podkarpacki typ - lubi

  • podkarpacki typ lubi Komentarz

    Panowie spokojnie....Kubiak i Kurek formę potrafia zbudowac w trakcie turnieju... Ładnie zagral Kubiak, Bieniek, Leon nawet Muzaj sie fajnie dzis pokazał choć to i tak nie był 1 garnitur . Nie mam obaw o medal na IO nawet gdyby brąz to zawsze idzie w świat. Oczywiście w podświadomości inny niż złoty medal nie wchodzi w rachubę przy takim potencjale. W Polskiej siatkówce mężczyzn jest taka teraz sytuacja ze nie wiadomo kogo wybierać bo jest 3-4 na 1 pozycje przypomina mi się jak w 2014 Argentyna (piłka nożna) na mistrzostwa świata w Brazyli miała 22 Gwiazdy i mistrza nie zdobyli , ponieważ 22 gwiazdy trudno jest ustawić i w naszej kadrze jest podobnie 12 gwiazd będzie naprawdę bardzo trudno poukładać

  • podkarpacki typ lubi Komentarz

    za zaslugi nie jezdzi sie na turnieje. lepiej ogrywac mlodych, perspektywicznych. liczmy na przebudzenie zielinskiego i w miare dobra gre obroncow. turniej to zawsze gra jak najmniejszej ilosci bledow!

  • podkarpacki typ lubi Komentarz

    Wyciąga się wnioski, przepowiada przyszłość innymi słowy już wszystko wszyscy wiedzą, że Sousa nic nie zdziała. Jego decyzję są złe, błędne, nieprzemyślane. Tylko czy przemyślane są te wszystkie OPINIE, komentarze, oceny nt pracy selekcjonera, który miał do czynienia z Reprezentacją kilka dni. Spodziewacie się wyników po czterech miesiącach? Oceniacie jego pracę po czterech miesiącach? Brzęczek prowadził Reprezentację 7 (siedem) lat i w pierwszych czterech LATACH nie dostał tyle pouczeń OPINII, wskazówek itp co Sousa w ciągu pierwszych swoich powołań do reprezentacji. Może by tak na początku dać mu czas na przekazanie polskim piłkarzom swojej ''myśli na grę w Reprezentacji"? Czytając komentarze na polskojęzycznych portalach bierze zdziwienie, że mając tylu fachowców, specjalistów itd od kopanej, Polska piłka nożna jest tak nisko notowana - nie tylko Reprezentacja ale i kluby. Może swoją wiedzą, doświadczeniem wzbogacie wpierw lokalne kluby... ''powinno'' im pomóc... z takim zasobem wiedzy...!?