MMA. UFC on ESPN 14. Niecodzienna wpadka Bethe Correi. Pomyliła dźwięki syren (wideo)

Zdjęcie okładkowe artykułu: AFP /  / Na zdjęciu: oktagon podczas gali UFC
AFP / / Na zdjęciu: oktagon podczas gali UFC
zdjęcie autora artykułu

Podczas gali UFC on ESPN 14 na wyspie Yas w Abu Zabi doszło do niecodziennej sytuacji. Bethe Correia (11-5-1) pomyliła dźwięki syren kończących rundę.

W tym artykule dowiesz się o:

Brazylijka, po usłyszeniu standardowego sygnału zapowiadającego ostatnie dziesięć sekund rundy, odwróciła się od przeciwniczki i skierowała się w stronę narożnika. Jej przeciwniczka była bezwzględna i szybko zareagowała. Pannie Kianzad zadała Bethe Correi kilka mocnych uderzeń, jednak nie doprowadziły one do zakończenia pojedynku przed czasem.

Nie wpłynęło to na ostateczny rezultat starcia. Kianzad wygrała przez jednogłośną decyzję po trzech rundach. Sędziowie punktowali walkę 2x 30-27 i 29-28. Była to jej druga wygrana z rzędu.

Bethe Correia jest o krok od zwolnienia z UFC. "Pitbull" przegrała już po raz piąty spośród ośmiu ostatnich pojedynków.

Podczas gali UFC z cyklu Fight Island wystąpił również Peter Sobotta. Zabrzanin przegrał przez decyzję z Alexem Oliveirą.

Zobacz niecodzienną sytuację:

Zobacz także:

-> Fame MMA 7. Kamil Hassan po raz drugi zmierzy się z Maksymilianem Wiewiórką -> Boks. Knockout Boxing Night 11. Wyniki gali. Ważne wygrane Pawła Stępnia i Adama Balskiego -> Face-to-face na miarę pandemii koronawirusa. Pięściarze spojrzeli sobie w oczy przez... szybę -> MMA. FEN 29. Kamil Kraska rywalem Piotra Golona -> Walki na gołe pięści. BKFC 11. Wyniki gali. Szybki nokaut, 45 sekund w walce wieczoru

Źródło artykułu: WP SportoweFakty
Czy Bethe Correia zostanie zwolniona z UFC?
Tak
Nie
Zagłosuj, aby zobaczyć wyniki
Trwa ładowanie...
Komentarze (0)