Tyle walk stoczy jeszcze "Pudzian"? Jest komentarz współzałożyciela KSW

Kolejna porażka i słowa Mariusza Pudzianowskiego sprawiły, że natychmiast ruszyła lawina spekulacji odnośnie kariery byłego strongmana w MMA. Do sprawy odniósł się Martin Lewandowski, współzałożyciel KSW.

Krzysztof Kaczmarczyk
Krzysztof Kaczmarczyk
Mariusz Pudzianowski i Martin Lewandowski Materiały prasowe / kswmma.com / Mariusz Pudzianowski i Martin Lewandowski
- Nie pytajcie się mnie, co dalej. To są już moje ostatnie podrygi w zawodowym sporcie. On jest dla młodych - to słowa Mariusza Pudzianowskiego z nagrania, które zamieścił w mediach społecznościowych.

Więcej o tym pisaliśmy tutaj -->> Przykre słowa Pudzianowskiego po porażce

"Pudzian" zdecydował się na taki komentarz po przegranej na gali XTB KSW Colosseum 2, która w minioną sobotę odbyła się na PGE Narodowym w Warszawie.

Tym razem były strongman nie dał rady Arturowi Szpilce. To jego druga porażka z rzędu - wcześniej (podczas KSW 77) musiał uznać wyższość Mameda Chalidowa.

Czy 46-letni Pudzianowski wróci jeszcze do oktagonu KSW? A może Szpilka - krótko mówiąc - zakończył jego karierę w MMA. - Nie rozmawiałem z nim jeszcze, ale nie sądzę, żeby to była jego ostatnia walka - przyznał Martin Lewandowski w programie The MMA Hour na kanale Youtube MMAFightingonSBN.

Współzałożyciel KSW dodał, że w jego opinii "Pudzian" stoczy jeszcze co najmniej dwa pojedynki. Wskazuje też, dlaczego mógł się zdecydować na takie słowa. Wskazuje tutaj okoliczności przegranej ze Szpilką, w której był o krok od wygranej.

- Z pewnością jest przygnębiony, bo był pewny wygranej, zwłaszcza po tej pierwszej rundzie. Mariusz jest zbyt ambitny i myślę, że nie powiedział jeszcze ostatniego słowa - dodał Lewandowski.

Dodajmy, że pojawił się już nawet chętny na walkę z Pudzianowskim. To... Marcin Najman. Przypomnijmy, że obaj spotkali się w oktagonie podczas gali KSW 12 (2009 rok). Wtedy były strongman rozbił go w 44 sekundy.

Zobacz także:
Czterech zawodników nagrodzonych! Przyznano bonusy po KSW na PGE Narodowym
Pudzianowski i Szpilka lepsi od "Lewego". Pomogli pobić rekord

ZOBACZ WIDEO: Co dalej z Mariuszem Pudzianowskim? Maciej Kawulski odpowiada
Czy Mariusz Pudzianowski wejdzie jeszcze do oktagonu?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×