fabioGKM - lubi

 • fabioGKM lubi Komentarz

  siema. nie trac czasu :)

 • fabioGKM lubi Komentarz

  @fabioGKM: Kibice, którym zależy na tym klubie powinni coś z tym zrobić. Ten klub może uratować tylko jego właściciel - miasto Grudziądz w osobie prezydenta. Jeśli nic się nie zmieni, Kempiński nadal będzie trenerem, to scenariusz jest następujący - odchodzi Łaguta, nikt wartościowy tutaj nie przyjdzie i w przyszłym roku, jedziemy ostatni sezon w EL. Moim zdaniem jest teraz niepowtarzalna okazja postawić ten klub na nogi. Tą okazją jest trener Marek Cieślak. On zrobił z Łaguty takiego zawodnika jakim jest, pod jego ręką Buczek jeździł najlepiej w swojej karierze. Dla Cieślaka Łaguta zostałby w Grudziądzu.

 • fabioGKM lubi Komentarz

  Trafione w punkt.

 • fabioGKM lubi Komentarz

  @OST4F-T0-P4J4C: Trafna diagnoza. Nic dodać nic ująć !

 • fabioGKM lubi Komentarz

  Odpowiedź jest bardzo prosta !!! Problemem jest brak trenera z prawdziwego zdarzenia, bo ten co jest to się nie nadaje nawet do drugiej ligi. Kempiński niczego nie osiągnął jako zawodnik, a tym bardziej jako trener. Od kilkunastu lat kiedy jest trenerem nie wychował żadnego zawodnika, który po zakończeniu wieku juniora z powodzeniem rywalizowały z seniorami choćby na poziomie pierwszej ligi. Zarząd klubu zrobił z niego na siłę trenera. Na szybko skończył jakąś roczną wieczorówkę, żeby mieć średnie wykształcenie. Jak taki człowiek, może być autorytetem dla młodzieży, zawodników takich jak Pedersen, Łaguta ? Jak on ma skonsolidować drużynę , jak on nie umie złożyć prostego zdania w języku angielskim. Jak się ogląda filmy z zawodów, to widać co ten człowiek ma do przekazania zawodnikom - jedyna jego rada od zawsze "trzymaj krawężnik". Ale przyczyną tego stanu, że w GKM jest taki trener są członkowie Rady Nadzorczej GKM S.A. w osobach Panów Fijałkowskiego I Cichorackiego. To oni sterują wszystkim z tylnego siedzenia i trener - figurant jest dla nich wygodny.

 • fabioGKM lubi Komentarz

  Brawo Marta.

 • fabioGKM lubi Komentarz

  To jest najsilniejsza druzyna jaka kiedykolwiek stworzono w Grudziądzu. Co prawda zawsze byly problemy z pozycjami juniorskimi, jednak sądze ze Turowski da rade tak jak w tym sezonie, obok bardzo dobrej postawy na swojej ziemii dolozy rowniez dobre punktowanie wyjazdowe. Stac go na to aby walczyc nawet z Kuberą czy lublinianami. Nie jest bez szans. Ekipa seniorksa w GKMie jest silna. Takiego składu w Grudziadzu nie mieli nigdy. Na co to wystarczy? Trzymam kciuki za GKM w tym roku, aby udało zajść się jak najwyżej, oraz aby marzenia sie ziscily i skład ten najsilniejszy jaki zbudowano od powstania klubu, dał mu nagrode w postaci medalu DMP, tego zycze.

 • fabioGKM lubi Komentarz

  Trenerem ROW i tak jest pan Krzysztof Mrozek

 • fabioGKM lubi Komentarz

  Pewnie większość nie chciała aby prezes im się wpierda*ł w pracę i dlatego pozostało im zakontraktować kogoś bez doświadczenia.

 • fabioGKM lubi Komentarz

  Nie wiem czy to jest dobry pomysł , kiedyś po 2 sezonach się z niego wycofano , czy ktoś w tym PZM wyciąga jakieś wnioski ?

 • fabioGKM lubi Komentarz

  Jak pan prezes tak się martwi o żużel na świecie to dlaczego nie dopuścił Łotyszy do startu w ekstralidze?

 • fabioGKM lubi Komentarz

  Pachnie planem: jak ukrócić panowanie Unii L...

 • fabioGKM lubi Komentarz

  Panie RUSKO!!!
  Mamy Jaimona i jeszcze kilku młodych obco w kuźni Majstra Romana,więc nie tędy droga.
  Zacznij pan szkolić-nie tylko kupować,nie siedź pan każdemu po kolei trenerowi na plecach podczas meczów to może kiedyś wpadnie to złoto.
  Czy to już obsesja?

 • fabioGKM lubi Komentarz

  A może niech Rusko założy własną ligę ze swoimi przepisami i wtedy zdobędzie upragnione DMP. Odkąd pamiętam, to przy tym człowieku zawsze musiały być zamieszania.

 • fabioGKM lubi Komentarz

  Totalna bzdura . Uni skończył się Smektała to mogą wrzucić Lidseay na juniora i nie tracić na sile , Wrocław to samo . Czemu tego nikt nie wymyślił 2 lata temu . To jednak są machlojki . Motor ma to idźmy tokiem tym którym szliśmy wychowali to mają i tyle . Sraczka kogoś tu zaczyna łapać .

 • fabioGKM lubi Komentarz

  Kloc rusko i beton Witkowski. zaraz znowu szkolenie w Polsce padnie bo Kloc ma pomysł żeby jeździli juniorzy zagraniczni

 • fabioGKM lubi Komentarz

  Bez sensu. Ale nie ma się co dziwić, Rusko w swoim stylu. Maks skończył wiek juniuora, nikogo nie ma, to potrzebna jest nagła zmiana regulaminu, żeby na juniorce mógł jeździć Gleb...

 • fabioGKM lubi Komentarz

  Jak zwykle prywatny interes bierze góre nad rozsadkiem.Po co w takim razie obowiązek szkolenia?Wymogi licencyjne dla młodzieżowców?A gdzie Cieślak legenda w szkoleniu młodzieży?Ograniczenie liczby do 6 szesciu w kogo uderza? Tylko w Leszno a o to chodzi wszystkim.A Rusko pierwszy do tego szuja i kombinator.

 • fabioGKM lubi Komentarz

  Hahaha chyba to nikogo nie dziwi, że najbardziej zależy na tym Sparcie, która chce wystawić Czugunowa pod "15"... Dajcie spokój...

 • fabioGKM lubi Komentarz

  Smektała, Drabik czy Gruchalski kończą wiek juniora. i co z tego? do składów wejdą nowi juniorzy, początkowo pewnie będą mieli problemy z rywalizacją na poziomie, ale z czasem zbiorą doświadczenie, okrzepną i w ten sposób doczekamy się kolejnych talentów. propozycja zmiany pod jeden sezon, bo wyjątkowo zdolne pokolenie kończy wiek juniora. zero dalekosiężnego spojrzenia.