• Antoni Praski

  Witam. Niesamowity mecz! Jednak ja czekałem na bramki Naszego Orła. Doczekałem się na jedną, mimo 77 lat zerwałem się z krzesła? Nie mam zamiaru komentować tego meczu, bo jestem tylko kibicem od 60 lat, ale "Lewy", jak to mówią, mógł strzelić, co najmniej trzy razy. Raz spudłował, dwa razy był na czystych pozycjach, ale koledzy piłki nie podali... i tu, niestety (takie jest moje zdanie) widać czupurność, zazdrość...? by Lewandowski im nie odskoczył w ocenie...itd.

 • Antoni Praski

  Szanowny poligloto! Ty, jak herezje głosisz, gdzie się da, często na ambonie, to, co możesz!? Przy okazji, po wsadzeniu d...y do zarządu piłki siatkowej, entuzjazm prysł. Gdy jesteś w studio, żenada, przykro patrzeć na ten bełkot. Trzeba nie lada się wysilić, aby zrozumieć, co pleciesz. Nieboraku jeden!

 • Antoni Praski

  Pytanie. Czy Śląsk będzie na podium, okaże się po meczu z Lechem. Martwię się, że w Śląsku nie ma pewności, stabilności...

 • Antoni Praski

  Oglądając mecz Śląsk - Lechia, mam takie spostrzeżenie, w Lechii grali profesorowie (przesadzam oczywiście), zaś w Śląsku, zbieranina jakaś! Zastanawiałem się tylko, czy młodzi z Lechii są tam mocni, czy Śląsk słaby tak, że to miejsce, które zajmuje, wspomnieniem będzie.

 • Antoni Praski

  A dlaczego nie do Rakowa???

 • Antoni Praski

  To smutne! I nie ma perspektyw na przyszłość. Jest coś, o czym nie wiadomo, ale atmosfera w klubie nie jest ok. Marzył mi się mecz Raków - Sląsk, obie drużyny mi bliskie, ale pewno nic z tego. Raków prowadzi i raczej dobrze wygląda, a Śląsk katastrofa! Choć, Raków nie musi wejść do ekstraklasy, a Śląsk raczej pewne jest, że spadnie i wtedy w tzw. pierwszej lidze możliwe, że się spotkają!

 • Antoni Praski

  To jest autora opinia. Proszę przedstaw swoją, i zachowaj standardy grzeczności, Pozdrawiam