Babilon MMA 13. Piotr Kamiński - Sylwester Miller. Totalna dominacja w jednej z głównych walk gali

Zdjęcie okładkowe artykułu: Materiały prasowe / Babilon MMA / Piotr Kamiński vs Sylwester Miller - Babilon MMA 13
Materiały prasowe / Babilon MMA / Piotr Kamiński vs Sylwester Miller - Babilon MMA 13
zdjęcie autora artykułu

Sylwester Miller (9-3) całkowicie zdominował Piotra Kamińskiego (5-4) w jednej z głównych walk gali Babilon MMA 13. Reprezentant Legia Figth Club nie dał żadnych szans swojemu rywalowi.

Obaj zawodnicy aktywnie rozpoczęli starcie, ruszając na siebie od pierwszych sekund. Po minucie Sylwester Miller zaczął trafiać rywala w stójce. Piotr Kamiński zaczął cofać się pod siatkę. W połowie rundy reprezentant Legia Fight Club sprowadził przeciwnika do parteru, gdzie co chwilę atakował. "Bodzio" był bliski zapięcia dźwigni na nogę, jednak Miller zdołał wrócić do stójki, gdzie punktował rywala i już po chwili ponownie spróbował obalenia.

Podobną taktykę obrał Sylwester Miller w drugiej odsłonie. Zawodnik Legia Fight Club w parterze zaczął obijać rywala, na którego twarzy pojawiły się rozcięcia. Zakrwawiony Piotr Kamiński zdecydowanie nie miał pomysłu na powrót do stójki. Miller przez cały czas świetnie kontrolował przeciwnika, któremu nie odpuszczał w parterze.

To samo, co w poprzednich odsłonach, zrobił Miller w trzeciej rundzie. Jeden z najlepszych zawodników kategorii koguciej w Polsce ponownie sprowadził walkę do parteru, gdzie z góry przez cały czas obijał rywala pięściami i łokciami. Kamiński nie był w stanie zrobić niczego, co pozwoliłoby mu na odwrócenie szans na wygraną tej rundy.

ZOBACZ WIDEO: Klatka po klatce (online). Akop Szostak zdradza zaskakujące szczegóły. "Nic nie zarobiłem na MMA"

Po trzech rundach sędziowie jednogłośnie wskazali wygraną na punkty (30-26, 30-26, 30-26) Sylwestra Millera.

Dla Millera było to drugie zwycięstwo z rzędu. W poprzedniej walce poddał duszeniem zza pleców Dawida Pasternaka. Wcześniej przegrał przez nokaut z Patrykiem Surdynem. W swojej karierze Miller pokonywał takich zawodników, jak Igor Wojtas, Mariusz Joniak czy Ibrahim Barkinoev.

"Bodzio" przegrał pierwszą walkę od kwietnia 2018 roku. Po porażce decyzją sędziów z Patrykiem Surdynem, Kamiński pokonał kolejno Islama Mayrasultanova, Piotra Wróblewskiego i Roberto Virgulino.

ZOBACZ TAKŻE: Babilon MMA 13. Piotr Kalenik - Patryk Rogóż. Techniczny nokaut w pierwszej rundzie! Świetna dyspozycja "Hulka" Babilon MMA 13. Krystian Krawczyk - Patryk Kaczmarczyk. Pełna dominacja młodszego zawodnika

Źródło artykułu:
Czy Sylwester Miller powinien zawalczyć o pas organizacji Babilon MMA?
Tak
Nie
Zagłosuj, aby zobaczyć wyniki
Trwa ładowanie...
Komentarze (0)