Typowanie redakcyjne gali Bellator 120. Czy Marcin Held odprawi kolejnego rywala?

Bellator wraz ze swoją 120. galą nareszcie zadebiutuje w pay per view. Podczas imprezy walkę stoczy Polak, tyszanin Marcin Held.

Maciej Szumowski
Maciej Szumowski

Typowanie szczegółowe:

Marcin Held vs Nate Jolly:

Maciej Szumowski: Polak to wirtuoz parteru, a Amerykanin nie należy do żadnej czołówki dywizji lekkiej. Jolly jest anonimowym zawodnikiem, przez co uważam, że tyszanin nie powinien mieć problemu z wygraną w pierwszej rundzie przez poddanie.

Arkadiusz Pawłowski: Nasz człowiek w Bellatorze wyrobił sobie już niezłą markę i przeciwnicy są coraz lepsi. Jolly może na papierze nie wygląda najgroźniej, ale przyłożyć potrafi, więc Marcin musi uważać, wyczekać na swój moment, a później zwyciężyć, najlepiej przez poddanie.

Waldemar Ossowski: Held jest dla mnie faworytem bez dwóch zdań. Posiada on duże większe umiejętności grapplerskie od Jolly’ego, a jego rywalem zaliczy dopiero debiut w Bellatorze. Stawiam na zwycięstwo tyszanina przez poddanie.

Quinton Jackson vs Muhammed Lawal:

Maciej Szumowski: Szykuje się dobra bitka. Stawiam na "Rampage'a", pomimo tego że obniżył loty. "King Mo" jest po prostu za bardzo przereklamowany, nie oszukujmy się.

Arkadiusz Pawłowski: Rampage jest prawdziwą ringową bestią, która roznosi w klatce swoich rywali. Tak można było o nim powiedzieć do całkiem niedawna, kiedy połączenie jego siły i agresji było nie do pobicia. Ostatnimi czasy jest gorzej, a King Mo to rewelacyjny fighter. Mam przeczucie, że wygra Jackson, ale równie dobrze może zwyciężyć Lawal. Prawdziwymi zwycięzcami będą fani, którzy przyjdą podziwiać to starcie.

Waldemar Ossowski: Stawiam na Jacksona. Według mnie ma on lepsza stójkę od Lawala i przede wszystkim ma większe doświadczenie od "King Mo".

Michael Chandler vs Will Brooks:

Maciej Szumowski: Will Brooks przygotowywał się najpierw pod Nate'a Jolly'ego, a nie Michaela Chandlera. Dwa różne poziomy oponentów. Mike wygra tę walkę i zostanie mistrzem tymczasowym.

Arkadiusz Pawłowski: Chandler - Zapowiada się dobra walka. W niższych wagach nieczęsto ogląda się wybitnie spektakularne nokauty, ale tutaj wydaje się to całkiem możliwą opcją.

Waldemar Ossowski: Zdecydowanie typuję Chandlera. Pogormca Marina Helda powinien bez większych problemów uporać się z Brooksem. Stawiam na nokaut w wykonaniu Michaela.

Jesteś fanem MMA? Polub nas!

Tito Ortiz vs Alexander Shlemenko:

Maciej Szumowski: Nie widzę żadnych szans Ortiza w tym pojedynku. Tito powinien dać sobie już spokój w MMA. Shlemenko to wciąż perspektywiczny i rozwijający się fighter. Sądzę, że żaden zawodnik w Bellatorze nie może mu zagrozić. Nadal czekam na starcie "Storma" z Mamedem Khalidovem...

Arkadiusz Pawłowski: Dwa uznane nazwiska, dwóch bardzo dobrych zawodników, choć już nie pierwszej młodości. Stawiam na wyszczekanego Ortiza, który wciąż ma wiele asów w rękawie.

Waldemar Ossowski: Shlemenko wygra bez najmniejszych problemów. W tym przypadku da o sobie znać zbyt duża przerwa Tito, a 12. zwycięstw z rzędu Rosjanina mówi samo za siebie.

Blagoi Ivanov vs Alexander Volkov:

Maciej Szumowski: Nie chciałbym, żeby Volkov ponownie zawalczył z Vitalym Minakovem. Po prostu Rosjanin zostałby znów zdemolowany. Waleczny Bułgar Blagoi Ivanov sprawi swego rodzaju niespodziankę i wygra z byłym mistrzem.

Arkadiusz Pawłowski: Ivanov - Przeciwnik nie jest ułomkiem, ale raczej nie będzie pierwszym, który pokona Ivanova na zawodowym ringu czy też w klatce.

Waldemar Ossowski: Stawiam na Volkova. Według mnie jest on bardziej doświadczonym zawodnikiem, a przede wszystkim przekrojowy.

Michael Page vs Ricky Rainey:

Maciej Szumowski: Michael Page to niesamowity stójkowicz, wielki talent. Ricky Rainey powinien uznać wyższość utalentowanego Brytyjczyka.

Arkadiusz Pawłowski: Rekord niepokonanego Page'a nie wydaje się specjalnie zagrożony. Rainey nie podda się bez walki, można spodziewać się, że o zwycięstwie zadecyduje werdykt sędziowski.

Waldemar Ossowski: Stawiam na Page'a, który stoczy swój drugi pojedynek pod szyldem Bellatora. Według mnie jest znacznie lepszym strikerem od swojego rywala.

Cheick Kongo vs Eric Smith:

Maciej Szumowski: Kongo wraca po porażce. Sądzę, że Francuz zdeklasuje dużo mniej doświadczonego przeciwnika ze Stanów Zjednoczonych.

Arkadiusz Pawłowski: Każdy fan MMA czeka na dzikie nokauty i to zestawienie może nam taką atrakcję sprawić. Ciężko mi wyobrazić sobie sytuację, w której Kongo tej walki nie wygrywa.

Waldemar Ossowski: Kongo to rzecz jasna bardziej doświadczony zawodnik od Smitha, ale także lepszy uderzacz, który dysponuję mocnym ciosem. Walka skończy się przez TKO na korzyść Cheicka.

Typowanie redakcyjne gali KSW 27. Czy Mamed Khalidov pokona cenionego Brazylijczyka?
Typowanie zwycięzców:

Shahbulat Shamahalaev: Maciej
Fabricio Guerreiro: Arkadiusz, Waldemar

Mike Richman: -
Goiti Yamauchi: Arkadiusz, Maciej, Waldemar

Austin Lyons: Arkadiusz, Waldemar
Zach Underwood: Maciej

Justin Frazier: Arkadiusz, Maciej, Waldemar
Mike Wessel: -

Ben Brewer: Arkadiusz, Maciej, Waldemar
Andy Uhrich: -

Anthony Lemon: -
Codie Shuffield: Arkadiusz, Maciej, Waldmear

Brian Hall: Maciej
Cortez Phelia: Arkadiusz, Waldemar

Bellator 120: Polak Marcin Held na równi z rywalem podczas oficjalnego ważenia

Czy Marcin Held pokona Nate'a Jolly'ego?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×