Rysiu666 - lubi

 • Rysiu666 lubi Komentarz

  Może Paweł zgaśnie tak samo jak Kościuch, może jak Miesiąc. Ale to co zrobił Przedpełski w biegu 9 z Dudkiem było fantastyczne, to trzeba mu oddać, tasowali się kilka razy, wydawało się, że Dudek już go ma kilkukrotnie, Paweł jednak nie dał za wygraną, na trybunach było słychać... "no i Pan Paweł XD".

 • Rysiu666 lubi Komentarz

  Drogi Panie Redaktorze! Sądząc po zdjęciu jest Pan bardzo młody i dlatego nie wie, że "na stanie" to jest Viagra, a nie plandeka! Plandekę można mieć na wyposażeniu. Pozdrawiam!

 • Rysiu666 lubi Komentarz

  ''Ronalda'' to zwykła boiskowa panna stale ma jakiegoś focha, powinni wypieprzyć tą pannę z Realu i nie brać tej drugiej z PSG bo takie buce zawsze psują atmosferę w szatni. Powinni bardziej stawiać na swoich piłkarzy i boiskowych wojowników a nie panny z makeupem na gębach. Kiedyś to byli piłkarze Raul, Guti, Morientes, Hierro, Casillas, Zidan, Mijatović, Beckham, Owen, Suker, Carlos, Makelele, Redondo, van Nisterlooy, Ronaldo i wielu, wielu innych wspaniałych piłkarzy których nie wymieniłem to była potęga Realu, prawdziwi wojownicy a nie malowane lale, wielka szkoda że takich piłkarzy jest coraz mniej bo wtedy futbol był inny, lepszy ładniejszy dla oka i z prawdziwymi emocjami.

 • Rysiu666 lubi Komentarz

  Gold digger

 • Rysiu666 lubi Komentarz

  To fajnie. Już nie musisz śledzić rozgrywek mamy Cię z głowy na rok.

 • Rysiu666 lubi Komentarz

  Nie zaklinajcie rzeczywistości. Oczywiście, że to był manewr taktyczny, który miał 2 warianty:
  1. Kubacki skacze bardzo daleko z obniżonej belki, dzięki czemu odskakuje od rywali i wskakuje na podium TCS. W przypadku udanej próby Dawida, Kamil również skakałby z obniżonej by wyprzedzić swojego kolegę.
  2. Kubacki nie daje rady w tych warunkach i skacze słabo, więc trener z powrotem ustawia Kamilowi normalną belkę, by ten nie zepsuł skoku jak Dawid i nie zaprzepaścił szansy na 4 zwycięstwa

 • Rysiu666 lubi Komentarz

  A Małysz przeskakiwał skocznie i ustawał.

 • Rysiu666 lubi Komentarz

  Ciekawe za co ludzie płacą abonament w nc+ czy polsacie?Najśmieszniejsza Liga świata....

 • Rysiu666 lubi Komentarz

  BRAWO - to trzeba zobaczyć , co tu dużo gadać - najważniejszy mecz sezonu :))

 • Rysiu666 lubi Komentarz

  Ostatni żużlowy weekend w tym roku, a tak niedawno Stal wygrywała na inaugurację w Toruniu. Trzeba tylko odpowiednią ilość alkoholu zakupić, aby nie zabrakło do ostatniego rozstrzygnięcia w Ekstralidze. Co tu robić teraz do marca?

 • Rysiu666 lubi Komentarz

  Podsumowując. Już w tym roku powinno się powiększyć ligę, nie dlatego, że mój Prezes tak uważa. Po prostu będzie to najsprawiedliwsze wyjście z tego gównianego pata jaki wyszedł. Co by kto tam sobie nie wymyślił, kto kogo nie lubił i źle życzył... W skrócie... Spaść z ekstra to kto i dlaczego? Awansować? To samo... Porobiło się to co się porobiło i trzeba tak zrobić aby jedyny poszkodowany to był ten który zawinił czyli Grisza. Aha... I absolutnie bez KSM. To jest dopiero stoliczkowa patologia...

 • Rysiu666 lubi Komentarz

  powtarzam się ale mówiłam że jeszcze zatęsknicie za Antigą czy Anastasim i Przedpełskim i ich wynikami (i wcale mnie nie cieszy że mam rację )

 • Rysiu666 lubi Komentarz

  Bardzo słaby trener,dziwię sie ,że zrezygnowano z Antigi ,był bardzo dobrym trenerem.

 • Rysiu666 lubi Komentarz

  Jednak można, przekładać tak, by całej kolejki ligowej nie rozwalić.

 • Rysiu666 lubi Komentarz

  5 godzin zajelo im stwierdzenie czrgos oczywistego haha jednak oglupienie w Polsce jest ogromne

 • Rysiu666 lubi Komentarz

  Lubię Cieślaka, wiem że to równy gość, ma nosa do wielu spraw. Dobrze wyczuwa potrzeby zawodników, potrafi nakierować ich w odpowiednią stronę, wyciągnąć co w nich najlepsze. Do Kędziory nie miałem przekonania, ale on zrobił swoje, a może nawet więcej. Atmosfera w drużynie była dobra, prawie wszyscy zawodnicy robili co w ich mocy, by osiągnąć jak najlepszy wynik, jechali ambitnie. To już jest coś, motywacji nie brakowało. Minusem bywała bezradność w kilku meczach wyjazdowych oraz - przede wszystkim - całkowity brak jakichkolwiek działań zaradczych związanych z panem Jonssonem. A w każdym razie brak zauważalnych zmian w jego postawie. W życiu nie widziałem zawodnika, który tak totalnie olałby cały ligowy sezon. To już nie była nawet zachowawcza jazda. Ostatni mecz u nas nie zmienia obrazu całości. W pełni świadomie położył lachę na cały sezon. Nie wiem tylko, czy pretensje kierować tutaj na Kędziorę, bo coś mi mówi, że winić należy działaczy za podpisanie idiotycznego kontraktu, na mocy którego AJ mógł nic nie robić, więc nic nie robił.
  Wymienić Szweda na kogoś lepszego, zadbać o juniora, zostawić resztę oraz Kędziorę i jechać! Apeluję o rozsądek, bo porwanie się na wielkie plany już przerabialiśmy. Lepiej jeść małymi kęsami niż zachłannie żreć.

 • Rysiu666 lubi Komentarz

  Nie wiem w jakim celu szukać dziury w całym skoro jej nie ma ?. Włókniarzowi potrzebny jest solidny zawodnik w miejsce Andreasa ( Holder, Lindgren, Fricke, Kildemand ), alternatywa dla Sebastiana ( Woryna, Kościuch, Zengota ) oraz rokujący junior ( Lampart, Skupień ), a nie pan Cieślak. Bardzo lubię i szanuję narodowego, ale wolę Lecha Kędziorę jako coacha Ckm-u.

 • Rysiu666 lubi Komentarz

  Wy się miśki nie zastanawiajcie nad zmianą trenera. Zastanówcie się kogo za AJ`a i jakiegoś juniora do pary Gruchalskiemu. Bo wygląda to kiepsko. A Kędziora robił dobrą robotę. Wystarczy przeanalizować co działo się na naszym torze jak przyjezdni przez pierwszą serię startów nie mogli się połapać co jest grane!

 • Rysiu666 lubi Komentarz

  Ładnie jechał Thorshell wydymany przez Słupskiego drukarza

 • Rysiu666 lubi Komentarz

  Komentarz usunięty