ferdynand - lubi

 • ferdynand lubi Komentarz

  No cóż, jedynym pozytywem jeśli chodzi o występ na turnieju jest fakt, że pan Bąkiewicz zakończy swoją przygodę z kadrą. Nie wyobrażam sobie, żeby było inaczej. Widać, że gość nie ma pojęcia o robocie, ale to pokazał już w AZS-ie. Prawie 70 błędów w dwóch kolejnych meczach i to na poziomie rywalizacji o miejsca 9-12 to kpina. Rozumiem, jakbyśmy grali o medale i musieli ryzykować, bo rywal jest silny, ale z Czechami czy Kanadą? To jakiś żart. Pomijam już fakt, że obrońca tytułu zajmuje ledwo ledwo 11. miejsce na 16 drużyn na turnieju. Rozumiem, że to nie są wielce utalentowani siatkarze, ale patrząc na wynik to wygąda na to, ze to kompletne beztalencia! Oby władze PZPS przejrzały na oczy.

 • ferdynand lubi Komentarz

  W nocy napisałem, że co niektórzy tutaj już poprzyznawali Polsce złote medale we wszystkich imprezach na kilka najbliższych lat i, że mogą się mocno zawieść. Ale mój wpis został usunięty. Tutejsza moderacje ma nieźle nasrane.

 • ferdynand lubi Komentarz

  Kolejny mecz reprezentacji Polski zorganizowany na torze po prośbie: "zróbcie tak, żeby nikomu nic się nie stało" czyli NIE DO WALKI. Antyżużel, który poprzez transmisję TV trafił do nieżużlowego odbiorcy i od razu zniechęcił go do tego sportu. Kto zyskał? Kibice z Rzeszowa! Łatwiej im teraz będzie odpoczywać od "takiego" żużla. Jedynym zawodnikiem, który może być zadowolony jest Wiktor Lampart. Potrenował sobie starty niedaleko domu.

 • ferdynand lubi Komentarz

  Z Kevinem Tillie nic bym nie podpisywał. Po tym co zrobił to niby klub ma podpisaną umowę, a może się okazać że na starcie ligi ma 3 przyjmujących a nie 4, bo jeden poszedł sobie do Chin.

 • ferdynand lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • ferdynand lubi Komentarz

  oby nie doszło do tego transferu. Gwizdy na tego zawodnika w niejednej polskiej hali gwarantowane

 • ferdynand lubi Komentarz

  Jesteśmy 10 lat za Niemkami. Stuttgart wielka walka z Novarą, Schwerin w 4 meczach ugrał z Włoszkami 7 punktów, a nasze potęgi w sześciu meczach z zespołami z Serie A z bilansem setów 0:18!!!

 • ferdynand lubi Komentarz

  Ogłosi upadłość spółki i będą mogli z niego ściągnąć najwyżej 5000 zł, o ile będzie z czego. Skoro z młodych Kulczyków nie można ściągnąć 8000 przegrali sprawę i muszę pokryć koszta sądowe swoje i adwersarza), bo ponoć niczego nie posiadają, a tylko jedno konto w Polsce (na którym jednak ponoć nie ma środków). A zwykłemu niewinnemu chłopu to komornik potrafił zabrać ciągnik, choć to sąsiad miał długi. Na Kulczyków komornik za słaby, to i może Irek się wywinie.

 • ferdynand lubi Komentarz

  ilość mijanek to nie jest prosta recepta na widowiskowość spotkań...ale nawet ona podaje to co było widać gołym okiem...atrakcyjność spotkań we Wrocławiu wzrosła ogromnie...na szczęście, bo od lat Wrocław ciągnął się w ogonie widowiskowości meczy, tam gdzie dalej niezmiennie trwa Gorzów (podobno w tym roku to zmienią :))...dla mnie subiektywnie najlepsze mecze od lat obserwuje: w Grudziądzu (podobno beton zabija widowisko...aha :)), Częstochowie czy Toruniu...ilość mijanek nie przekłada się na ich jakość...ale przy dużej ilości są duże szanse na przepiękne akcje...czego życzę wszystkim kibicom żużla..

 • ferdynand lubi Komentarz

  Tomek powodzenia oby zabieg się udał wreszcie stanął na własnych nogach.Tomek zdrowiej nam .

