BOOrys - komentarze

 • BOOrys napisał/a komentarz do Marek Wawrzynowski: Reprezentacja Polski potrzebuje nowego Leo Beenhakkera [FELIETON]

  @Jacek Banaś:
  Przy tej wartości drużyny, mamy na coś czekać? Ile miesięcy, czy lat jeszcze?
  Jesteśmy jak wypasiona łódź za grube miliony która steruję ktoś kto nie ma odpowiedniej wiedzy, oraz odwagi żeby trochę podkręcić obroty.. Zawieszony jestem mocno nie Brzeczkiem ale Bonkiem, że nie potrafi przyznać się do błędu

 • BOOrys napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Ostatnio nie oglądam tv, mało internetu.. Taki czas że nie mogę sobie na to pozwolić. Czasami jednak coś każe tu zajrzeć. Ale szkoda nerwów, od jakiegoś czasu stronę opanowały wygadane koguciki które podniecają się każda złą wiadomością z Kielc. Mam wrażenie że niektórzy czują silne podniecenie na temat każdej złej wiadomości. Nie wiadomo jak to komentować... Marzyła mi się silna polska liga piłki ręcznej, z co najmniej 3 silnymi zespołami, żeby być w takich rytmach jak w Niemczech. Ważny mecz co kilka dni, nieważne czy w Płocku, Opolu, Puławach...
  Szkoda tu zaglądać, większość osób, która miała coś ciekawego do powiedzenia, już tu nie zagląda... Koguciki góra!

 • BOOrys napisał/a komentarz do Liga Mistrzów. Dinamo - Orlen Wisła. Po balu. Oczekiwanie na cud

  @Miasto mistrzów - Kielce: Tutaj trener nic nie zmieni. Nie ma dobrego działania zarządu w klubie od dawna. Stary wysłużony szrot zamieniają na trochę inny. Polityka kadrowa jest taka że każdy kto od czasu do czasu się wybije ponad ta przeciętność, sam ucieka, nie widząc perspektyw. Trener nic nie pomoże, należy mu tylko współczuć.

 • BOOrys napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Myślałem że poczytam jakieś ciekawe komentarze.. Większość jest nie do meczu tylko do '' zaczepnego kogucika'' którego każdy normalny kibic ignoruje od dawien dawna. Swój byt tutaj, zawdzięcza buractwu które wchodzi w nim w polemikę. Brawo Wy! , brawo redaktor SF! że na to zezwolił..
  Swoją drogą, ankieta na dole z ostatnim pytaniem, krzywdząca dla Wisły ale niestety prawdziwa. Zaznaczyłem ten punkt

 • BOOrys napisał/a komentarz do Polska - Rosja. Rozbici w San Juan

  Handball Wybrzeże dobrze to zdiagnozował, zmieniłbym tylko tyle że wszyscy ci młodzi wchodzący do pierwszej kadry, powinni mieć przed sobą prawdziwy autorytet. Zawodnicy na dorobku plus trener pierwszy raz prowadzący kadrę narodową.. Trochę to słabe.
  To się tylko raz udało, gdy Wenta obejmował kadrę, chociaż nie do końca, bo miał kilku dobrych zawodników grających wtedy w Niemczech. Choć być może, ciężko o trenera z nazwiskiem, to prezes związku jest od tego żeby, żeby znaleźć pieniądze i takiego zatrudnić, gdy pojawi się okazja.
  Na tą chwilę nie mamy drużyny, trenera raczej też, na pewno nie mamy prezesa i zarządu!

 • BOOrys napisał/a komentarz do Marek Panas punktuje Związek Piłki Ręcznej w Polsce. "Szkolenie trenerów wyłącznie dla kasy!"

  Chodzi o byłych zawodników reprezentacji, których mecze oglodali nie tylko niedzielni kibice ale też kibice innych dyscyplin. Nikt nie rodzi się prezesem. Zestaw dwie osoby. Na przykład, Sławomir Szmal i Andrzej Krsnicki i odpowiedź na jedno proste pytanie, dla kogo piłka ręczna to pasja dla kogo zwykle źródło dochodu. Z kim byś chętniej przeczytał wywiad prasowy, kto więcej osiągnął.. Bez dwóch zdań każdy z tamtej drużyny to bomba która mogłaby zapoczątkowac zmiany na lepsze..
  Związek nie wykorzystał paru bardzo dobrych lat i honorowo powinien ustąpić, chyba że zależy im tylko na ciepłych posadkach.Wtedy może pomóc tylko minister sportu.
  Siatkarze dwa razy zdobyli złote medale, czerpią narybek z tego samego społeczeństwa, mają kłopot bogactwa i wielkich imprez.
  Dobry medialny, prezes to podstawa. Musi ściągnąć, media, sponsorów dla całej ligi, reprezentacji, być może trenera z nazwiskiem, który będzie prawdziwym autorytetem dla młodych grajkow.
  Stan aktualnego marazmu to niestety klika następnych lat.. Ja nie widzę żadnego światełka, chyba tylko ciemny długi tunel...

