Trener Ruchu Chorzów po meczu. "Ciśnie się parę uwag"

Trener lidera Fortuna I ligi Jarosław Skrobacz ocenił mecz w Rzeszowie. Ruch z Resovią zremisował 1:1. - To było najsłabsze 45 minut, jakie zagraliśmy od bardzo długiego czasu - przyznał szkoleniowiec benianimka.

Michał Piegza
Jarosław Skrobacz WP SportoweFakty / Tomasz Kudala / Na zdjęciu: Jarosław Skrobacz
W ostatnim sobotnim meczu Fortuna I ligi Resovia zremisowała 1:1 z Ruchem Chorzów.

Niebiescy nie zagrali najlepszej potyczki, co podkreślił po spotkaniu szkoleniowiec lidera Fortuna I ligi Jarosław Skrobacz.

- Ciśnie się parę uwag. Z jednej strony podziękowania dla moich zawodników za ambicję i za to, że potrafiliśmy wyciągnąć mecz, który nam się nie układał. Zagraliśmy źle jako zespół i mieliśmy do siebie wiele uwag. To było najsłabsze 45 minut, jakie zagraliśmy od bardzo długiego czasu. Remis przyjmujemy z pokorą. Druga połowa wyglądała już lepiej - powiedział po spotkaniu opiekun Niebieskich, cytowany przez portal niebiescy.pl.

Z punktu, pomimo szansy na ich komplet, cieszył się Mirosław Hajdo, który odmienił Resovię. - Nie myśleliśmy, że będziemy kończyć mecz w dziesięciu, ale taka jest piłka. Straciliśmy bramkę i zawodnika. Graliśmy z najlepszym jak do tej pory zespołem w tej lidze. To nie jest przypadek, że oni są tam, gdzie są. Dziękuję zawodnikom za olbrzymie zaangażowanie. Utrzymaliśmy tym zaangażowaniem wynik remisowy. Bramkę strzeliliśmy po bardzo ładnej akcji, gdzie Kwiecień podał do Pedro, który świetnie wszedł. Szanujemy ten wynik - ocenił mecz trener rzeszowskiej drużyny.