ROB3333 - lubi

 • ROB3333 lubi Komentarz

  Co to za trenerzy giganci, którzy co i rusz tracą pracę w klubowych gigantach? Sami giganci, a wyników brak. Gigantyczni giganci dają plamę na każdym kroku. Może by tak SF odeszły od gigantycznego nazewnictwa bo wychodzi na to, że na miano gigantów nie zasługują co niektórzy trenerzy i co niektóre kluby.

 • ROB3333 lubi Komentarz

  W ubiegłym roku wszystko co działo się w sporcie i było opisywane przez "redaktorów" SF miało wymiar nieziemski, było niesamowite i zjawiskowe. W tym roku jest gigantyczne, przerażające i porażające. Ciekawe co tęgie głowy SF wymyślą na 2021 rok?

 • ROB3333 lubi Komentarz

  Panie Dryła, chyba Pan przesadził...Mozna nie lubic piłki nożnej, sam jestem bardziej fanem żużla jak piłki, ale Robert Lewandowski doszedlł do tego sukcesu swoją ciężką pracą i nikt mu w tym nie pomagał. Wręcz przeciwnie, mówiono mu w Polsce, że piłkarzem to on nie będzie...Co do Bartka Zmarzlika doceniam jego sukces, ale duża w tym zasługa mistrza Tomka Golloba, a poza tym obecne GP i stawka nie ma porównania z tą, która ścigała się gdy Tomasz Gollob walczyl o tytuł...Wobec Pana opinii można raczej stwierdzić na odwrót kogo można uznać za bohatera...Więcej pokory i szacunku Panie Dryła dla innych dyscyplin i ludzi którzy w nich osiągnęli absolutny szczyt.

 • ROB3333 lubi Komentarz

  Panie Dryła, daj pan spokój z tym żużlem. Od lat w GP jeżdżą ci sami zawodnicy. Zero świeżości w przeciwieństwie do futbolu, który nieustannie się rozwija. Proszę mi wskazać kraj na świecie gdzie nie gra się w piłkę nożną.

 • ROB3333 lubi Komentarz

  No cóż, chciał być oryginalniejszy od oryginalnych. Jak to mawiał mój świętej pamięci teść - wariatów na świecie jest wielu ale dobrze, ze w kupie nie chodzą

 • ROB3333 lubi Komentarz

  Przepraszam !!!. Ktoś zna tego klauna . Chłopiec chyba chce zaistnieć . Ubrał się jak pod Grunwald i gra wielkiego znawcę . Każdy sportowiec jest ważny . Niechwiej czy ten osobnik nie powinien psychologa odwiedzić

 • ROB3333 lubi Komentarz

  Hm, żużel ach ten żużel. W tych mistrzostwach świata wzięło udział 27 zawodników z 9 krajów, czego 10 (!) to Polacy, a pozostali występują w polskiej lidze.

 • ROB3333 lubi Komentarz

  Rudy,motocyklista,lysiejacy ze szmata na glowie.No coz.Jesli to malo to napiszmy tak.Caly swiat sie myli co do Leandowskiego ale on,Dryla,odkryl prawde.Geniusz odkryl ze kazdy ma prawo do swojego zdania.Nowatorskie to,wspaniale,no zaskakujace.Jak sezon ogorkowy.Trzeba leczyc swoje kompleksy Dryla,ja to rozumiem,ale kosztem Lewandowskiego?

 • ROB3333 lubi Komentarz

  "Giennadij Gołowkin szczery do bólu" - ale zabolało chyba tylko Szeremetę i jego sztab, bo ci realnie patrzący na szanse nie mieli złudzeń.

 • ROB3333 lubi Komentarz

  Potrzebowałem trochę więcej czasu. Gdybym skończył w drugiej rundzie, to może byłoby to trochę za wcześnie. Chciałem przyciągnąć więcej ludzi do telewizji Mistrz GGG o walce z kelnerem z Polski nabijającym rekordy w happeningach polsatu

 • ROB3333 lubi Komentarz

  Dobry artykuł. Będąc na treningu 7letnich dzieciaków na drugim czy trzecim "trener" uczył faulu taktycznego...

 • ROB3333 lubi Komentarz

  Napisał Pan bardzo dobry artykuł. Pełna zgoda i potwierdzam obserwacje treningów dzieci.
  Idąc za ciosem, czy nie można wykorzystać Pana pracy do "zalania" Rzecznika w PZPN, o którym Pan wspomniał w artykule, protestami w tej sprawie?

  Mówiąc jeszcze szerzej, to chodzi przecież o zdrowie dzieciaków. Dawniej biegało się za piłką od rana do nocy i nigdy nie słyszałem od kolegów: zmęczony jestem. Dziś po dwugodzinnym treningu=zabawie z piłką często słyszę: spociłem się; nie mam siły; zmęczony jestem; mamo, weź to ode mnie...

  Jestem gotowy do mail-bombingu na PZPN, aby przemyśleli ten ruch, bo jeśli tak zostanie, to za 15 lat w reprezentacji nawet Guardiolo-Mourinio-Klopp nic nie zdziała z polskimi "piłkarzami".

 • ROB3333 lubi Komentarz

  szkoda,ze Robert wdal sie w wspolprace z pijawka.trzymam kciuki.pzdr z Poznania Nasz Robercie

 • ROB3333 lubi Komentarz

  Znów ci przestępcy z W-P od rana cenzurują merytoryczne wpisy!!!!Kto tym BANDYTOM dał prawo w demokratycznym ponoć kraju na takie łamanie prawa!!!!Orlen wykup to przestępców i zaprowadz porządek!!!!

 • ROB3333 lubi Komentarz

  A teraz zobacz jak to brzmi. Piotr Żyła wreszcie pokazał klasę zajmując w Planicy wysoką piętnastą lokatę. Prawda, że durne? Tak właśnie wygląda twoja twórczość. Polska reprezentacja podczas mundialu zajęła bardzo dobre piętnaste miejsce! Ręce opadają. Pisz dziecko dalej, pisz sobie.

 • ROB3333 lubi Komentarz

  Komuś spadło coś ciężkiego na głowę!!15 czas , 0,8 sek. gorzej od partnera zespołowego i ma to być klasa?

 • ROB3333 lubi Komentarz

  Margaret Amaka Ohia :) Specjalistka jezykowa i edukatorka kulturowa:)...bo juz nie ma Polakow. To juz jest przegiecie pytanie takich specjalistow.

 • ROB3333 lubi Komentarz

  ,, Stowarzyszenie '' NIGDY WIĘCEJ, to ci degeneraci, dla których noszenie krzyżyka to szyi to nazizm, faszyzm, rasizm, ksenofobia i młyn na wodę odwetowców.
  Cytowanie tej ,,edukatorki '' to jak korzystanie z wikipedii podczas pisania pracy doktorskiej. Czekam na moment kiedy Orlen kupi sportowefakty.pl.
  Może wtedy fakty będą znaczyły fakty a nie lewackie bicie lewackiej piany

 • ROB3333 lubi Komentarz

  No dobrze, czarnego nie można nazwać czarnym, żółtego żółtym, a czy na białego można powiedzieć "biały"?
  Taki mi się cytat z prezesa K. przypomniał: "żadne krzyki i płacze nas nie przekonają że białe jest białe, a czarne jest czarne" - w sumie nie wiem, dlaczego :D

 • ROB3333 lubi Komentarz

  Biały o czarnym: "czarny" = rasizm. Czarny o białym: "biały" = "w tym przypadku znaczenie ma kontekst historyczny."... Bez komentarza.