Kane na wagę złota. Koguty znów zwycięskie

W meczu rozpoczynającym 3. kolejkę Premier League nie bez problemów trzy punkty zgarnął Tottenham Hotspur. Koguty wygrały 1:0 z Wolverhampton Wanderers, a jedynego gola strzelił po nieco ponad godzinie gry Harry Kane.

Tomasz Galiński
Harry Kane PAP/EPA / TOLGA AKMEN / Na zdjęciu: Harry Kane
Tottenham Hotspur odniósł drugie zwycięstwo w tym sezonie i po trzech kolejkach ma w dorobku siedem punktów. Przynajmniej na jakiś czas Spurs mogą zasiąść na fotelu lidera Premier League.

Jedynego gola strzelił w 64. minucie Harry Kane, który po rzucie rożnym został kompletnie zgubiony z radarów przez rywali i nieatakowany na trzecim metrze bez problemów umieścił piłkę w siatce.

Natomiast, żeby być sprawiedliwym, trzeba podkreślić, że Wilki pod koniec pierwszej połowy miały dwie bardzo dobre szanse. Obie zmarnował jednak Matheus Nunes. Najpierw główkował tuż obok bramki, a następnie strzelił minimalnie obok słupka. Jeszcze w drugiej połowie dobrą szansę z rzutu wolnego miał Ruben Neves, lecz i on nieznacznie się pomylił.

Tottenham Hotspur - Wolverhampton Wanderers 1:0 (0:0)
1:0 Harry Kane 64'

Włoski klub zainteresowany pomocnikiem Górnika Zabrze. Kubica przeniesie się do Italii?!