mark36 - lubi

 • mark36 lubi Komentarz

  Ładnie cenzurujecie, pajace z WP.

 • mark36 lubi Komentarz

  W Kielcach odbyła się kolejna akcja ratowania klubu pod hasłem "daj piątaka za łoniaka".
  Podobno najwięcej łoniaków zebrał zloty :)
  Teraz schowaj i będziesz miał 1/25 Igora, haha

 • mark36 lubi Komentarz

  No widzisz Złociutki, flagi straciliśmy w takich czy innych okolicznościach, zdarza się nawet najlepszym ekipom w kopanej, trudno, taka kolej rzeczy. Wy za to przyszliście w asyście policji pod nasz autokar i domagaliście się zwrotu bo inaczej nie zostaniemy wypuszczeni z miasta. Taka "mała" różnica ;)

 • mark36 lubi Komentarz

  @Złoty Bogdan, dobra, dobra. Tektury na skupie makulatury zabrakło, czy statystów? Pewnie z tym drugim był problem. Zróbcie zrzutkę (to macie już opanowane) na tanie wino i może uda się wynająć paru chłopaków z ulicy:) Jeden z was, z tego co tutaj przed meczem pisał, swoją focię wysłał. Rozumiem, że Ciebie w tym zaszczytnym gronie 38 liderów też nie zabrakło. Miało być na dostawkach i było, tzw. tekturowy sektor vip:)

 • mark36 lubi Komentarz

  Z tej galaktyczności PSG został już wyłącznie Hansen. Dziura w bramce, dziura na lewym skrzydle, brak choćby jednego klasycznego środkowego. Widać że nikt nie ma tam ochoty bawić się w wielki handball i postawili na przeciętność. Odejście trójki Omeyer, Narcisse, Uwe było gwoździem dla tej drużyny. Pick na papierze jest moim zdaniem znacznie mocniejszy.

 • mark36 lubi Komentarz

  U was....zawsze jest doping puszczany z taśmy....tylko nie dawajcie tego spikera...co mówi w trakcie meczu...a teraz ludzie wstajemy i klaszczemy.....atmosfera dożynkowa....:)

 • mark36 lubi Komentarz

  Frekwencja dzisiaj w KFC Arenie taka jak zawsze, tam pandemia i ograniczenia nic nie zmieniają;) Tylko te biedne kołatki i klaskacze rodem z remizy biedne nieużywane będą leżały....

 • mark36 lubi Komentarz

  Już kilkanaście godzin od meczu a trolle z Łomży nadal roztrzęsione :)

 • mark36 lubi Komentarz

  Maxi przy Was to mistrz ironii i humoru. Poziom tego forum był dwa metry pod ziemią, teraz już przynajmniej 10. Kiedyś to chociaż żarty z przeciwników były celne, teraz? Strzelanie ślepakami na oślep. O tym meczu nie da się nic powiedzieć, nigdzie nie wyczytałem ile taki zespół jak My powinniśmy wygrać z zespołem takim jak Fivers. Kibice z Kielc na siłę szukają okazji do wbicia szpilki. Tylko ile powinniśmy wygrać? +10?+11? a może +13 juz byłoby ok? A może +25?

 • mark36 lubi Komentarz

  Złoty jakbyś kiedyś był na wyjeździe to byś wiedział, że promile się zdarzają. Ale co Ty możesz wiedzieć... Zapiszesz sobie tekst w notatniku o tym jak w zagranicznej prasie napisali wisla krakow i masz podniętkę przez nastepne 5 lat.

 • mark36 lubi Komentarz

  To będą ciekawe rozgrywki, silnie obsadzone, poza Wisłą gra Tata Bania która wytarła sobie żółtymi ścierkami halę przez co zaoszczędziła na serwisie sprzatającym. O Fuchse się nie wypowiadamy bo na dźwięk słowa "Łomża" do dzisiaj tam wybuchają salwy śmiechu.

 • mark36 lubi Komentarz

  Jeszcze jedno Panie od donosów. Jak nas Policja gazowała pod waszą halą to Ty i inni tutaj biła policji brawo na tym forum. Iskra potępiła zachowanie Policji. Ale jak wiadomo Iskra nijak ma się do Bertusa.

 • mark36 lubi Komentarz

  Cieszy mnie, że fanclub z Podlasia jak zwykle na wysokości zadania. Tylko bardzo was proszę, nie przybierajcie czasem brązowych barw ;)

 • mark36 lubi Komentarz

  Ale jak to? Ułomżaki zapomnieliście już, jak jakieś 1,5 roku twierdziliście że drużyna Fivers nie jest wcale taka słaba, że to całkiem niezły klub. Przecież to właśnie z niej ściągnęliście światowy talent, poskramiacza kebsów, prawdziwą handaballową perłę! Wówczas twierdziliście, że to całkiem niezły klub, bo grali w nim znani zawodnicy m.in. Bilyk i inni. Już nie pamiętacie, serio? No jak to, zapomnieliście? No co wami?

 • mark36 lubi Komentarz

  Podlaskie błagali kibiców innych drużyn o wsparcie finansowe tłumacząc to dobrem dla polskiej piłki ręcznej, a teraz dymając ich razem z ZPRP tłumaczą to w sposób "i tak jesteśmy najlepsi więc jaka to różnica jak wygląda sytuacja zdrowotna przeciwnika". Czekam na moment aż wam testy wykażą kilkanaście zakażeń, w końcu to żadna choroba patrząc na podejście waszego klubu.

 • mark36 lubi Komentarz

  HANDBALL PL - chyba sam nie wierzysz w te bzdury które piszesz. Skoro tak to czemu mecz Wisły z Gwardią nie mógł się odbyć, przecież opolanie też by na siłę uzbierali skład juniorami? Fakty są takie, że razem z ZPRP robicie sobie laskę żeby sezon ułożył się pod wasz klub, plując w twarz reszcie ligi. No ale wy nie od dzisiaj szczycicie się frajerskimi wygranymi, byle do przodu.

 • mark36 lubi Komentarz

  Niedługo dojdzie do tego...że przeciwko Łomży związek będzie nakazywał drużynom grać juniorami....a drużyna z Kielc....idąca z duchem sportu...tylko będzie przyklaskiwała...takim decyzjom....:)

 • mark36 lubi Komentarz

  Przed finałami PP...Łomża....miała "cykora" przed meczem z Górnikiem jako powód...podali strach przed zarażeniem się wirusem....dziś jak Gwardia przyjeżdża....5 składem....to strachu nie ma.....jaja...jak berety...a związek na to pozwala....:)

 • mark36 lubi Komentarz

  To łomżanka już się nie boi wirusa? A no tak, przeciwnik zagra juniorami więc covid niestraszny :)

 • mark36 lubi Komentarz

  Hahah ta plotka powstała w Łomży bo czas odsunąć podejrzenia od Korneckiego który przyjechał zarażony po meczach w CL