mecze naszej reprezentacji oraz komentarze i zachowanie pomeczowe i weźmie przykład z Wlazłego, Zagumnego, Możdżonka, Świderskiego, Winiarskiego, Bąkiewicza itd. Przepraszam, iż nie mogę wymienić wszystkich

 • Maraczek lubi Komentarz

  Ryszard Bosek - legenda i wielki siatkarz tak jak niżej napisane -Kubiak pyszałek , który kulturą i postacią siatkarską do pięt Boskowi nie dorósł.Cóż tu pisać więcej i komentować?

 • Maraczek lubi Komentarz

  Co to znaczy kapitan ? To człowiek , który powinien udzielać wywiadów za zespół , motywować do gry itd. Na pewno do tego nie należy wszczynanie burd w trakcie meczu.
  To mylenie pojęć , nic więcej. Natomiast jeśli to Kubiak decydować miał o składzie to ci co nie zostali powołani(Bednorz i Huber)mogą mieć pretensje , bo to lepsi zawodnicy od np.Kaczmarka - Fajtłapy od Śliwki , który zaliczył tylko kilka epizodów w czasie ME a pojechał.

 • Maraczek lubi Komentarz

  Bosek ma rację Po co dyskutować z tym sobkiem? Nie rządzi trenerem? Przecież Heynen powiedział , że Kubiak sam sobie zrobił zmianę i wszedł na boisko w meczu z Wenezuelą i to miało być takie śmieszne , że hej. Zarozumialec jest od wiosny bez formy i nie powinien grać za zasługi w kadrze.

 • Maraczek lubi Komentarz

  Czy Kubiak nie widzi, że jest w każdym meczu najgorszy na boisku? Z całym szacunkiem dla jego wcześniejszych osiągnięć. Facet musi wiedzieć kiedy skończyć.

 • Maraczek lubi Komentarz

  @aggs: Bosek - Mistrz Świata z '74 i Mistrz Olimpijski z '76, w tamtym czasie najlepszy przyjmujący na Świecie! Więc warto by było wiedzieć co się pisze. Jak na razie Kubiak nie osiągnął tego co Bosek, i już chyba mu nie dorówna.

 • Maraczek lubi Komentarz

  A kto to jest ten Bosak? może chodzi o Boska siatkarza ale on to Bosek!

 • Maraczek lubi Komentarz

  Są jeszcze sporty zimowe, gdzie Słoweńcy są w ścisłej czołówce i bija Polaków na głowę.
  Dopóki będą nami rządzić takie Czarnki i Czarneckie a minister kultury będzie przy okazji ministrem sportu (o którym notabene nie ma zielonego pojęcia), tak będzie wyglądała nsportowa edukacja naszych dzieci a w rezultacie i nasz sport.

 • Maraczek lubi Komentarz

  No cóż, jak wiadomo, z Polski pochodzi 30 najlepszych siatkarzy świata, a każdy set biało-czerwoni zaczynają od stanu 20-0 więc Vital jest wyjątkowym partaczem, że nie przywozi złota z każdego kolejnego turnieju, wliczając puchar Afryki czy Azji południowo-wschodniej. A na poważnie, to rysiu swoją pokraczną personą niszczy ten piękny sport i idzie w kierunku tego, co on i jego partia zawsze osiągają - wstaną z kolan i upadną na pysk. A nasza siatkówka z nimi.

 • Maraczek lubi Komentarz

  Heynen out !

 • Maraczek lubi Komentarz

  Nie pierwsze i (niestety) zapewne nie ostatnie takie zachowanie Kubiaka. Tyle że wcześniej, pomimo tego że od zawsze był irytujący, dawał dużo tej drużynie i można było na niego liczyć. A ten sezon to dramat w wykonaniu kapitana. Jeśli mamy walczyć w kolejnych imprezach o najwyższe cele, to gość powinien zejść z reprezentacyjnej sceny. Po prostu są od niego lepsi i bardziej perspektywiczni gracze (czego Heynen nie chciał zauważyć).

 • Maraczek lubi Komentarz

  Nikt normalny nie akceptuje zachowań Kubiaka. Tak cudownie wytworzył konflikt z Iranem ze od USA powinien medal dostać. A to ze wspierają go dzis Kaczmarek, Kurek , Nowakowski świadczy o tym ze zmiany pokoleniowe są niezbędne . I zmiana trenera również

 • Maraczek lubi Komentarz

  nasi z Łomaczem na rozegraniu wypracowali 4 punkty przewagi w ostatnim secie? Co robi Heynen, ściąga go i wsadza Drzyzgę a Słoweńcy wygrywają tego seta po horrorze.

  Ja nie wiem dlaczego Heynen tak trzyma się nazwisk: Kubiak, Drzyga i Leon grają niezależnie od tego co grają. A podobno mamy w kim wybierać i możemy wystawić kilka reprezentacji. Tego w tym roku nie widziałem wcale w poczynaniach Heynena.