Kojot - lubi

 • Kojot lubi Komentarz

  Nie no, oczywiście... nie licząc tych które jeżdżą za pieniądze spółek skarbu państwa np. grupa azoty

 • Kojot lubi Komentarz

  Oddajmy im wszystkich komisarzy. Za darmo.

 • Kojot lubi Komentarz

  Co to za problem żeby każdy sędzia miał alkomat przy sobie i na pół godziny czy godzinę przed meczem każdy był sprawdzony? Przecież to żaden majątek dla PZM kupić kilka alkomatow i wprowadzić zapis w regulaminie o kontroli trzeźwości.

 • Kojot lubi Komentarz

  To niech dobudują jeszcze ze dwa stadiony i każdy żużlowiec będzie miał swój :))

 • Kojot lubi Komentarz

  Zaoszczędzić 1000 PLN, wkładając do skarbonki codziennie 2 zł

  Może ja słaby z matmy jestem, ale 200x2 nie cholerki nie da mi 1000 :)

 • Kojot lubi Komentarz

  z dankiewicza ekspert jak z dariusz dziennikarz

 • Kojot lubi Komentarz

  Eksperci ahahahaha

 • Kojot lubi Komentarz

  Talent z Get Well potrzebuje spokoju
  I dlatego kolejny o nim artykuł.
  Brawo!

 • Kojot lubi Komentarz

  Świącik powinien chyba ograniczyć swoje wypowiedzi. :/ Są bardziej śmieszne niż rozsądne, przez co mogą wywołać śmiech. Wiem, marketing i te sprawy, ale takie rzeczy trzeba umieć robić.
  Lepiej by było skupić się na faktach i aktualnościach z życia klubu. Bez cukrowania, lukrowania i innego upiększania wypowiedzi. Uważam, że klub by na tym zyskał.

 • Kojot lubi Komentarz

  Wzruszające. Aż mi łzy na klawiaturę kapią. Niech Was jeszcze do TVN Style zaproszą.

 • Kojot lubi Komentarz

  Jeszcze z 2-3 wywiady Pana Władysława i nawet najbardziej zatwardziali jego zwolennicy zamiast budować linię obrony będą zmuszeni spuścić jednak honorowo kurtynę milczenia. Panie menadżerze ,prezesie i trenerze w jednym co ma oznaczać taki tekst : " Najlepiej, żeby wstęp był za darmo. A na dodatek oczywiście piwo i kiełbaska jako prezent. A może jeszcze lepiej, żebym dopłacił do ich przyjścia na stadion. " ??? Jakich ICH ?? Tak się nazywa szacunek do kibiców ? ICH. A może odpowie mi Pan gdzie jest te parę kółek na motocyklu żużlowym dla posiadaczy karnetów na sezon 2017 ? Jak trzeba było za 2 stówy zakupić karnet na bardzo marne przedstawienie to "kibic" był mamiony i głaskany ,a teraz jest już "On,Ich,Ktoś,Jakiś itp." Otóż Panie prezesie oszukałeś mnie , słyszysz OSZUKAŁEŚ ! Jak właściciel sklepu mnie oszuka "promocją" , która w momencie gdy odejdę od kasy staje się fikcją i tylko "chłitem mankentingowym" więcej mnie w swoim sklepie nie zobaczy !!!! W związku z tym ,że dotyczy to MOJEJ Polonii byłem gotowy temu cwaniakowi przebaczyć ,ale jak słyszę że okradłem go z kiełbasek to podjąłem już decyzję !!!! :(((((((((((((((

 • Kojot lubi Komentarz

  Niestety taka smutna prawda. Przydałoby się jakieś konto na które kibice mogliby wpłacać pieniądze. Sam chętnie przeleje jakiś grosz dla Mariusza.

 • Kojot lubi Komentarz

  "warto pomyśleć zanim się coś napiszę" no właśnie a widać po artykułach tego często brakuje ..

 • Kojot lubi Komentarz

  "Warto pomyśleć zanim się coś napisze" - może zamiast pouczania innych, sam Pan zastosuje ową zasadę? Albo też uczyni Pan z niej swoje motto, zwłaszcza w kontekście Pana twórczości w ostatnim tygodniu.... Pozdrawiam i więcej obiektywizmu oraz faktów życzę.

 • Kojot lubi Komentarz

  Szkoda, że redaktor ogranicza się do przepisania treści z innego portalu. Tor w Koprzywnicy został w tym roku ponownie otwarty po dziewięciu latach. Stamtąd właśnie pochodził Michal Matula, który zginął w wypadku w Krośnie i myślę, że ten wypadek miał także ogromny wpływ na zaprzestanie organizowania tam zawodów. Tak naprawdę miasto chciało zlikwidować owal w związku z tym, że nie był użytkowany, ale grupa pasjonatów (w tym rodzina Michala) postanowiła przywrócić tam sport żużlowy. Pierwsze po przerwie zawody odbyły się 25 czerwca br. Tor ma czarną nawierzchnię. Jest bardzo długi (480 metrów), a jednocześnie bardzo wąski (łuki mają zaledwie 12 metrów szerokości). Byłem na czerwcowych zawodach. Nie było wówczas jeszcze zamontowanych dmuchanych band i ciekaw jestem czy teraz organizatorom udało się je kupić. Sponsora mają dość znanego, bo w Koprzywnicy siedzibę ma fabryka ciężarówek Tatra.

 • Kojot lubi Komentarz

  To Dariusz Ostafiński nie wygrał ? :ooooooooooo

 • Kojot lubi Komentarz

  Mierzę się z zamiarem napisania ,,soczystego" i nieskromnego e-maila do władz Wirtualnej Polski. Półsłówka, tajne źródła, wyrywanie z kontestu, szukanie dziur a do tego często niewiedza, marna stylistyka i szukanie ,,ekspertów" do nabijania kliknięć. To tylko część kanału w który ten portal się przeobraził. Jasne że można was nie czytać i zmienić portal, ale proszę pamiętać że portal jest dla czytelnika a nie dla redaktora.

 • Kojot lubi Komentarz

  Przepisy tak szybko się zmieniają że trudno nadążyć.

 • Kojot lubi Komentarz

  "W każdym bądź razie szkoda, że arbiter nie zareagował."
  Przecież to nawet nie jest po polsku! Jak można dopuścić do pisania artykułów gościa, który pisze "w każdym BĄDŹ razie".
  Nie dość, że merytorycznie gówno, to jeszcze gramatycznie dno.
  MASAKRA

 • Kojot lubi Komentarz

  Bylo i minelo dostali i pojechali wygrala druzyna lepsza i tyle