 • ferdynand lubi Komentarz

  Nie no, jasne. Najlepiej gdyby wybrał Włochy, Brazylię czy Rosję, a my wtedy moglibyśmy zacząć narodową masturbację pod tytułem "jaki to ten świat niesprawiedliwy". W tym jesteśmy najlepsi.

 • ferdynand lubi Komentarz

  Ja uważam że KUBA dobrze robi . HONOR się ma albo nie a Greg nie ma ! Nawet jeśli spadniemy to nie będziemy mieli długów ! Dziadek za darmo nie jeździ a nie ma pewności że będzie robił solidne punkty w ekstralidze. Wolę aby chłopaki mieli kasę na dobry sprzęt ! Regularne wypłaty i klub bez długów niż zastaw się a postaw się. Jak nasza młoda drużyna odpali to chwała im jeśli nie wyjdzie przecież nikt nikogo nie będzie wieszał. Niespodzianka mile widziana

 • ferdynand lubi Komentarz

  Dokładnie. Mógłby chłop dać na luz, bo potem znowu będzie lament.

 • ferdynand lubi Komentarz

  Niby prezes ma kłopoty ze zdrowiem, czego życzę mu jak najmniej, ale pompka do pompowania balona działa bez zarzutu. :)

 • ferdynand lubi Komentarz

  Niech się trzyma z daleka od PlusLigi.

 • ferdynand lubi Komentarz

  Panie Prezesie Ignaczak,pogonić to całe mocno przepłacane gwiazdeczki Kowalowe.Pierwszy ruch już Pan wykonał to KOZUB,brawo.Skoro DE GIORGI potrafił rozwiązać kontrakt,to i ASSECO może.Schulz z Miką przyjechali do Rzeszowa jak do sanatorium.Podpisali kontrakty życia i mają wszystko gdzieś!Dość tego,jak im się nie chce grać to obniżyć kontrakty,bo nie wywiązują się ze swych obowiązków i posadzić na ławie,a po sezonie paszoł won!!!ileż można czekać aż zaczną grać!!??Po całej Polsce błąkają się SWOJAKI- Peszko,Ziobrowski,Filip i wielu innych,którzy dadzą się za ASSECO RESOVIE posiekać.Dać im Heynena,wzmocnić skład dwoma gwiazdami i zaczniemy w końcu grać,a nie odwalać pańszczyznę na którą nie da się patrzyć,a co za tym idzie i płacić!!!

 • ferdynand lubi Komentarz

  Niech im razem szczęście sprzyja! Piękna para.
  No i niech uszczuplą budżet 500+ przynajmniej o tysiaka!

 • ferdynand lubi Komentarz

  Wszystko to prawda. Ale co z motywacją. Jak ktoś pracuje zawodowo, to wie, że musi dać z siebie wszystko, aby na chleb zarobić. Jaką inną motywację mają znaleźć gracze Resovi, aby odbić się od dna. O "szóstce" raczej mogą już zapomnieć. Więc co ma ich zmotywować. Może kontrakt jest źle skonstruowany. Kasa swoją drogą, ale zawsze może być premia za wyniki. Poza tym co to znaczy "Meczów Skry co prawda nie oglądałem, ale widziałem wyniki i punktów ma na pewno więcej niż my..." Ja pracuję zawodowo całe dnie, ale kocham siatkówkę i oglądam każdy możliwy mecz w Rzeszowie na żywo, a w TV transmisje. Pan Mika żyje z siatkówki, ale chyba jej nie kocha, skoro meczów mistrza kraju nie oglądał !!!

 • ferdynand lubi Komentarz

  Czyli co, nadal dajemy dymać się przez FIVB zamiast pokazać im fucka i zmusić do refleksji. Zdecydowanie nie!
  ME czyli turniej najmocniejszego siatkarsko kontynentu powinien być okraszony kwal. olimpijską dla zdobywcy tytułu, punktami rankingowymi przynajmniej dla pierwszej 4, i premiami finansowymi także. CEV powinien o to walczyć.

 • ferdynand lubi Komentarz

  Wszystkie europejskie drużyny solidarnie powinny wypiąć się na FIVB. Tylko tak można coś zmienić i zawalczyć o szacunek dla naszego kontynentu.