KUBOTA - lubi

 • KUBOTA lubi Komentarz


 • KUBOTA lubi Komentarz

  Niechciany przez Legię. To znakomita rekomendacja !

 • KUBOTA lubi Komentarz

  Szlag mnie trafia z tymi zasranymi samo włączającymi się filmikami! Qrwa ogarnijcie się !

 • KUBOTA lubi Krótkie podsumowanie rundy jesiennej ekstraklasy

 • KUBOTA lubi Klasyfikacja generalna / 17 kolejka

 • KUBOTA lubi Komentarz

  Boniek ma rację.Kucharski liczy na szybką kasę ,jak większość polskich "menago".Dobro zawodnika schodzi na drugi plan.Panie Kucharski: skoro wymienił Pan tych , którym się w jakimś stopniu udało ,to wypadałoby wymienić innych ,którzy popadli w niebyt.Takim klasykiem był Radosław Matusiak .Strzelił parę bramek w lidze ,został okrzyknięty gwiazdą ,menago wmówił mu ,że sezon,dwa i będzie w Realu ,albo MU , a jak skończył to wszyscy wiemy( a inni?Salamon ,Majewski ,Peszko)Kapustka to świetny zawodnik ,ale narazie na polską mierną ligę.W tej chwili to więcej niż pewne ,że grzałby ławę w przeciętnym europejskim klubie .Szkoda by było chłopaka.

 • KUBOTA lubi Klasyfikacja generalna / 16 kolejka

 • KUBOTA lubi Komentarz

  płakać czy się śmiać. Ten sport to jeden wielki przekręt!

 • KUBOTA lubi Komentarz

  Coś ostatnio polskie "pismaki" próbują na każdym kroku obniżać wartość Roberta( to przecież takie typowe ,polskie).Panie redaktorku: Jak brazylijczyk strzeli tyle bramek , co Robert ,w lidze porównywalnej do bundesligi i w Ch.L. ,to będziemy rozmawiać, bo narazie ,jak pan zauważył ,to 0 bramek na arenie europejskiej ,a, liga ukraińska to Szachtar i długo nic.Więcej szacunku dla rodaka ,którym zachwycają się na całym świecie ,ale wg polskich "znawców"futbolu ,jak zwykle są lepsi......

 • KUBOTA lubi

 • KUBOTA lubi Komentarz

  To będzie tak - przyjdzie, przegra 2-3 mecze kilka zremisuje. Powie, że zawodnicy nie tacy jak by chciał bo w końcu sprowadzani przez innego trenera. Nadejdzie zima, kupią przynajmniej z 5 nowych ale się okaże, że znowu trzeba gonić grupę mistrzowską a perspektywy marne więc trzeba będzie trenera zmienić. Cudem się załapią do pierwszej ósemki. Przyjdzie lato i znowu usłyszę, że paka na mistrza i co najmniej półfinał LM z Barcą, kupią zawodników o jakich w Polsce nie marzymy ale trener będzie w stosunku do nich mizerny więc znowu trzeba zmienić. A co dalej? Czytaj od początku.

 • KUBOTA lubi Komentarz

  Fabiański,
  Piszczek,
  Glik,
  Szukała,
  Jędrzejczyk,
  Grosicki,
  Krychowiak,
  Mączyński,
  Rybus,
  Milik,
  Lewandowski.

  Już nie musicie oglądać slajdów :>

 • KUBOTA lubi Komentarz

  Czy Bartosz Kapustka jak będzie starszy, to będzie nazywał się Kapusta?

 • KUBOTA lubi Komentarz

  Zenada jestes ty czlowieku! ty pewnie bys wolal ogladac podprowadzajace co ? zuzel to zuzel, wypadki byly,sa i beda! i ludzie tez chca ogladac to co wydarzylo sie w tym roku!

 • KUBOTA lubi Komentarz

  można gdzieś idiotę zgłosić?

 • KUBOTA lubi Komentarz

  te wypadki wydarzyly sie naprawde i pokazuja tylko jakim nie bezpiecznym sportem jest zuzel. nie ogladajcie jesli nie chcecie ale taki film tez jest potrzebny zeby ludzie zrozumieli jak nie przewidwalnym sportem jest speedway

 • KUBOTA lubi Komentarz

  Skoro tak bardzo Cię to razi,to zapewne reklama "10 mniej" również...musisz przerzucić się na sporty typu curling,pływanie synchroniczne,albo jeszcze coś niej ekscytującego. Żużel,to sport dla twardych ludzi,podobnie jak rajdy,F1,wyścigi motocyklowe czy boks...Od początku narodzin tej dyscypliny,zdarzały się wypadki i to te najgorsze z możliwych i tak będzie do końca jej istnienia. Zawsze znajdzie się taka sytuacja,która będzie zagrażać życiu zawodników i nikt,i nic tego nie zmieni. Pokazywanie takich scen,to nie tylko przestroga,czy sensacja dla kibiców,bo każdy widział już to kilka razy,a poza tym,przy dzisiejszej technice zawsze można sobie to ściągnąć,ale to również dobry argument dla wszystkich,by pracować nad wynajdywaniem rozwiązań zapobiegających takim sytuacjom. Przestroga dla kibiców jeżdżących motorami...nie ma w tym żadnej sensacji i nikt nie gra na uczuciach,a swoją drogą,to jestem zdania,że Ward również wielokrotnie oglądał swój upadek. Psychika to jedno,ale nią również wypełnia element zwany "ciekawość o szczegóły"...gdybyś rozbił się samochodem,nawet gdyby zginęli w nim Twoi bliscy,to czy nie chciałbyś widzieć jak do tego doszło??? Pomyśl.

 • KUBOTA lubi Komentarz

  Nie wiem co chcecie wszyscy od redakcji, jak i samego Gapińskiego. Owszem nieraz pisali bzdury i zasługiwało to na negatywny komentarz... ale co za przeproszeniem ma ten "artykuł" do sytuacji z Wardem (oprócz tego, że Ward jest na filmiku)? Tytuł filmu to nie "najlepsze upadki...","najfajniejsze upadki", "najbardziej widowiskowe upadki..." tylko NAJGROŹNIEJSZE upadki. Powtórzę - N-A-J-G-R-O-Ź-N-I-E-J-S-Z-E. Jeżeli nie chcecie ich widzieć to zacznijcie grać w szachy lub bierki, zamiast oglądać ligę czy GP. Uważacie się za kibiców żużla a jedziecie na całe SyFy bo dodali coś ciekawego związanego z żużlem? Dla mnie osobiście warto wspomnieć najgroźniejsze upadki, bo daje to do dużo do myślenia, pozwala przeanalizować tory, jazdę i błędy zawodników. Jedyny błąd jest taki, że tych upadków było znacznie więcej w tym sezonie i powinno być ich więcej pokazane. Tak aby co niektórym uświadomić, że to sport niebezpieczny i na motorach nie jeżdżą lalusie. Takie zestawienie powinno być zdecydowanie obszerniejsze (ok 10min.) i robione po każdym sezonie. Ogólnie gratulacje za dobry pomysł. Poprawić wykonanie.

 • KUBOTA lubi Komentarz

  Oburzenie komentujących tu kibiców przypomina mi oburzenie i protesty fanek O. Rydzyka z powodu nadawania w godzinach nocnych programów o zabarwieniu erotycznym w TV publicznych . Tylko pytanie , kto kazał im to oglądać ?

 • KUBOTA lubi Najgroźniejsze upadki fazy zasadniczej PGE Ekstraligi