Zapowiada się hitowy ruch ze strony KSW! Wielki powrót do organizacji

Zdjęcie okładkowe artykułu: Materiały prasowe / Paweł Ciastek / Na zdjęciu: Daniel Omielańczuk
Materiały prasowe / Paweł Ciastek / Na zdjęciu: Daniel Omielańczuk
zdjęcie autora artykułu

Czy jeden z najbardziej wyczekiwanych transferów do KSW w końcu stanie się faktem? Media informują nawet, że już doszło do podpisania kontraktu, a Daniel Omielańczuk zawalczy dla największej organizacji MMA w naszym kraju.

W tym artykule dowiesz się o:

Daniel Omielańczuk po latach wraca do KSW. To na chwilę obecną jednak informacja nieoficjalna. Serwis inthecage.pl jest jednak tego pewien. Wskazuje nawet rywala!

"Jak udało się dowiedzieć naszej redakcji, weteran UFC i ACA podpisał właśnie kontrakt z największym polskim promotorem MMA" - czytamy.

Były fighter m.in. UFC w ostatnim czasie walczył dla rosyjskiej organizacji ACA, gdzie radził sobie całkiem nieźle - miał nawet status pretendenta do tytułu mistrzowskiego wagi ciężkiej, decydujący pojedynek jednak przegrał.

ZOBACZ WIDEO: Brutalny nokaut. Cios idealny! "Skleił się z twarzą!"

Omielańczuk ma już za sobą przygodę - krótką, ale jednak - z KSW. W 2009 roku podczas gali KSW 12 stoczył... dwa pojedynki! Oba przegrał, najpierw z Davidem Olivą, potem z Konstantinem Glukhovem.

Kogo 39-latek miałby "dostać" do pojedynku? Według informacji, do których dotarli dziennikarze inthecage.pl, ma to być Ricardo Prasel, który w ostatnim czasie zaliczył swój debiut w KSW. W marcu na gali KSW 68 okazał się lepszy od Michała Kity.

Teraz trzeba czekać na oficjalne potwierdzenie tych sensacyjnych informacji ze strony szefostwa KSW oraz ewentualnego terminu gali, na której Omieliańczuk faktycznie miałby wrócić do oktagonu.

Zobacz także: Paczuski poznał rywala na KSW 70. Duże wyzwanie przed Polakiem Hit Fame MMA 14 poważnie zagrożony

Źródło artykułu: