Co za gol w FA Cup! Przymierzył z połowy boiska [WIDEO]

Forest Green wygrało wyjazdowy mecz 1/128 finału FA Cup przeciwko South Shields 2:0. Ozdobą meczu był gol strzelony w doliczonym czasie gry drugiej połowy. To trzeba zobaczyć.

Rafał Sierhej
Mecze niższych lig oraz wcześniejszych rund pucharów często są pełne przepięknych goli. Być może wynika to z nieco gorszej jakości defensywnej zespołów i większej ilości miejsca na murawie.

Niewątpliwie z tego drugiego czynnika skorzystał Connor Wickham z Forest Green w meczu 1/128 finału FA Cup. 29-letni napastnik pokonał bramkarza strzałem z praktycznie połowy boiska.

Napastnik gości przejął piłkę jeszcze na własnej połowie. Przyjęciem ustawił ją tak, że stworzyła się dogodna okazja do strzału. Wickham podniósł głowę i zdecydował się na karkołomną, ale niezwykle skuteczną i widowiskową próbę pokonania bramkarza strzałem z okolicy koła środkowego. Piłka wpadła za kołnierz interweniującego bramkarza, a Forest wygrało 2:0.

Gorzkie wnioski dla reprezentacji Polski. "Ten poziom jest dla nas za wysoki"