Michał Kita zapowiada rok zemsty w KSW. Najpierw były piłkarz Chelsea [WIDEO]

Zdjęcie okładkowe artykułu: WP SportoweFakty / Mateusz Czarnecki / Na zdjęciu: Michał Kita
WP SportoweFakty / Mateusz Czarnecki / Na zdjęciu: Michał Kita
zdjęcie autora artykułu

Już 19 marca na KSW 68 zajmujący drugie miejsce w rankingu swojej dywizji Michał Kita, przywita na polskiej ziemi pochodzącego z Brazylii reprezentanta Niemiec, Ricardo Prasela. Zobacz zapowiedź tego pojedynku.

W tym artykule dowiesz się o:

- Chce zrobić ten rok rokiem zemsty, krwawym. Są dwa nazwiska, które chce pokonać - powiedział Michał Kita.

"Masakra" to jeden z najbardziej doświadczonych zawodników w kraju nad Wisłą. Zabrzanin rozpoczął przygodę z MMA już w 2006 roku i od tamtej pory stoczył 35 zawodowych pojedynków w ringach i klatkach na całym świecie.

- Normalny człowiek ucieka przed bólem. Ale my nie jesteśmy normalni. My jesteśmy elitą sportów walki - dodał 41-letni zawodnik z Zabrza.

Rywal Polaka - Ricardo Prasel to nie tylko solidny zawodnik MMA, ale również niezwykle ciekawa postać. Brazylijczyk aktualnie mieszka, trenuje i prowadzi własny klub w Niemczech. Przed startami w MMA był zawodowym piłkarzem i w pewnym momencie trafił nawet do angielskiej drużyny Chelsea FC.

Gala KSW 68 odbędzie się 19 marca w Radomskim Centrum Sportu. Transmisja w Viaplay. Szczegółowa relacja z wydarzenia na WP SportoweFakty.

Zobacz także: -> KSW wpiera Ukrainę. Wspaniały gest i sankcja wobec Rosji -> Narkun był bezradny. To była totalna dominacja Phila De Friesa [WIDEO]

Źródło artykułu: