gustek - lubi

 • gustek lubi Komentarz

  Niestety Tobiasz!!! Miałeś u mnie szacunek za kask i to co na nim masz, ale sprzedałem się, i bez urazy EL nie dla ciebie.

 • gustek lubi Komentarz

  Sparingi,kubel zimnej wody i powrot don1 ligi,niestwty dla niego ale pewnego poziomu sie nie przeskoczy.

 • gustek lubi Komentarz

  Jeżeli taki ma być tor na finał, to może nie męczyć zawodników tylko przyznać zaocznie tytuł Stali. Prezes honorowy z trenerem zapalą po cygarku i będą szczęśliwi. a zawodnicy przynajmniej uratują kości, a może i życie bo lekarz zawodów znów nic nie zobaczy.

 • gustek lubi Komentarz

  Stal po trupach do celu - to chyba motto przewodnie pana Chomskiego. Dlaczego nikt nie chce jasno powiedzieć to o czym wszyscy ze świata żużla dobrze wiedzą. Zawodnikom i innym osobom zakneblowano usta karami finansowymi. To co się dzieje z torem w Gorzowie i nie tylko to chęć wygranej jeszcze przed meczem za wszelka cenę. Wstyd mi za te praktyki Stali. Czyży u trenera i działaczy była taka słaba wiara w swoich zawodników, że trzeba ich wspomagać. Przecież oni o tym muszą wiedzieć, a jak się zapomni albo sytuacja torowa wymusi to i swoi się rozkładają na torze. Niech "ktoś " dokładnie przeanalizuje wszystkie upadki w Gorzowie i nie tylko - zapewniam, że wnioski będą bardzo ciekawe.

  I jeszcze jedno - stary-nowy mistrz musi pamiętać o tym , że głowę ma się jedną i nie ma co jak pisze jeden z uczestników tego forum "...tam gdzie inni boja sie dac palec,on wsadzi głowe..." (pisownia cytatu oryginalna). • gustek lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • gustek lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • gustek lubi Komentarz

  Piter Ty się nikomu nie tłumacz,trzymaj gaz i wracaj do GP. Kibic Stali Ci to pisze!

 • gustek lubi Komentarz

  Nie będę rozstrzygał czy Piotr upadł specjalnie czy nie bo On tylko Jeden wie czy mógł jechać dalej czy nie. Powiem tak Piotr Pawlicki nie jest święty ale sami w komentarzach nakręciliście , że jest Neymarem żużla albo polskim Nickim teraz krytykujecie że ani jednemu ani drugiemu nie dorasta do pięt. To jak to w końcu jest czy nie wywraca się czy specjalnie czy nie. Apropo różnych Ciekawych zdarzeń torowych to co powiedzieć o Protasiewiczu w biegu 8 i 11 jedni powiedzą tak się jeździ inni, że wsadził w bandę ale P.Pawlicki to zrobi to hamuwa, jak P. Pawlicki się wywróci to płaczek itd. gdzie byliście wszyscy obiektywni po IMP-ie albo po SGP w Gorzowie ( Doyle z Madsenem tak samo było z Zmarzlikiem i Pawlickim w 5 biegu IMP 2019 ) to w końcu jest która interpretacja jest dobra ? Co niektórzy mają słabą pamięć. Na tym syfie jest tylko hejt wszyscy porządni, obiektywni i co nieco znający się na szlace już dawno tu nie zaglądają albo od święta. Natomiast co do niektórych kibiców z Z. Góry nie płaczcie tylko przyjmijcie porażkę na klatę i skupcie się na meczu o brąz. Natomiast chcę jeszcze wspomnieć o kibicach Stali którzy komentują każdą sytuację z P.Pawlickim. Jeżeli ktokolwiek nie pisze po waszej myśli o B.Zmarzliku to atakujecie jak wściekłe hieny nawet jak podskórnie czujecie że to inni mają rację to nie trafiają do Was żadne logiczne argumenty tylko robicie tym MISTRZOWI krecią robotę, niektórzy nie darzą Zmarzlika sympatią tylko przez WAS hejterzy chociaż gość jest bardzo miły i skromny. Natomiast żeby nie było że bronię Pitera uważam że decyzja o wykluczeniu Vaculika była słuszna ale w biegu 13 to Piotr Pawlicki był winny kontaktu z Dudkiem i to On nawet po biegu mógłby zostać wykluczony! Zresztą zawsze na końcu mówi się punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Aha warto też by było być konsekwentnym i co niektórzy czytać ze zrozumieniem!!!!

 • gustek lubi Komentarz

  Nokaut i dobrze,że Unia juniorów dała na 15 bieg, bo mogło być z 60-30.
  Gratuluję awansu do finału i kolejnego medalu.

 • gustek lubi Komentarz

  JAZDA UNIA Z KARGULAMI .

 • gustek lubi Komentarz

  @Andy Stal: patrz byle was wts nie zlał. Nie lubię ich ale tego im życzę

 • gustek lubi Komentarz

  Durnota jest cytowanie zawodnika który gada co gada a fakty są takie ze to właśnie jego beznadziejna jazda doprowadza do tego ze szanse na coś więcej są blisko. 0% ...Protasiewicz niech już zda sprzęt bo robi krzywdę sobie i wszystkim dookoła jak jest na torze ,bo wywożenie swojego w płot jest jego ulubioną sztuczka od dawna .

 • gustek lubi Komentarz

  real_M Pawlickiego seniora to ty możesz w d.. pocałować, tylko umyj twarz żeby go nie pobrudzić

 • gustek lubi Komentarz

  jakaś teroria spiskowa powstaje w kontekście upadków Pawlickiego?

 • gustek lubi Komentarz

  Wcześniej powinien wykluczony być Protas za chamski atak na Smyka

 • gustek lubi Komentarz

  Brawo Maciek, jesteś najlepszy. Teraz czas na mistrzostwo świata.

 • gustek lubi Komentarz

  Trudno zgodzić się z tytułem, bo to był TEATR WSZYSTKICH AKTORÓW! Chłopaki stworzyli niesamowite widowisko. Zawody roku! Gratulacje dla wszystkich.

 • gustek lubi Komentarz

  Każdy, kto ma IQ powyżej 100, wie, że to był mecz przyjaźni i Leszno zawsze wyciągnie pomocną dłoń dla przyjaciół z Wrocławia. Pamięta ktoś mecz z ostatnich 10-u lat w, którym Piotr Pawlicki zrobił 2 punkty w czterech biegach?

 • gustek lubi Komentarz

  Przejechać walcem i byłoby po walce. Proste jak ich rozumowanie.
  Ciekawe czy byli w maskach ???

 • gustek lubi Komentarz

  Pan demski już sam się gubi w tym swoim sędziowanie