Kokpit Kibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Skoki narciarskie
 • Tenis

To koniec Normana Parke'a w KSW? "Nie wiem, czy mam ochotę dalej z nim pracować"

Martin Lewandowski w rozmowie z PolskaTimes.pl, zabrał głos na temat zamieszania jakie powstało po walce Mateusza Gamrota z Normanem Parkiem. Współwłaściciel KSW nie ukrywa, że jest rozczarowany postawą zawodnika z Irlandii Północnej.
Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski
Materiały prasowe / kswmma.com / Na zdjęciu: Mateusz Gamrot (z lewej) podczas walki z Normanem Parkiem, fot. kswmma.com

W rewanżowej walce Gamrota z Parkiem sędzia był zmuszony przerwać starcie w 2. rundzie, po tym, jak "Stormin" nie mógł kontynuować pojedynku po przypadkowym włożeniu palca w jego oko przez "Gamera". Do momentu zastopowania walki na punkty prowadził Polak. 

Po decyzji arbitra w klatce rozegrała się duża awantura, Norman Parke w ataku furii odepchnął Borysa Mańkowskiego, za co otrzymał cios od Marcina Bilmana, będącego członkiem narożnika Mateusza Gamrota. Dopiero po pewnym czasie zamieszanie w dublińskiej hali udało się zażegnać. 

Martin Lewandowski przyznał w rozmowie z PolskaTimes.pl, że jest rozczarowany postawą byłego zawodnika UFC. - Zrobiliśmy w jego stronę wiele ukłonów. Zrobiliśmy wiele ruchów, które pokazują, że naprawdę nie ustawiamy wyników i nie faworyzujemy polskich zawodników. Wywodzimy się z Polski, mamy wielu fighterów z naszego kraju, którzy ciągną nam biznes. Bardzo bym chciał, żeby Norman był dla nas drugim "Gamerem". Ale jego zachowanie pozostawia wiele do życzenia. Dużo w nim niezrozumiałej złości, roszczeniowości. W tej chwili nie wiem, czy mam ochotę dalej z nim pracować. Norman nie widzi ukłonów, które KSW zrobiło w jego stronę.

ZOBACZ WIDEO KSW 40: Gamrot wściekły po przerwaniu walki

Czy chciałbyś zobaczyć jeszcze Normana Parka w KSW?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub Sporty Walki na Facebooku
Zgłoś błąd
polskatimes.pl

Komentarze (0):

  Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
  ×