Szymański Jacek - lubi

 • Szymański Jacek lubi Komentarz

  Tak, tak, niech mlody chlop po tramatycznych przezyciach siedzi teraz w domu do konca zycia i 24 godziny na dobe zajmuje bombelkami. Gosc winny, bo poszedl do klubu i wpadl na jakas roszczeniowa Polke, paranoja...

 • Szymański Jacek lubi Komentarz

  Łożyński kolejny raz podaje nieprawdę lub"zapomina" podać bardzo istotne "szczegóły". Pisze : W sprawie domniemanego gwałtu toczy się jednak cały czas śledztwo." NIEPRAWDA. Już po wstępnym zbadaniu sprawy prokuratura wycofała się z gwałtu. Ostały się tylko zarzuty dotyczące narkotyków. To niby kto prowadzi śledztwo o gwałt, skoro wycofała się z tego prokuratura ?
  Po drugie - prawnicy z kancelarii Cogents reprezentujący tę Sylwię Sz.(znaną pod pseudonimem "Cassandra" :)) szybciutko wypowiedzieli jej pełnomocnictwo i wycofali się z tej sprawy. Czy to naprawdę nieistotny szczegół, niewart podania?
  Po trzecie - szybko wyszło na jaw, że panią "Cassandrę" na policję i składanie zeznań zawoził niejaki Marcin T. - skompromitowany właściciel sieci podejrzanych klubów, w tym słynnej "Zatoki Sztuki" - na którym ciążą liczne zarzuty dotyczące seksualnego wykorzystywania nieletnich, przyjaciel i szef niejakiego "Krystka" - skazanego już "łowcy nastolatek: wielokrotnego przestępcy i gwałciciela (aktualnie siedzi). A sama "Cassandra" znana jest nie tylko jako "modelka" do rozbieranych zdjęć ale i z werbowania młodych dziewczyn do klubów pana T.
  O którym wiadomo, że jest zdeklarowanym wrogiem Bieniuka. To też nieistotny szczegół?
  itd itp.-
  Panie Łożyński - czy to tylko kolejne niechlujstwo z pańskiej strony czy celowe działanie?

 • Szymański Jacek lubi Komentarz

  Poczuły hajs to rzucają oskarżeniami

 • Szymański Jacek lubi Komentarz

  ''Kamieniami '' :D