Kokpit Kibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Zimowe

MMA. Armia Fight Night 8. Adrian Kępa kontra Patryk Kaczmarczyk w walce wieczoru

Organizacja Arma Fight Night ogłosiła walkę wieczoru ósmej gali w Gliwicach. 11 września o o mistrzowską szablę w kategorii 66 kg zawalczą pochodzący Adrian Kępa (7-4) oraz niepokonany reprezentant RKT Radom - Patryk Kaczmarczyk (4-0).
Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski
Patryk Kaczmarczyk Materiały prasowe / Babilon MMA / Patryk Kaczmarczyk

Oglądaj galę EFM Show!


Poprzedni rok zdecydowanie należał do Adriana Kępy, który w drodze do walki o Mistrzowską Szablę w efektowny sposób pokonał najpierw Sławomira Kołtunowicza, a następne Giorgiego Esiavę.

Dwa efektowne zwycięstwa doceniło całe środowisko MMA - Kępa został wyróżniony nominacją do odkrycia roku oraz do walki roku.

13 marca, Adrian Kępa miał się zmierzyć z Sebastianem Rajewskim o Mistrzowską Szablę Armia Fight Night. Z powodu pandemii gala została przeniesiona, a walka odwołana.

ZOBACZ WIDEO: "Klatka po klatce" (on tour). KSW 53. Izu Ugonoh wejdzie do klatki i zadebiutuje na gali KSW 54! "Kontrakt już podpisany"

Pomimo przerwy Kępa pozostawał w treningu i teraz wraca jeszcze lepiej przygotowany do walki o tytuł mistrza Armia Fight Night, o który będzie walczył na swoim rodzinnym Śląsku. W przygotowaniach pomaga mu sam Marcin Held. Jak deklaruje górnik z Mysłowic - Kaczmarczyka spotka w oktagonie kara za bardzo popularne już w internecie zaczepki.

Patryk Kaczmarczyk to młody obiecujący zawodnik z Radomia. Swoją zawodową karierę rozpoczął w szeregach Armia Fight Night, gdzie podczas szóstej edycji pokonał Daniela Matuszka decyzją sędziów.

Reprezentant RKT Radom w karierze zawodowej nie przegrał jeszcze żadnej walki. Swoją ostatnią stoczył z Hubertem Sulewskim, którego pokonał przez KO w pierwszej rundzie. Po tym starciu sportowe media okrzyknęły go nadzieją polskiego MMA.

MINUTOR Energia Armia Fight Night 8 odbędzie się 11 września w Arenie Gliwice.

Czytaj także: 
RWC 5. Wyniki gali. Niesamowity Andryszak, Michaliszyn lepszy od Danelskiego
Krzysztof Głowacki kontra Lawrence Okolie 5 bądź 12 grudnia

Polub Sporty Walki na Facebooku
Zgłoś błąd
WP SportoweFakty
Komentarze (0)
  Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
  ×