• 14 : 20
  • 13 : 22
  • 14 : 28
  • 24 : 21

Koniec meczu! Przergraliśmy wysoko, ale zasłużenie. Argetyna wyraźnie lepsza i wygryw 91:65. Polacy mimo porażki zagrają w ćwierćfinale mistrzostw świata.

Maximo Fjellerup i Nicolas Laprovittola za trzy w końcówce spotkania.

21 punktów, sześć zbiórek i trzy asysty to dorobrek Luisa Scoli, który właśnie usiadł na ławce rezerwowych.

Trener Taylor da dzisiaj pograć także Kamilowi Łączyńskiemu i Dominikowi Olejniczakowi.

Karol Gruszecki wykorzystuje swoją szansę i gra dzisiaj dobre zawody. Już sześć "oczek" naszego snajpera.

Scola daje lekcję koszykówki Balcerowskiemu. Kapitalny mecz weterana z Ameryki Południowej.

Tempo meczu mocno spadło. Znamy zwycięzcę, na parkiecie w naszym zespole głównie rezerwowi.

Luis Scola ma już 16 punktów. Przypomnijmy, że legenda argentyńskiej koszykówki ma 39 lat.

Adam Hrycaniuk z pierwszymi punktami w tym meczu.

Przegraliśmy tę kwartę 14:28 i przegrywamy już bardzo wysoko. Szanse na końcowy triumf już praktycznie zerowe.

6/11 z rzutów wolnych. Nawet ten element nie jest dzisiaj naszym sprzymierzeńcem.

Facundo Campazzo fantastycznie zakończył kontrę i już 29 punktów straty!

Argentyna ma już 27 punktów przewagi! Nie istniejemy na parkiecie.

16 z 39 punktów Polaków wywalczył A.J. Slaughter - jedyny gracz, który nawiązuje równorzędną walkę z Argentyną.

Fatalnie to wygląda, jesteśmy na deskach. Argetyna robi z nami co chce. Luis Scola od tablicy, a chwilę potem Facundo Campazzo za trzy.

Patricio Garino show - teraz jego trójka, a nasi koszykarzy wciąż bez skuteczności.

Niestety. Patricio Garino trzy akcje z rzędu zakończył punktami, u nas dwa pudła Ponitki i wszystko wraca do "normy". Czas dla Taylora.

Świetny okres gry! Adam Waczyński za trzy, chwilę potem A.J. Slaughter spod kosza!

Marcos Delia, lider Argentyny, ma trzy faule i schodzi na ławkę.

A.J. Slaughter za trzy! Dobre otwarcie Polaków!

Aaron Cel hakiem i mamy pierwsze punkty w trzeciej kwarcie.

Czas na drugą połowę - oby była lepsza w naszym wykonaniu!

Czy Polacy odrobią straty w drugiej połowie?

Nie wygląda to dobrze. Mamy bardzo słabe 9/29 z gry i aż 13 strat! A.J. Slaughter z 9 punktami jest najlepszym naszym zawodnikiem.

Równo z syreną nie trafił Łukasz Koszarek i kończymy pierwszą połowę przegrywając różnicą 15 punktów.

Dwa celne wolne Slaughtera, ale w kolejnej akcji faul w ataku Kuliga. Nadal wysokie prowadzenie Argentyny.

Nie wpadają trójki, nie wpadają nawet rzuty wolne. To ciężki dzień dla Biało-Czerwonych...

Efektowny wsad Aleksandra Balcerowskiego! Oby tak dalej, walczyć panowie!

Wygląda to coraz gorzej. Luca Vildoza za trzy! Jesteśmy bezradni w tej kwarcie...

Mamy 11 strat przy ośmiu przechwytach Argentyny, która świetnie broni. Mamy ogromne problemy w ataku, gdzie rywale wywierają na nas ogromny nacisk.

Kolejna strata i Gabriel Deck efektownym wsadem powiększa przewagę. Druga przerwa dla trenera Taylora.

Nicolas Laprovittola za trzy i już 12 "oczek" przewagi Argentyny...

Seria niecelnych rzutów Polaków. Walczymy, mamy otwarte pozycje, ale skuteczność nie jest naszym atutem w niedzielę.

Uff w końcu! Trójka Adama Waczyńskiego !

10 strata Polaków! Wciąż tylko jeden punkt na naszym koncie w tej kwarcie.

Niewiele udaje się Polakom póki co. Niecelne akcje, straty, a na dodatek teraz faul niesportowy Adama Hrycaniuka.

Kolejna strata Polaków, ale na szczęście rywale dwa razy niecelnie z czystych pozycji za trzy.

Mateusz Ponitka z linii 1/2 - to pierwszy punkty Polaków w tej kwarcie.

Szybki powrót zawodników z pierwszej piątki - Cel i Ponitka na parkiecie.

Zły początek Polaków. Pięć punktów z rzędu Nicolasa Brussino i czas dla Mike'a Taylora. Mamy już niestety aż siedem strat.

Koniec pierwszej kwarty. Jak na razie Argentyna kontroluje wydarzenia i zasłużenie prowadzi. Marcos Delia ma już 10 punktów na swoim koncie.

Niesamowity jest Facundo Campazzo, który ma już cztery asysty i jest dzisiaj prawdziwym liderem Argentyny.

Na parkiecie zmiennicy w reprezentacji Polski, ale nadal na prowadzeniu Argentyna.

Mocny początek Argentyny! Przegrywamy już różnicą siedmiu punktów.

Słabo bronimy - Delia i Scola wjeżdżają pod sam kosz z dużą łatwością i raz za razem punktują.

Delia rządzi pod naszym koszem - ma już sześć punktów!

Adam Hrycaniuk świetnie zauważył A.J. Slaughtera, który zdobywa dla Polski pierwsze punkty w tym meczu.

Łatwe punkty Marcosa Delii spod kosza po podaniu Luisa Scoli.

Polacy rozpoczną w składzie: A.J. Slaughter , Mateusz Ponitka , Adam Waczyński , Aaron Cel , Adam Hrycaniuk.

39-letni Luis Scola to największa gwiazda reprezentacji Argentyny.

Kto wygra mecz?

Czas na starcie dwóch niepokonanych drużyn! Za nieco ponad 10 minut starcie Polski z Argentyną. Przypomnijmy, że obie drużyny mają już zapewniony awans do ćwierćfianłu mistrzostw świata.