"Mam wszystkie argumenty". Kęsik wie, jak zatrzymać medalistę olimpijskiego w KSW

Zdjęcie okładkowe artykułu: Materiały prasowe /  / Na zdjęciu: Cezary Kęsik
Materiały prasowe / / Na zdjęciu: Cezary Kęsik
zdjęcie autora artykułu

Podczas KSW 84, 15 lipca w Gdyni, w ciekawym pojedynku wagi średniej Cezariusz Kęsik zmierzy się z Damianem Janikowskim. Były mistrz organizacji TFL zdaje sobie sprawę, jak cenny dla jego kariery byłby triumf nad medalistą olimpijskim.

W tym artykule dowiesz się o:

Kęsik do klatki KSW powróci po dwóch porażkach - z Pawłem Pawlakiem na punkty i Tomaszem Romanowskim przed czasem. Aktualnie 33-latek zajmuje 6. miejsce w rankingu swojej kategorii.

W zupełnie innej sytuacji przed galą w Gdyni jest Damian Janikowski. Brązowy medalista olimpijski w zapasach z Londynu wygrał w grudniu starcie z Mateuszem Kubiszynem.

- Chcę pokazać światu, że mogę pokonywać takich ludzi jak Damian Janikowski. On został brązowym medalistą igrzysk olimpijskich w zapasach, ale będziemy się bili na zasadach MMA i to moja ręka będzie w górze w tej walce. Mam wszystkie argumenty, aby tego dokonać. Muszę mieć tylko dobry dzień - powiedział Cezariusz Kęsik w zapowiedzi pojedynku.

Zobacz:

Galę KSW 84 będzie można oglądać w Polsce, Wielkiej Brytanii, Holandii, krajach Nordyckich i Bałtyckich wyłącznie w Viaplay. Wszędzie indziej na KSWTV.com. Początek o 19.00. Szczegółowa relacja na WP SportoweFakty.

Czytaj także: Wielka walka w Polsce potwierdzona. To będzie hit! "Szokujące starcie" dojdzie do skutku? Pojawia się coraz więcej plotek

ZOBACZ WIDEO: "Popełnił straszny błąd". Damian Janikowski o postawie Mariusza Pudzianowskiego

Źródło artykułu: WP SportoweFakty
Kto wygra?
Cezariusz Kęsik
Damian Janikowski
Zagłosuj, aby zobaczyć wyniki
Trwa ładowanie...
Komentarze (0)