Adik start lubi Komentarz
Przeciwnik nie był do objechania , był po prostu za mocny. Panie Zdunek pan żyjesz w wirtualnym świecie. Pana drużyna jest dobra Start był zbyt mocny. Cała prawd:-}
Adik start lubi Komentarz
Niestety ten mecz ogladałem dopiero od X biegu i żałuję, ze nie mogłem od początku. Po dwóch biegach w Toruniu z udziałem "tercetu egzotycznego" z Australii nie sądziłem, że w tym dniu wydarzy się jeszcze coś równie ekscytujacego. A jednak. Mecz dla oka super! Trochę współczuję panu Zdunkowi, ale cóż - taki jest sport. Trzeba jednak wyraźnie podkreślić wspaniałe przygotowanie toru, umożliwiające piękna walkę!
Uważam (całkiem na serio) że stacje telewizyjne transmitujace mecze danej ligi powinny utwożyć specjalny fundusz nagrodowy premiując klub (organizatora) za wybrany przez kibiców najatrakcyjniejszy mecz kolejki. W sumie przecież o to chodzi żeby mecze były widowiskowe i fair play. Gratulacje dla zwycięzców i pokonanych!
Adik start lubi Komentarz
I to się ceni brawo wy
Adik start lubi Komentarz
Jak świat światem w każdym sporcie prowokuje się przeciwnika, czy to szachy, tenis, brydż, piłka kopania, siatkówka, ręczna, boks....., żeby choć na ułamek sekundy wyprowadzić go z równowagi, zdekoncentrowac, osłabić jego czujność choć na sekundę i w finalnej akcji go wykończyć. Każdy, kto uprawiał sport choć na poziomie juniorów czy mistrzostwach zakładów pracy miał z tym do czynienia, cały ambaras polega na tym, żeby nie dać się i zachować zimną krew. W sporcie, starszym czy obecnym jest taka kasa do wygrania, że liczą się tylko zwycięzcy. Wszyscy prowokują i będą to robić do końca świata i jeden dzień dłużej. Niech Iranczyki nie piepszą że są tacy świeci, bo wystarczy popatrzeć na ich gęby (bo napewno to nie jest wyraz twarzy). Sztuka to im odplacić i wygrać, bo liczy się tylko ZWYCIĘSTWO!!!!
Adik start lubi Komentarz
Nic dodać nic ująć. Oni zawsze grają niewiniątka. Są niby super i fajni, a my najgorsi. Ale moje zdanie jest takie, że to są fatalni, złośliwi i chamscy ludzie. Dla mnie ten naród jest skreślony, mimo że oni dumnie nazywają się Persami, a nie Arabami. Tak naprawdę są zwykłymi leszczami.Kodeks Etyki i Postępowania uchwalony niedawno przez władze siatkarskiego związku powinien być zgodny z Konstytucją i prawem do wolnego słowa. Michał Kubiak nie wypowiadał sie z ramienia Polskiego Związku Piłki Siatkowej, a wyraził osobistą opinię na podstawie realistycnie zaobserwowanych faktów, do czego ma pełne prawo! "Kubiak był wtedy prowokowany po kończącej zagrywce w sposób nie akceptowany na siatkarskich parkietach. "Gość" stanął pod siatką, krzyczy do mnie, obraża mi rodzinę, a potem uciekł za kolegów, kiedy do niego podszedłem. Straciłem do ludzi z Iranu resztki szacunku." Michał Kubiak wyraził swoją osobistą opinię, do której - jak każdy - ma KONSTYTUCYJNE prawo. Kara nalożona przez Polski Związku Piłki Siatkowej powinna spowodować że Prezes Polskiego Związku Piłki Siatkowej albo się podda do dymisji albo zostanie karnie usunięty z Polskiego Związku Piłki Siatkowej !!! Prezes Polskiego Związku Piłki Siatkowej powinien poprzeć Michała Kubiaka i złożyć osobisty protest w imieniu Polskiego Związku Piłki Siatkowej za to że zawodnicy Iranu (Arabowie) prowokowali i znieważali kapitana polskiej drużyny. Brak oficjalnego protestu przez przedstawicieli Polskiego Związku Piłki Siatkowej potwierdza tylko że Polski Związku Piłki Siatkowej jako organizacja reprezentujaca Polskich siatkarzy popiera zachowanie "Persów" (Arabów!)
Adik start lubi Komentarz
Dzisiaj zobaczysz ten przyjazny naród przy graniu polskiego hymnu.Że kiedyś podczas wojny przygarnęli polskich emigrantów.Teraz to fanatycy religijni.Nie jedna Europejka czy Polka się o tym przekonała.Rozumiem twój ból w krytykowaniu Polaków .A wspieranie muzułmanów.Katolików wszędzie i bezkarnie można obrażać.Ich nie.Bo chwytają za noże.Taka jest różnica kulturowa.
Adik start lubi Komentarz
Jakie fajne chlpaki z Gniezna i to wychowankowie leją zagranicznych ...co znaczy tradycja żuzla..
Adik start lubi Komentarz
Komentarz usunięty
Adik start lubi Komentarz
poranna zaprawa w JW by go zniszczyła !
Adik start lubi Komentarz
Komentarz usunięty
Adik start lubi Komentarz
no myśle pozdr
Adik start lubi Komentarz
Wprowadźmy przepis, że tory w Polsce powinny być całkowicie zadaszone :) To rozwiązuje sprawę, a leśne dziadki i tak średnio się interesują czy klub na to stać. Generalnie tor był wymagający... Jednak decyzję o zmianie terminu zawodów można było podjąć wcześniej, bo w końcu po coś jest komisarz.
Adik start lubi Komentarz
Jakieś 35 uzbieracie.
Adik start lubi Komentarz
Jutro na Ostrów HEJ START TYLKO ZWYCIĘSTWO !
Adik start lubi Komentarz
Nie mówię nie sąsiad..... Rozjuszeni jesteście.
Adik start lubi Komentarz
Komentarz usunięty przez użytkownika
Adik start lubi Komentarz
Komentarz usunięty przez użytkownika
Adik start lubi Komentarz
Niestety, balet dyskryminuje beznogich, a zuzel grubych.
Adik start lubi Komentarz
Pulpet ma specjalne ramy witek zamowil w hucie katowice,zeby przetrwaly 4 kolka.
Opony wzmacniane.
Adik start lubi Komentarz
Ty tak zawsze z chorych robisz pośmiewisko?
Aby wykonać akcję musisz się zalogować.
Błąd żądania AJAX
Możesz używać następujących sposobów żeby zwiększyć przejrzystość Twoich komentarzy lub otagować je tagami zawodników lub drużyn:
@nazwa tagu - umieszcza link do tagu zawodnika, drużyny, itp.
[b]tekst[/b] - pogrubienie tekstu
[i]tekst[/i] - pochylenie tekstu
[quote]tekst[/quote] - formatowanie jako cytat
Ten komentarz widzą tylko osoby obserwujące jego autora, odpowiedzi także będą widoczne tylko dla autora i obserwujących go osób.
Komentarze w tej dyskusji są widoczne tylko dla użytkownika z pół-banem i obserwujących go osób.
Ocena została zapisana.
Dziękujemy za ocenienie komentarza. Twoja opinia jest dla nas niezwykle ważna, pozwala bowiem dbać o poziom dyskusji i promować najlepsze treści dostarczane przez naszych Czytelników.