Jeremy Sochan błysnął formą. Co za wsad! [WIDEO]

San Antonio Spurs przegrało z Dallas Mavericks 125:126. Jednym z liderów Ostróg był Jeremy Sochan, który rzucił 20 punktów. Polak robił to w efektowny sposób. Zobaczcie sami.

Łukasz Witczyk
Jeremy Sochan Twitter / San Antonio Spurs / Na zdjęciu: Jeremy Sochan
W sylwestrową noc rozegrano starcie NBA pomiędzy San Antonio Spurs i Dallas Mavericks. Ostrogi zakończyły ten mecz minimalną porażką (125:126), ale pozostawiły po sobie bardzo dobre wrażenie. Zawodnicy mogą tylko żałować, że nie zainkasowali kompletu punktów, a w ostatniej kwarcie nie zdołali odrobić strat.

Skuteczny był Jeremy Sochan. Polski jedynak w NBA spotkanie zakończył z dorobkiem 20 punktów. Miał do tego sześć zbiórek i dwie asysty, a na parkiecie przebywał przez ponad 33 minuty. Więcej punktów od niego w ekipie Spurs zdobył tylko Keldon Johnson.

Sochan grał efektownie i efektywnie. Na twitterowym kanale Spurs zaprezentowano jedną z akcji, która zakończyła się punktową zdobyczą dla polskiego koszykarza. Zaprezentował on wsad, który skradł serca fanów. Przeskoczył samego Lukę Doncicia. Nagranie z akcji można zobaczyć poniżej.

Dla Sochana jest to debiutancki sezon w NBA. Reprezentant Polski ma pewne miejsce w składzie i coraz więcej spotkań zaczyna w pierwszej szóstce. Jego zespół z bilansem 12 zwycięstw i 24 porażek zajmuje przedostatnie miejsce w Konferencji Zachodniej.

Zawieszenia po awanturze w NBA. Ukaranych aż 11 zawodników!