EBL: szaleństwo w Zielonej Górze. Zobacz końcówkę meczu (wideo)

Niesamowity rzut Roba Lowery'ego dał Polskiemu Cukrowi Toruń wyjazdową wygraną ze Stelmetem Eneą BC Zielona Góra. Zobacz, co działo się w końcówce spotkania w hali CRS.

Dawid Borek
Dawid Borek
Rob Lowery (niebieski strój), obok Markel Starks WP SportoweFakty / Artur Lawrenc / Na zdjęciu: Rob Lowery (niebieski strój), obok Markel Starks
Przy stanie 107:104 dla Polskiego Cukru Toruń rzutu wolnego nie trafił Karol Gruszecki. Z szybkim kontratakiem popędził Michał Sokołowski, który przymierzył zza linii, wyrównując wynik. I gdy wydawało się, że w Zielonej Górze obejrzymy dogrywkę, Rob Lowery zamienił się w magika.

Na sekundę przed końcową syreną Aaron Cel wyrzucił piłkę na pole Stelmetu Enei BC, a tę po jednym koźle wyrzucił przed siebie amerykański rozgrywający torunian. Piłka odbiła się od tablicy i wpadła do obręczy, w efekcie czego Polski Cukier wygrał w hali CRS 107:104.

Zobacz szaloną końcówkę spotkania w Zielonej Górze:

Czy zaskoczyła cię wygrana torunian w CRS?

Polub Koszykówkę na Facebooku
Komentarze (11)
  • NO32 Zgłoś komentarz
    hahaha pieknie Polski Cukier !!
    • Stelmet_Falubaz Zgłoś komentarz
      Ciekawe czemu nie pokazali wyczynow sedziego. Bojkot PLK. Domagam sie komisarza na meczach Stelmetu!
      • Nie chcę islamskich imigrantów w Polsce Zgłoś komentarz
        Mihevc jak zwykle bezradny. Toruń stracił 107 punktów i on twierdzi, że jego drużyna dobrze grała.
        • APATOR MISTRZ Zgłoś komentarz
          Stelmet dostał liścia z jednej strony 5 kwietnia dostanie z drugiej:)
          • Kostek24 Zgłoś komentarz
            Z takim składem zamiast lepiej gramy gorzej, to juz jest nudne, porażka za porażką, trener nie daje rady, GWIAZDY Stelmetu jak dożyte koty, szkoda kasy miasta, i sponsorów
            • Bodo Zgłoś komentarz
              "Na sekundę przed końcową syreną Aaron Cel wyrzucił piłkę na pole Stelmetu Enei BC, a tę po jednym koźle wyrzucił przed siebie amerykański rozgrywający torunian. Piłka odbiła się
              Czytaj całość
              od tablicy i wpadła do obręczy, w efekcie czego Polski Cukier wygrał w hali CRS 107:104." "radaktorzyno" Borek, chyba inny mecz oglądaliśmy w Zielonej Górze , Stelmet przegrał z Cukrem 107 do 110
              • tony010 Zgłoś komentarz
                Pan komentator to niestety za zieloną :( no ale Pan Robert go zgasił ;)
                • asde Zgłoś komentarz
                  Gratulacje dla zwyciezców, taka jest koszykówka, jednak kolejny raz Toruń pokazuje że w końcówce jest jak jeździec bez głowy. Pomijam fakt że na 20 sek przed końcem PC prowadzi 5 pkt i
                  w 15 sek ją traci, pytam, jakim sposobem Sokół zbiera piłkę (!) i robi rajd nie zatrzymywany przez nikogo, ani na własnej połowie ani na polu ataku (!) i swobodnie oddaje rzut, jeśli będziemy tak grali z dobrymi zespołami to nie ma szans na zakładany sukces. wystarczyło przecież sfaulować go przed oddaniem rzutu i miałby do zdobycia tylko 2 pkt i ciągle wygrywając 1pkt spokojnie przetrzymujemy piłkę i czekamy na faul, a nie, wygrywamy szczęśliwym rzutem rozpaczy. Ogólnie gra wygląda dobrze, ale kiedyś tą obronę trzeba włączyć i więcej myśli taktycznej w końcówce