 • BOOrys napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Nie wiem, ile racji w tym co mowi Pan Panas, ale jednego jestem pewny, związek powinien honorowo ustąpić. Świat nam ostro odjeżdża! Żyjemy w 40 mln społeczeństwie, skoro siatkówka jest w czołówce, ma bogactwo wyboru, znaczy tylko tyle, że władze PZPR zyjac w tym samym spoleczenstwie zachowują się jak małe dzieci we mgle. Niby coś prubuja, ale z marnym efektem..
  Proponuję nowe władze z kimś z grona, Szmal, Lujewski, Tkaczyk, Bielecki lub z grona ich ekipy.
  Byłoby bardzo medialnie, sciagneli by sponsorów, media, mnóstwo młodzieży, dzieci..
  Przykro patrzeć jak piłka ręczna, stacza się na same dno, osoby odpowiedzialne, udają że jest wszystko w porządku, że tak musi być...
  Strach pomyśleć jak moglibyśmy mieć silna pozycje gdyby to było wszystko kierowane z głową. Reprezentację z krajow 10 razy mniejszych biją nas i długo niestety nic się nie zmieni..

 • BOOrys napisał/a komentarz do PGNiG Superliga: mistrz zostaje w Kielcach! PGE VIVE z szesnastym tytułem

  Gratulacje dla Vive ! Dwóch zawodników robiło różnicę. Co do Wisły, wydaje się że jak na budżet mają dobrego trenera, który jest trochę jak Kubica w F1. Choćby nie wiadomo jak się starał to dużo zależy jeszcze od innych. Wiśle brakuje kluczowych graczy na trudne momenty, najważniejszych meczów. Zarząd w Płocku musi do tego dojrzeć. Po dobrej końcówce sezonu widać jak bardzo zabrakło choćby Gębali. Szkoda dla Płocka że się nie dogadali na następny sezon..
  Co do Kielc, to przed Kolonią, nachodzi taka myśl że ostatni sezon Jureckiego zupełnie stracony, gdyby to był taki stary Turbo-Dzidziuś plus do tego pewny bramkarz to Barcelona i Veszprem obawiali by się Kielc, bo na pewno mecze z nimi byłby na styku..

 • BOOrys napisał/a komentarz do Vive Tauron Kielce ma nowego sponsora. To potężna firma

  Pomysł jakby nie było tu zawodników z krajów bałkańskich, Hiszpanii,Niemiec!! Czy bylbys na tym forum i się wypowiadał. Jeśli Kielce zamiast być pierwsza były piętnasta ekipa w Europie. Teraz za przeproszeniem klub z Kielc może spowodować ze o piłce recznej będzie się w ogóle mówić. Slabe wyniki reprezentacji to nie jest wina Kielc. Jest to najbardziej widowiskowy sport a dla telewizji jeden z najmniej atrakcyjnych marketingowo! Droga Kielc na szczyt była mega trudna ale utrzymać się na nim to jeszcze trudniejsze zadanie. Gdy po raz drugi wygra LM czy kolejny brąz awansuje do FF szczypiorniak będzie coraz częściej w telewizji to przyciąganie sponsorów do całej ligi. Słaba reprezentacja to nie wina zespołu z Kielc choć wiem ze niektórym jest tak najwygodniej myśleć.. Na koniec, czemu jak zdobywalismy medale nikt nie wychwalał Bertusa ze w jego zespole stworzył się prawdziwy kolektyw??

 • BOOrys napisał/a komentarz do Najlepsze transfery w historii Kielc. To oni budowali potęgę Vive Tauronu

  Mnie denerwuja tacy jak ty co wchodzą w dyskusje z takimi dziwadlami jak on Maxi itp. Tylko olewka ojszczy..kow spowoduje ze będzie tu spokoj